Zoubky ano/ne ?

Anonymní
5.5.21 12:05

Zoubky Ano -ne ?

Ahoj, mohli by to být zoubky máme 11 měsíců už nic neroste protivný je hodně? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22492
5.5.21 12:07

Ano, řekla bych ze to jsou téměř jistě zuby. A používej čárky v textu, jinak nedává smysl co píšeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 12:11

E

Ano, omlouvám se…psala jsem ve spěchu..

• Citovat
  • Nahlásit
7334
5.5.21 12:13

Nevypadá to že by se něco klubalo. Dcera to mívá hodne červené a oteklé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
646
5.5.21 13:03

Z té fotky těžko říct. Chápu to tak, že má dítě 11 měsíců a zub ani jeden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 13:07

@KKikina ano, napsala jsem to špatně, omlouvám se.. 8)

• Citovat
  • Nahlásit
646
5.5.21 13:42
@Anonymní píše:
@KKikina ano, napsala jsem to špatně, omlouvám se.. 8)

To vůbec nevadí proto se ptám :wink: Nám třeba většinou brečela večer. A nebo z ničeho nic v noci. Protivná byla teda taky :zed: A ten pláč byl u nás takovej naříkavej, přesně už jsem poznala že ji něco bolí. a pak na mě vykoukl zub. Takhle to bylo možná tři - čtyři týdny než ten zub byl vidět. A měla to celé hodně rudé a nateklé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 14:25
@KKikina píše:
To vůbec nevadí proto se ptám :wink: Nám třeba většinou brečela večer. A nebo z ničeho nic v noci. Protivná byla teda taky :zed: A ten pláč byl u nás takovej naříkavej, přesně už jsem poznala že ji něco bolí. a pak na mě vykoukl zub. Takhle to bylo možná tři - čtyři týdny než ten zub byl vidět. A měla to celé hodně rudé a nateklé

Nám se probouzí v noci taky, ale tak nějak profnuká i celý den, pravda je že to někdy ze sebe nutí, ani slzy netečou.. Přesto mi je ho líto a doufáme že to jsou ty zuby.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
15349
5.5.21 15:52
@mackA159 píše:
Nevypadá to že by se něco klubalo. Dcera to mívá hodne červené a oteklé.

Hele, může byt. U dcery to vypadalo, ze prvni zub bude stolicka - obri rudy kopec, i doktorka rikala, ze to je jasny a do tri dnu je venku. Od te doby uplynulo 10 měsíců a nic :D První nakonec vyskočily klasicky spodni jedničky, 12 hodin po sobě, z úplně neaktivní dásně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15349
5.5.21 15:54

Zakladatelko, kdyz to maznes calgelem, nebo pri velkem řevu das nurofen, tak se uklidní? Jestli jo, je to jasný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2380
5.5.21 19:30

Já si myslím tak na 98%, že to zuby jsou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 13:47
@Ba-stet píše:
Zakladatelko, kdyz to maznes calgelem, nebo pri velkem řevu das nurofen, tak se uklidní? Jestli jo, je to jasný.

Ano, když je nejhůř dávám nurofen a po něm se celkem hned uklidní..

• Citovat
  • Nahlásit
15349
6.5.21 14:20
@Anonymní píše:
Ano, když je nejhůř dávám nurofen a po něm se celkem hned uklidní..

Takže zuby. Vydrž :hug: A vím, o čem se mluví, dcerka na ně trpí jak zvíře 🙊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
7.5.21 11:35

Zuby dva a půl měsíce

Přidávám se. Malé je sice 2 a půl měsíce ale cuca si najednou ručičku. Slinta. A hodně někdy pláče. Tedy předevčírem. Včera klid dnes zas pláč že jsem dala paralen čípek. Máte zkušenost se zuby takhle brzy? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15349
7.5.21 12:10

@Lucyyy Ja tvrdím, ze to možné je. Ne, ze by se primo klubaly (i když znam dite, co melo prvni zub ve čtyřech měsících), ale ze se neco děje v dasni a bolí to… Mne osobně rostly (na etapy) osmičky tri roky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat