Zoubky?

204
24.9.05 07:59

Zoubky?

Ahoj, tak zase by se hodila rada od vas. Ted resim problém, jestli jsou to skutecne zoubky nebo ne. Totiz asi tak 5 dnu zpet se Verca vzdy hrozne rozbrecí vecer a a neni k utiseni, az potom usne. Je najedená, zizen nema, prebalena, teplo, zima taky ozkousené, tak si nevim rady. Dasnicky ma trochu cervené, ale nevim, jestli zase tak , aby ji rostly zoubky. Slintá hrozne uz asi od 3 měsíce, vycnelky tam videt má, ale jsou jeste pod dasní. Jaký je vas nazor?dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2237
24.9.05 08:08

No, nevim. Nase dcera mela v peti mesicich proste takove obdobi vzpoury. U nas se zoubky poznaji podle celodenniho kakani a zatim u vsech sesti, co ji vyrostly mi dokonce o dost vice spala, ale to je myslim vyjimka. Kazdopadne podle te stolice nebo jemne zvysene teplotky to bude jistejsi. Navic si myslim, ze se zubama byva dite uplakane cely den, nejen vecer.

Preji, at se to brzo spravi…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.9.05 12:19

Podle mě to klidně zoubkama být může. U nás zoubky neprovází ani průjem ani teplota, ale začne mi večer hůř usínat a v noci se víc budí. Přes den je v pohodě. Každé mimi to prožívá jinak.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
2114
24.9.05 15:24

Ahoj, zastavam nazor ze to zoubky nejspis sou. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama