Sluneční brýle z Relaxu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
BeeLitlle
Povídálka 22 příspěvků 25.07.19 18:15
Slunecni bryle z Relaxu

Ahoj. Koupila jsem si dnes drahe slunecni bryle od znacky Prada v Relaxu. Svira se ale ve mne pocit, ze jde o padelek. Bohuzel si takove veci nekupuji casto a nevyznam se v tom. Nedostala jsem originalni krabicku ani certifikat pravosti (ze pry u vyprodejovehl zbozi to nemaji). Na uctence nebyla presna znacka ani model bryli (vyzadala jsem u prodavacky at mi to tam dopise a da tam razitko). Chtela jsem i nejake info o brylich - uv ochrana, odplnost, z jake kolekce model je. Bohuzel prodavacka byla nova a nemela odborne znalosti. Nechtela jsem ji tedy trapit a chtela si info najit na netu. Bohuzel jsem dany model bryli nenasla. Mate nekdo zkusenosti s obchodem Relax jestli je to duveryhodny prodejce? Uvazuju, ze bryle vratim, ale rikam nejsem odbornik a nechci delat skandaly, ze jde o padelek, kdyz to treba padelek byt nemusi. Ale bryle se mi moc libi. Ale opravdu nebyly nejlevnejsi, tak zas nechci chodit v predrazenem padelku. Dekuji

Reakce:
Trojlístek
Závislačka 3875 příspěvků 25.07.19 18:49

Ale tys nekoupila přes net, nemůžeš je vrátit. Někdo akceptuje výměnu, ale jen určitou dobu a nemusí ti vyhovět. Je to o dobré vůli. A kolik stály? Přidej třeba fotku.

Trojlístek
Závislačka 3875 příspěvků 25.07.19 18:59

Jinak jsem se na tyhle módní značky dívala taky. Obyčejně je to o designu, kvalita se mi nezdála o nic lepší než brýle z drogerie. Možná tam bude kvalitnější plast, ale to je asi tak všechno. Na nožce brýlí je obyčejně uvedena kategorie. Rozhodně nepočítej s tím, že jsou například polarizační, nenašla jsem ani jedny. To už klasický Relax ty polarizační modely má. A pokud přistoupí třeba na výměnu, tak skvělé jsou Polaroidy, je to přímo značka, kterou Relax v těch svých buňkách prodává.

Trojlístek
Závislačka 3875 příspěvků 25.07.19 19:02

No a pokud tě to žere, tak se seber a pokus se je vrátit hned dnes u té prodavačky. To ještě možná pochodíš. Večer se spočítá a uzavře kasa a hotovo, šmitec, zítra fakt max výměna.

Váš příspěvek
Reklama