Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
@crazy0 píše:
To já vím, ba naopak, vždy jsem si myslela, že budu mít dvě své děti a jedno si adoptuju… zrovna po této diskuzi jsem se manžela zeptala přímo na tu adopci a řekl mi, že to samozřejmě nezavrhuje, ale že věří, nebo prostě ví, že budeme mít své… a že toto budeme řešit, až bude nejhůř
tak to je na dobré cestě, že to nezavrhnul! A ted se to povede… držím moc palce.
Jo a s tím říkat to okolí nebo neříkat, já jsem to poprvním IVF řekla a pak mi to vadilo, že se každý ptá tak co?
A já pořád musela říkat nic, nevyšlo to (měla jsem 3 IVF) pak jsem se rozhodla to neříkat a bylo to lepší.) Nikdo se neptal, nikdo soucitně nekoukal…