Zoubky co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elfryt
Stálice 95 příspěvků 29.04.18 15:59
Zoubky co s tím?

Zdravím. Chci se zeptat, malý má jít 3.5 na očkování, rostou mu zoubky. Má už 4 den horečky - přes den ok přes večer 38-38.5 a pak zas nic. Měl nateklou pusinku, to už je taky ok. Slintá, furt cpe vše do pusinky. Budou mi ho očkovat? zatím sme u doktorky nebyly. Večer to vždy srazíme a přes den ok. Už i přes den normálně spí a večer taky. Jen jeden den to byl mazec. Chladíme zoubky atd.. Máme raděj i tak zajít k doktorce nebo netřeba? Všichni mi říkají, že mi doktorka stejně nic neřekne jen abych mu to srážela. Co vám prosím pomohlo to zmírnit? Dáváme homeopatika, chladíme, masírujem, dáváme šalvěj, sražíme horečku. Mažeme zoubky calgelem. Díky :nevim:

Reklama

Reakce:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1573 příspěvků 29.04.18 16:10

@Elfryt já jsem zastánce očkování, současnou vlnu neockovani moc nechápu, ale pokud má syn horečky a celkově není v pohodě, byla bych pro odsunuti očkování na dobu až bude zase ve své kůži. Řekni o růstu zubů a o teplotách doktorce a uvidíš co řekne. Ale já bych, i přesto, že očkování považuji za důležité, dítě s horečkou neockovala.

Elfryt
Stálice 95 příspěvků 29.04.18 16:17

@janickaIII No já právě do toho taky moc nechci když mu rostou ty zuby. Asi tam zavolám a domluvím se, protože tahat malýho sebou k doktorce se mi nechce a uvidím. Já očkovat chtěla, protože bez očkování bych o malýho měla fakt strach. Navíc hodně nemocí je zase, protože spoustu dětí je neočkovaných. Pokud někdo neočkuje ok já mu to neberu, ale já věřím, že je to takto správně.

svycarka
Kelišová 7470 příspěvků 29.04.18 16:51

Pokud rostou zuby, urcite bych do toho neockovala.

Lenka_Hal
Závislačka 4162 příspěvků 29.04.18 17:07

My jsmme teda ockovani dali, I kdyz se zrovna tlaci ven stolicka, nevidim duvod. Ale ta horecka asi dost meni situaci :think:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 29.04.18 17:37

S horečkou bych neočkovala :kytka: A nejsem žádný neočkující fanatik, děti mají zatím vše, co mít mají.

Petistaaa
Kecalka 217 příspěvků 29.04.18 19:53

S horečkou určitě neočkovat navíc jsou strašný vedra očkování se dá posunout..my měli první očkování kvůli vojtově metodě a ruzných vyšetření posunuté o 3 měsíce první očko bylo v 6m.. počkej až ustanou horečky…

Elfryt
Stálice 95 příspěvků 30.04.18 09:36

No malej už právě očkovat byl ve 3.m. děkuji domluvím se s doktorkou na odsunutí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama