Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Coky000 : i to děláme. Biogaiu taky bereme už od narození. Třeba dnes usl v 21:00 a probudil se v 22:45 😕 úplně nejhorší noc ze všech, achjo.
@KlaraMmm
A zkoušela si kojit v leže si psala, že se špatně přisaje, že? Já bych zkusila i laktační poradkyni, možná protože má problém se přisát málo si z toho prsu vytáhne a proto je,,nespokojený", protože miminkům, kojení pomáhá i od prdíků, protože tím se mu rozhýbou střeva a prdiky jdou ven, ale nejlepší je mazat pupíkem a nahřívat v Dm se dají koupit nahřívací polštářky do mikrovlnky, tak bych taky vyzkoušela a tu Biogaiu zkombinovat ještě s espumisanem, nebo Balonix medem. Jinak to chce vydržet a bude lépe🙂 ❤️
@Reny28, @Pepinka23 A můžu se zeptat, když kojíte vleže a necháte mimčo u prsu usnout, to nedáváte odkrknout? Mně se tím syn vždycky probere. A to dokážete spát, když máte mimčo přisátý u prsu?
@Lucek35 v noci ho nenechávám odříhnout, pokoušela jsem se o to první měsíc a půl, ale on když spí, tak si neodříhne, kolikrát jsem ho tím zbytečně jen vzbudila. Já u toho kojení v pohodě spím😂on ze začátku měl žloutenku a sál hrozně málo a pomalu, takže byl u prsa klidně hodinu a to sem v noci nedokázala být vzhůru co tři hodiny.On se mi teda na noční kojení ani poradně neprobudí, když vidím že začíná mlaskat, tak si ho dám v noci hned k prsu, on si cucne a spí dál. Mám minipostýlku hned vedle sebe, takže na něho vidím a nedojde na to že by začal plakat hlady a tím se probudil.
@Lucek35
Dělám to úplně stejně jako @Reny28 🙂 taky si v noci neodříhne a taky jsem se o to pokoušela, vezme si prso a spinká dál… ☺️ a taky mám postýlku, hned vedle postele, takže mě vzbudí, jen když se začne v té postýlce vrťet 😚 takze také nestihne hlady plakat, to se nám stalo teď a to měl růstový spurt.. No my máme sice velkou postel, ale v noci si dávám budík abych neusnula nastavím si ho vždy na 10minut, to už je většinou napapaný. Já ho pak dám zpět do postýlky a spinká spokojeně dále, ale ráno si ho beru k sobě a spinkáme spolu ještě do 9ti třeba ???? ale už neusnu tak tvrdě ![]()
Mám 2 měsíčního chlapečka a od porodnice většinou spí celou noc, občas je 1-2× v noci ozve že ho vzbudí prdy, ale po jídle spinká dál
mám asi velkou výjimku, ale dětem se to spaní v noci mění každou chvíli
@Mickymousei : tak to jsi šťastná maminka. Mě ty noci ničí, přes den jsem unavená a bohužel mi to kazí chvíle s prckem😑 dnes jsem k němu zase od 3 od rána vstavala každých 20 minut. Vzít si ho do postele nepomáhá. Tak snad se to brzy zlepší.
@KlaraMmm Napadlo mě třeba zkoušet nějakou polohu kterou má nejradši? Byli jsme teď po očkování a aby neplakal přes den tak leží na mě skoro u krku lehce na boku a tak usne hned
nebo autosedačka je nejlepší, přes den postýlku nesnáší
přeji pevné nervy, třeba si časem zvykne na režim ![]()