ZOO Olomouc nebo ZOO Zlín

6799
29.6.20 14:40

ZOO Olomouc nebo ZOO Zlín

Máme v plánu výlet s 6 dětmi (ve věku od 2 do 7,5 roku) do ZOO.
Zoo Ostrava máme blízko a jsme tam často, takže chceme jinou ZOO.

ZOO Olomouc nebo ZOO Zlín je hezčí?
Kde by to bylo lepší pro děti?
Kde je to co nejvíce odlišné od ZOO Ostrava?
Případně, která je pohodlnější s kočárkem?

Děkuji za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3094
29.6.20 14:41

Jednoznačně Zoo Zlín

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50203
29.6.20 14:57

Jsem domorodec a hrdy. Takze ZOO Lesna (pro tebe je to ZOO Zlin). Je to velmi hezka ZOO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
29.6.20 14:57

Za mně ZOO Zlín. Jako vím, že se spoustě lidí líbí Olomouc. Ale za mně Zlín. A jedna fajn ZOO je i v Jihlavě, ale to už máte trochu z ruky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47308
29.6.20 14:59

Obě jsou pěkné- v Olomouci se tomu říká na Svatém Kopečku a Zlín je Zoo Lešná. Možná bych taky volil spíš Lešnou, i když i k Olomouci mám vztah- mám tam a v blízkém okolí- Hlubočky, Bystročice tety, strýce a také bratra. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16498
29.6.20 15:04

Rozhodně Zoo Lešná, do Olomouce podruhé jet nemusím, do Lešné ještě jednou pojedeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4953
29.6.20 15:29

Zlín se mi líbil víc. Akorát když sme tam byli poprvé shodou okolností ve státní svátek co bude teď tak tam bylo šíleně lidi a skoro celou dobu sme šli ve frontě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6799
29.6.20 15:35

@Nell2 @Kelsey @Lilyly @mrav @Janli @JancaS84 děkuju všem za tipy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
937
29.6.20 16:11

Za mě Olomouc. Ve Zlíně počítejte že bude hlava na hlavě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50203
29.6.20 16:19

@subsomi
Idealne si zamluvit ubytovani a jit se podivat i na Lesnou i na hrad Lukov (vedlejsi vesnice a k zamku patril). Daji se tam u hradu upect spekacky. Je k tomu urceny prostor. Primo v Lukove nebo ve Frystaku je vyhlaseny reznik Kosar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1184
29.6.20 16:32

Obě jsou hezčí než Ostrava. Olomouc nemohu posoudit, dlouho jsem tam nebyla, ale zoo byla hezká jak moc se změnila nevím. Ve Zlíně jsem byla nedávno a je to velmi pěkná zoo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
29.6.20 16:46

Zoo Olomouc mi z trojice Zlín, Ostrava, Olomouc připadá nejslabší. Zvolila bych Zlín / Lešna, ale snažila bych se tam vypravit přes týden (mimo státní svatky) a spíš dopoledne. Jinak tam bývá opravdu moc lidí. V Olomouci letos oteviraji vlčí safari. To by mohlo být zajímavé a kluci tam milují akvárka s menšími zraloky, expozici netopýrů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2647
29.6.20 19:17

Jsem z Olomouce, takze tady jsme byli samozrejme uz nekolikrat, ZOO Lesna jen jednou a uprimne musim rict, ze se moc rada zase podivam. Libilo se nam tam moc, asi aj vic, nez tu :palec: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama