Kde koupit výbavičku pro miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 17:26
Kde koupit vybavicku pro miminko?

Kde koupit vybavicku jako mantinely, hnízdečko, zavinovacku atd? Je lepší v obchodě nebo z internetu? Děkuji popřípadě nějaké odkazy :palec:

Reakce:
Uživatel je onlineklamonožka
Závislačka 2591 příspěvků 23.07.19 17:48

Já, až to bude aktuální, se chystám nakoupit většinu z bazárku. Je toho všude milión, přijde mi u většiny věcí zbytečné, kupovat nové. :nevim:

Uživatel je onlineAduš8
Kelišová 5525 příspěvků 23.07.19 18:00

Nechala bych si ušít, já si šila sama. Mám ráda originál. Koukni na Fler.

Káťa19
Extra třída :D 14329 příspěvků 2 inzeráty 03.08.19 10:34
@Anonymní píše:
Kde koupit vybavicku jako mantinely, hnízdečko, zavinovacku atd? Je lepší v obchodě nebo z internetu? Děkuji popřípadě nějaké odkazy :palec:

proč anonym :)
pokud jen takový set do postýlky apod, tak nechat ušít třeba na Fler.cz, je spousta mamin, co šije jako přivýdělek a mají krásné věci… projeď instagram ;) podle hesla a najde ti to spoustu věcí

jinak můj seznam výbavy pro miminko :mavam: seznam výbavy pro miminko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:37
@Káťa19 píše:
proč anonym :)
pokud jen takový set do postýlky apod, tak nechat ušít třeba na Fler.cz, je spousta mamin, co šije jako přivýdělek a mají krásné věci… projeď instagram ;) podle hesla a najde ti to spoustu věcíjinak můj seznam výbavy pro miminko :mavam: seznam výbavy pro miminko

Okolí neví že zkoušíme rodinu a nikdy nevíte koho tady potkáte :grinning: :slight_smile:

Jinak dekuji

Váš příspěvek
Reklama