Rada - noční spánek 3měsíčního miminka

9
11.7.20 06:58

Rada - noční spánek 3 měsíčního miminka

Ahoj ženy, jdu si k vám pro radu a zkušenosti. Mám 3 měsíčního chlapečka. Je kojeny. Máme trochu problém s nočním spánkem, ale je dost možné ze mi napíšete, ze je to normální.
Ke spánku ukládám Cca ve 20:00 hod. Do půlnoci krasne spinka a pak to přichází. Po prvním kojení se nám budí co hodinu a to až do rána A jeho spaní je většinou jedno velké vzdychni a knuceni a kroucení. Spinka v postylce. Vzít si ho k sobě do postele nefunguje. Kojení v leze nám nejde, protože se malý nedokáže prisat poradně. Zkoušela jsem i UM aby se více najedl ale porad stejne. Na prdiky bereme simethicon, predtim babycalm ale vše stejne. Zkoušela jsem i kminovy cajik. Žádná změna. Je to poměrně vysilujici protože uspavani není žádná sranda a když se pak za hodinu vzbudí tak je to na palici. Jsem dost vyrizena A tím pádem den pak stojí taky za prd. Nemáte radu nebo tip čím by to mohlo být? Některá miminka spi celou noc a ten nás je velký opak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24570
11.7.20 07:03

3 měsíční miminka nespí celou noc, to opravdu ne ;) ale tak ty aspoň 2 hodiny by mezi kojenim vydržet měl. Co dudlík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
888
11.7.20 07:22

U nás se zacalo spát v roce a půl…spánek se casto mění…Poradim vydržet, nic vic neni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6416
11.7.20 07:38

@KlaraMmm

Když už nic jiného precteneho (nejspíš) nemáš tak aspoň koukni na prosím spinkej. Mimina opravdu celou noc nespí a ještě chvíli potrvá než začnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29097
11.7.20 07:40

Takhle malé miminko, které spí celou noc, je výjimka. Nezbývá než vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
11.7.20 07:44

U nás je to stejné v tom, že po prvním nočním kojení už spánek za moc nestojí - malý potrebuje znovu odkrknout, různé se vrtí atd. Nám pomohlo ho na druhou část noci položit na bříško - krásně se zklidnil a ještě nějakou hoďku dospí.

Rozdíl je v tom, že prcek usíná kolem 9 a vydrží minimálně do 3, tak je to aspoň trochu posunutý. Ale takhle to má od narození téměř, že ten první noční spánek je delší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
11.7.20 07:45

Mám 14ti měsíčního a celou noc neprospal ani jednou a vlastně jeho sestřičky daly celou noc až od cca roku a půl. Musíš vydržet bude se to lepšit, teď se malý budí cca 5-6 za noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
11.7.20 07:56

Neni mu zima? Horko? Nerusi ho nejake zvuky nebo svetlo z ulice? Zkus mu pustit sum nebo treba dat ruku do postylky. Pokud jsi vsechno z toho zkusila, tak uz jenom musis vydrzet, nebude to tak vecne, neboj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 07:58

Radim jenom vydržet, trénovat kojení v leže a zahodit UM pokud není potřeba ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 08:26

Naše spí taky od 20:00 cca tři hodiny, pak se budí co dvě-dvě a půl. K ránu už se kroutí vůli prdíkům. U vás bych si tipla, že se budí po hodině právě kvůli prdíkům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
11.7.20 10:21

Já mám taky tří měsíčního chlapečka a mám to podobné. Vydrží spát vkuse 4-5hodin a pak po prvním nočním kojení se často budí a kroutí se, ale on naštěstí pije v leže, tak si ho beru do postele k prsu a spinká a když se začne kroutit tak ho plácám po prdelce a to nám pomáhá. Jinak s těma prdíkama jsem myslela že se to tím třetí měsícem zlepší a ono ne, v noci se stejně kroutí jako paragraf.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
11.7.20 20:43

Teda tak já mam taky tříměsíčního chlapečka a ten se na kojení v noci budí, vždy jen jednou chodí spinkat 19:30-20:00 budí a se mezi 1-3 hodinou v noci a pak ráno v 6-7, ale je fakt, že potom se hlásí o prso už po těch dvou hodinách, ale to ho beru k sobě a on spí přicucnutý na prsu a spinkáme spolu :) jsem vážně vděčná za tak hodné miminko, i když věřím, že jak bude chodit, na zadek si jen tak nesednu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
493
11.7.20 20:45

@KlaraMmm
A od kdy se takhle budí? Nemůže to být růstový spurt? To miminka mají hlad i po hodině, ale tělo se brzy přizpůsobí a mléka bude více. Kojit a kojit a spinkat spolu přes den :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
12.7.20 04:08

@Pepinka23 má to takto celou dobu. Cca 2 mesice urcite. S Tím, ze se to spíše horší než lepší. Přes den spolu spinkat nemůžeme, protože spi pouze v náruči a pouze ve vertikální poloze a stále sebou mele. Po položení je do 10 minut vzhůru, takže já se s nim nevyspim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39
12.7.20 04:18

Zkus zavinout, pustit bílý šum. Malý se nám budil každý 3 hodiny, i kvůli prdikum apod. Od té doby co davame biogaiu, zavineme, pustíme na tabletu vysavač, dost potichu, ale tak, aby to slyšel- je to o hodně lepší. Malej spí od 21:00-4:00… Má za týden 3 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama