Zplození syna

Anonymní
1.7.21 08:42

Zplození syna

Ahoj chci se na něco zeptat. Nevím zda toto téma z někdo rozebíral, ale četla jsem že když chce žena zplodit syna měl by muž mít čerstvé sperma jako že asi před sexem si dopomoct sám. A když dceru tak právě čekat. Samozřejmě vím že má být žena ráda za každé zdravě narozené dítě, ale jen by mě zajímalo jestly to někdo před otěhotněním zkoušel nebo má už zkušenost? A nebo jestly je to hloupost také tam bylo že chlapec je v den a po ovulaci a holka dlouho před tak to by mě taky dost zajímalo. A samozřejmě vím co ovlivňuje pohlaví chromozom x a y. Je ta zvědavost s těmi čerstvými a ne čerstvými :think: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.7.21 08:44

Nespekuluj, až ti to roky nepůjde, tak řešit pohlaví bude ta poslední věc, co tě bude zajímat.

• Citovat
  • Nahlásit
1546
1.7.21 08:44

Je to blbost a když se to někomu povede, tak je to náhoda, stačí být trochu znalý základy biologie… taky jsem četla, že se má uříznout levý varle, protože vytváří holky, ale to bych být vámi nezkoušela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
1.7.21 08:45

Je to blbost a zjisti si jak se píše jestly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
1.7.21 08:45

Blbost jak mraky. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
1.7.21 08:47
@Anonymní píše:
Nespekuluj, až ti to roky nepůjde, tak řešit pohlaví bude ta poslední věc, co tě bude zajímat.

A právě tyhle řeči. Pokud nemáš zkušenost stim co tu píšu nech si tyhle rady pro sebe. Nepsala jsem že se o to snažím ale že jsem o tom četla a jestly má někdo zkušenost zda to vyšlo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1009
1.7.21 08:48

Ono, kdyby to tak fungovalo, tak by páry cíleně plodily holky, nebo kluky. :mrgreen:
Ale je to spíš o náhodě, jakého pohlaví spermie se dostane nejdřív k vajíčku. :nevim:

Ale, dcera je 3 dny před ovulací. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21657
1.7.21 08:48

Jo, když to všechno dodržíš, zvýšíš si šanci na 51:49… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2599
1.7.21 08:49

🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
1.7.21 08:49
@Myšák24 píše:
Blbost jak mraky. :roll:

I to je možné třeba tu zkušenost někdo má :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
1.7.21 08:51
@Janli píše:
Jo, když to všechno dodržíš, zvýšíš si šanci na 51:49… :mrgreen:

Opakuji je to jen dotaz nechi to zkoušet jen se na to ptám když jsem to četla přišlo mi to taky dost divné proto jsem chtěla vědět zda to někdo již zkoušel Toť vše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
606
1.7.21 08:51

Nevím jak je to s tou čerstvosti..nicméně spermie Y mají po vypuštění kratší životnost a větší hbitost než spermie X takže ta teorie s delší dobou před ovulaci asi možná je…my sme s chlapem spolu spali cca 1× týdne, ovulaci sem sice nehlidala (nesnažili sme se) ale pochybuju že bysme se zrovna trefili přesně v ten den. Dle aplikace to vychází na na tři dní před…byl to jediný styk v té době kdy se udělal do mě no a dle ultrazvuku to bude holka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
1.7.21 08:55
@Vladusxx píše:
Nevím jak je to s tou čerstvosti..nicméně spermie Y mají po vypuštění kratší životnost a větší hbitost než spermie X takže ta teorie s delší dobou před ovulaci asi možná je…my sme s chlapem spolu spali cca 1× týdne, ovulaci sem sice nehlidala (nesnažili sme se) ale pochybuju že bysme se zrovna trefili přesně v ten den. Dle aplikace to vychází na na tři dní před…byl to jediný styk v té době kdy se udělal do mě no a dle ultrazvuku to bude holka…

Takze možná na tom něco před tou ovulací bude. Když ženské spermie přežívají déle tak si tam na tu ovulaci pěkně počkali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
992
1.7.21 08:59

Mužské spermie vydrží kratší dobu a jsou rychlejší. Pokud je styk kolem ovulace, tak by teoreticky měla mužská spermie dorazit k vajíčku první. Naopak málo vydrží, takže je-li styk 2-3 dny před ovulací, už jsou ve vejcovodu ženské spermie číhající na vajíčko, které vydrží déle, mužské pomalu chcípají. Na tomto je to postaveno. Ale stále je to hop nebo trop. Jen se to dle této teorie dá takto podpořit. Zase ale riskuješ, přesný čas ovulace ví málokdo, potřebuješ tam mít spermie před ovulací ideálně, takže se spekulací slouložím těsně před ovulací, aby tam byla první mužská spermie, lidně může stát, že prošvihneš ovulaci.

Čerstvé staré sperma je naprostý nesmyl, spermie vznikají dlouho před tím, neutvoří se rychle najednou hned čerstvé nové po ejakulaci. Nebo nejsou staré a holčičí tím, že dva dny muž neajakuloval. Jde jen o množství v ejakulátu, takže vyhonit si ho před sexem snižuje šanci na otěhotnění, neovlivní pohlaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9875
1.7.21 09:04

Máme holku í kluka a u obou jsme měli stejný postup. Sex pár dní před a v den kdy asi byla ovulace (dle aplikace) oba na první pokus, takže těžko říct kdo kdy vznikl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat