Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj holky!! ![]()
Tak co sledujete OH? A co říkáte na naše výkony?
A budete se dívat na hokej? Nebo co všechno sledujete?
Mě třeba bylo strašně líto Šárky Pančochový - to bylo takový nefér ![]()
Zajímalo by mě, jestli byste si vy koupili něco z olympijské kolekce - já přemýšlím o tý vestě ta se mi strašně, ale fakt strašně líbí a tak se ptám nevypadalo by to blbě ji nosit tady? Třeba i za pár let, přece jenom je to primárně určený lidem co do Soči jeli a moderátorům, tak nevím
Jestli do ní mám investovat a pak ji normálně nosit nebo se na to vykašlat. Líbí se mi i ta bunda, ale jelikož zimních bund mám dost a na lyže z loňska novou tak mi přijde nesmysl investovat dalších 7000 za bundu. Tak poraďte já fakt nevím, ale holiny z Londýna mám a to nejsou tak exkluzivní ![]()
Děkuju
![]()
@Natálka26 jestli se ti líbí tak si jí kup, mě když se něco líbí a mám na to tak si to koupím protože to chci já, a názor někoho jiného pro mě není v tomhle důležitý, jinak k olympiádě jsou tu už dvě diskuse
@renda81
To možná jsou, ale tam se připojovat nechci neb ta jsou rozvité diskuze. A ano líbí ale záleží mi i jak by to vypadalo přece jenom mít tak „czech olympic team“ a „czech republic“ to nevím proto sem se zeptala ![]()
@Natálka26 mě přijde ta naše výprava úplně nejlépe oblečená, co jsem tam viděla, ale já po tom oblečení netoužím
@Natálka26 my jsme nedávno objevili suprovou lyžařskou bundu, fakt krásná, no drahá jak cyp, že
a nápisy SLOVAKIA TEAM
bylo to na Slovensku
a byla tak krásná, že jsem musela chlapovi dlouho vymlouvat si toto kupovat
![]()
@dani24687
Ta česká není zrovna nejlevnější ale jelikož jsem loňskou zimu investovala 8500 do zimní bundy tak se mi dalších 7000 příčí
to fakt ne. Právě ta vesta není tak hrozně drahá a unosila bych jí víc, ale zase takovej vlastenec nejsem, abych tam musela mít ty nápisy úplně všechny tak právě přemýšlím jak by to vypadalo a co byste řekli kdybyste takhle někoho potkali. To je to co mě zajímá.:-D
Nekoupila bych - podle me jsou tyhle kolekce „trapny“ a predrazeny (a to sem ve svych 36 letech velky milovnik SNB obleceni).
@Natálka26
já v Alpinu pracuju a z OH kolekce bych si nic nekoupila
jo vlastně, pořídila jsem si klíčenku
neříkám že ta vesta dámská nebyla celkem pěkná, ale 3000 za vestu bych fakt nedala ![]()
@ne-silenamatka
Děkuju přesně na tohle jsem se ptala, jak by to vypadalo a bále jsem se právě toho běhat v tý vestě po Praze- kdyby tam nebyly ty nápisy „CZ, olympic team apod.“ tak by byla skvělá, protože designově se mi fakt líbí. A bundu na lyže bych si nekoupila vůbec to bych si připadala vážně trapně. ![]()
@ne-silenamatka píše:
Nekoupila bych - podle me jsou tyhle kolekce „trapny“ a predrazeny (a to sem ve svych 36 letech velky milovnik SNB obleceni).
souhlasím, ta kolekce je strašně kýčovitá, hlavně ty pozlacený rukávy u mikin a triček ![]()
@mookiee
Ale tak 3000 za vestu není tak hrozný a stejně tam dělá i kamarádka a ta má zase nějakou slevu takže by mě vyšla na nákých 2500 myslím, že říkala ale nevím prostě z toho pohledu jakby to vypadalo. ![]()
@Natálka26 no já to beru pro letos pro velký sportovní fanoušky, ale příští rok nebo kdykoliv po Olympiádě ne, mně to přijde stejně trapný jako oblečení s logem firmy
za mě - odolej
![]()
@Natálka26
no nevím teda jak jinde, ale těsně před Vánoci přišel email, že se OH kolekce na zaměstnaneckou slevu brát nesmí.
ale tak jestli se ti líbí…
jak říkám, já bych tuhle cenu za vestu nikdy nedala a kdyby náhodou jo, musela by vypadat jinak než se zlatýma nápisama czech team ![]()