Zoubky 4m+

28
11.7.20 18:16

Zoubky 4 m+

Co na rostoucí zoubek u 4 měsíčního miminka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1139
11.7.20 18:19

Po konzultaci s doktorkou jsem občas namazala Calgel a jednou Nurofen sirup, když už bylo nejhůř.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3219
11.7.20 18:24

No hlavně aby to už zuby byli. Nejdřív konzultace s dr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6509
11.7.20 18:33

Pokud fakt zub, tak se nam osvedcil Aloclair gel - mel by byt prirodni. U nas bohuzel nepomahaly homeopatika (cipky ani tabletky) a ani jantarove koralky. Zkousela jsem vse mozne, dcera trpela i na vysoke horecky :? Ten gel to aspon na chvili zklidnil. Ten Calgel je asi vetsi drastak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 19:34

U nás žádné masticky na dásně nefungují, všechno to hned sní :nevim: trochu pomohlo chlazené kousátko, jinak nic.kdyz je nejhůř, na noc dostava něco na bolest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8599
11.7.20 19:52

Když byly protivné, tak kojit, mazlit a nosit. Odvést pozornost. Když se v noci budily, spaly se mnou. Když to byly špičáky a stoličky a plakaly v noci každých pět minut, dávala jsem Nurofen proti bolesti. Žádné gely ani chladivá kousátka u nás neobstála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
215
12.7.20 13:31

Mame Dologel, ktery ma prirodni slozeni, a syn se po namazani dasnicek docela uklidni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
12.7.20 18:33

My mame asi take zuby. Mame zvysenou teplotu dva dny pak zase treba den nic.Bude nam za 14 dni 5 mesicu. Byla jsem u DR na 4 mesicni kontrole a rikala jsem ji to ani se mu do pusinky nepodivala.Meli jsme dostat ockovani, ale odlozili jsme na za 14 dni. Nurofen jsme dali jednou trosku a mame Calgel ale snazim se dat jen vecer. Jinak kousatka. Cpe si do pusinky vsechno hlavne ruce a libi se mu kdyz prejedem prstem po spodni dasni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama