Učí se lézt a upadl na pusu

431
10.7.20 22:12

Pad na pusu pri uceni lezeni

Zdravim maminky mam dotaz, jestli to vase deti delaji nebo delaly taky.Mam pulrocni holcicku ktera se uci lozit a vzdy kdyz ji dam na brisko, mame doma parkety, tak se ze vztycene hlavičky rozmachne a „zakousne“ primo do podlahy, bouchne se do rtu a rev samozřejmě…co s tim? Prece ji nemuzu zakazat byt na brisku a timpadem lozit :D ale s takovou bude zachvili znovu bezzuba :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17604
10.7.20 22:19

Ji dej na nakou podložku, proc leze na parketach? Syn mel v obejvaku penovou podložku a takove ty penove puzzle, jinak by byl omlaceny cely. Az kdyz se naucil vic lezt, z toho slejzal, ale to uz se drzel a nemlatil se hlavou o podlahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
10.7.20 22:20

Za chvili se nauci, ze to neni dobry napad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431

Ma penove puzzle, ale na te ji to nejde, tak jak na parketach, navic se udrzi, ale bouchá se jakoby naschval vypada to jak kdyby chtela olíznout zem ale da si ranu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6482

A proc ji davas na brisko? At se otoci sama, az bude chtit, ne? Ona se to nauci, ze neni nutny klovat do podlahy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
10.7.20 22:21

@Tarjei ona se uz na bříško sama otoci, spatne jsem to napsala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6482
10.7.20 22:22

@Adelastra jo tak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
10.7.20 22:23

@Tarjei takze blby, nechat ji teda at si to zkusi ze to neni fajn ze? :D chudina :think: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6482
10.7.20 22:27

@Adelastra nojo :D ony ty decka potrebujou zjistit, ze je svet tvrdej a spicatej, aby na sebe davali pozor…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1568
10.7.20 22:31

Já jsem syna v rámci možností nechala ať si naryje pusenu :nevim: :mrgreen: pak jak začal sedět, tak zas občas přepadl dozadu, když neudrzel rovnovahu a opět jsem ho prostě nechala padat. Já vím, že to není ideální, vždycky to byla pecka, nenechala jsem ho teda padat na dlažbě třeba, ale vždy na něčem aspoň trošku mekkem (koberec, trava, doma korkovavynilova podlaha) a vždycky mu to vydrželo tak 14 dní a pak už nespadl a ani teď u vstávání k nabytku nepadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63391
10.7.20 22:53

@Adelastra mne parkety jako dobry povrch na uceni lezeni neprijdou, bude ji to podkluzovat, ne? Jinak nechat nabit, pokud to dela schvalne a nepada ji hlava unavou :think: malej to delal max nazacatku, kdyz potreboval odpocinek, pak uz ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26428
10.7.20 22:56

Syn se učil lézt pouze na koberci a začínal na puzzle pěnové rohožce. Pusu si rozbil až na odrážedle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
11.7.20 08:02

@blumen ma takove ty protiskluzové nákoleníky a jde ji to celkem…

Ale dekuju vsem teda, asi ji necham at si to zkusi unavou ji hlava nepada zpis zkouší asi co se stane kdyz zaryje hlavu do zeme, tak doufam ze se to obejde bez vetsich urazu :D :D :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama