Ztrácím víru, že budu mít někdy v náručí miminko

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7965
13.10.13 19:53

@crazy0 me by stačili dvojcata

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1019
13.10.13 20:13
@phoma píše:
@crazy0 me by stačili dvojcata

už abych měla u sebe dvě blastičky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1788
13.10.13 21:18
@crazy0 píše:
To já vím, ba naopak, vždy jsem si myslela, že budu mít dvě své děti a jedno si adoptuju… zrovna po této diskuzi jsem se manžela zeptala přímo na tu adopci a řekl mi, že to samozřejmě nezavrhuje, ale že věří, nebo prostě ví, že budeme mít své… a že toto budeme řešit, až bude nejhůř :nevim:

tak to je na dobré cestě, že to nezavrhnul! A ted se to povede… držím moc palce.

Jo a s tím říkat to okolí nebo neříkat, já jsem to poprvním IVF řekla a pak mi to vadilo, že se každý ptá tak co?
A já pořád musela říkat nic, nevyšlo to (měla jsem 3 IVF) pak jsem se rozhodla to neříkat a bylo to lepší.) Nikdo se neptal, nikdo soucitně nekoukal…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.