Zruší se automaticky objednávka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:44
Zruší se automaticky objednávka?

Ahoj holky/maminky, jakou mate zkušenost s objednávkou na e-shopu, kterou vyplníte až do konce, ale nakonec nezaplatite? (důvodem napr. nevhodný dárek apod) tz. objednávka nebyla vyexpedovaná. Nechali jste to být? Dalo by se to považovat za vystornovanou objednávku pokud neuhradím a tudíž mi neposlou žádné zboží? Mate zkušenost? Díky ;)

Reakce:
leyllae
Kecalka 121 příspěvků 29.07.19 20:48

Tak vezmu zbytky slušnosti a napíšu jim mail, že o tu objednávku nemám zájem. U velkých eshopů to máš snad i v obchodních podmínkách, že když nezaplatíš do určité doby, tak se objednávka stornuje.

Russet
Neúnavná pisatelka 18248 příspěvků 29.07.19 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky/maminky, jakou mate zkušenost s objednávkou na e-shopu, kterou vyplníte až do konce, ale nakonec nezaplatite? (důvodem napr. nevhodný dárek apod) tz. objednávka nebyla vyexpedovaná. Nechali jste to být? Dalo by se to považovat za vystornovanou objednávku pokud neuhradím a tudíž mi neposlou žádné zboží? Mate zkušenost? Díky ;)

Někde píšou, pokud nezaplatíte do určitého data bereme objednávku jako zrušenou. Ale napsala bych jim, že jsem si objednávku rozmyslela a omluvila se.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21561 příspěvků 29.07.19 20:58

Přečti si obchodní podmínky…
tam to bude nejjistější.
Většinou to tak je, když to třeba do týdne nezaplatíš, tak to prostě vystornujou.
ALe nebyla bych si tím jistá na sto procent…
Pokud jde o nějaké speciální zboží, tak by mohli chtít i stornopoplatky…

Shari81
Kelišová 6176 příspěvků 29.07.19 21:37

Jako majitel e-shopu ti radím: přečti si obchodní podmínky, vem aspoň kus slušnosti a napiš e-mail, že chceš objednávku zrušit. Ono totiž ani ten e-shop nefunguje úplně automaticky a někdo u toho musí sedět a musí odkliknout přijatou objednávku, pak odkliknout podklady k platbě, pak kliknout na výzvu k platbě, opakovanou výzvu k platbě a ve finále někdo musí kliknout na zrušenou objednávku-zbytečná práce, kterou ale někdo musí zaplatit. Takže by bylo fér aspoň napsat, že chceš objednávku zrušit-nemusíš uvádět žádný důvod…

Váš příspěvek
Reklama