Zřízení nové sim karty

Anonymní
28.12.20 23:41

Zřízení nové sim karty

Prosím, poraďte… V rodině máme firemní tarif, takže telefonování na vybraná čisla a v rodině máme zdarma. Potřebovali bychom zřídit telefony pro děti, ale bohužel už není volná kapacita a nová telefonní čísla do programu nelze zařadit. Co byste doporučili? Dali byste dětem sim na dobíjení kreditu nebo lze dát do telefonu jenom simkartu, aby se na ni dalo pouze dovolat? Kde zařídit nějaké výhodné volání?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4743
28.12.20 23:56

Kolik je dětem let? U nás mají holky kredit a dobíjím jim 200Kč cca co dva měsíce. Jsou hodně na wifi, takže s kamarády si píši přes net.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61610
29.12.20 04:32

Hodně záleží na věku kluk a paušál od O2 family za 99 Kč, volání, SMS, 1 g dat.. Má blokovane prémiové služby a limit 100 Kč nad paušál. Má to takto od 9 let a za tu dobu mi jednou nechtěně doobjednal data. Ví, že pokud udělá průšvih, tak přijde o paušál a bude mít smůlu :think: ale znám děcka, co jim rodiče koupily paušál a oni jim projely tisíce na datech či prémiových službách :palec: kredit máš víc pod kontrolou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 04:40

9let

• Citovat
  • Nahlásit
63
29.12.20 06:27

Dobíjecí kartu a na data jsou skoro všude WiFi ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.12.20 08:36

Jak třeba zjistit přístup k wifi např. v nemocnici nebo jinde… To mi někde musí říct heslo?

• Citovat
  • Nahlásit
2771
29.12.20 08:39

Dcera, 8 let, dostala letos nový telefon a kupovali jsme jí dobíjecí kartu. Ale zatím nemá potřebu telefonovat, s kamarádama si dopisuje nebo volá přes net. Starší dcera, 12 let, má paušál, tý musel manžel dobíjet data v létě na táboře, to je rychle vytřískala. Jinak jede taky přes wifi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
29.12.20 09:22
@Anonymní píše:
Jak třeba zjistit přístup k wifi např. v nemocnici nebo jinde… To mi někde musí říct heslo?

Co tak vím, v nemocnici (tedy u nás) je Wi-Fi bez hesla, i ve vlaku a autobusu. Stačí se jen připojit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat