Ztusnela játra, zapáchající větry

Anonymní
28.1.19 09:19

Ztusnela játra, a zapáchající větry

Zdravím. Delší dobu pozoruji na sobě to že větry jsou strašně zapáchající, už se normálně stydím, mám ztusnela játra, beru ostropestřec. A antidepresiva. Nevím Teda proč, ale vždy když to mám dostat tak mám takové potize, byla jsem i na gastro, tam vše v pořádku… Ale ty větry :zed: :zed: :zed: bože… Co s tím?? ????

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1850
28.1.19 09:42

Jak se stravujete? Nějaká úprava stravy proběhla?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6650
28.1.19 09:44

Může to být stravou i léky, zkuste třeba nějaká probiotika a omezte nadýmavé potraviny případně řešíte s lékařem může to být i projev potravinové alergie (mě to dělá ledový salát)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
28.1.19 09:45

mé matce takové problémy dělá cokoli mléčné kromě tvrdého sýra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
28.1.19 09:45

@Oplatečka ano změnila, místo bílého pečiva jim tmavě, jim více zeleniny, nenadymave, hodně piju…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1026
28.1.19 09:46

úprava střevní mikroflory -nějaké laktobacily, trochu ty střeva rozhýbat (po antidepresivech bývá často zácpa). Ten zápach je tím, jak ta strava je dlouho ve střevech. Mě funguje na zrychlení trávení zázvor, ale nevím, jestli nedržíš nějakou dietu na játra

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.1.19 09:47

Ale je to vždy když to mám dostat..

  • Citovat
  • Upravit
6650
28.1.19 09:54

@Miska20 A jíte tmavé jakožto opravdu celozrnné nebo žitné, nebo „tmavé“ z bílé mouky barvené karamelem? U té první varianty to může být reakce střeva na náhlé zvýšení množství vlákniny (časem se to asi srovná) v druhém případě zase na nadbytek cukru a jiné kvasné procesy ve střevě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
28.1.19 09:57

@Heivka celozrnné tmavě. Světle jsem vyloučila.jim hodně hlavne mléčné výrobky jako je kefir, bílé jogurty tvaroh, atd atd..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8449
28.1.19 10:04

Já jsem před dětmi mívala slabší průjem, když jsem to dostala. Takže souviset s tím ty hormony budou. Vždyť těhotné mívají s nadýmáním problém.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
77516
28.1.19 10:07
@Miska20 píše:
@Heivka celozrnné tmavě. Světle jsem vyloučila.jim hodně hlavne mléčné výrobky jako je kefir, bílé jogurty tvaroh, atd atd..

nejsi anonymní :D a právě to mléčné to může dělat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
45
28.1.19 10:11

@stinga to už je jedno :lol: :lol: no tak to zachvili nebudu jist asi nic 🤔 🤔

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18314
28.1.19 10:16
@Miska20 píše:
@Heivka celozrnné tmavě. Světle jsem vyloučila.jim hodně hlavne mléčné výrobky jako je kefir, bílé jogurty tvaroh, atd atd..

celozrnné není vždy Ok. Ty pečené v hyper super, jsou barvené karamelem,
nech si udělat test na laktózu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
28.1.19 10:40

Hormonální změny ovlivňují trávení. První pomocí je brát v rámci týdne před menstruací espumisan.

Jinak tedy podezření že by to mohla dělat laktoza je na místě. Zkuste na týden vysadit veškeré mléčné produkty. A uvidíte, jestli se to zlepší.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
28.1.19 10:42
@stinga píše:
nejsi anonymní :D a právě to mléčné to může dělat

Jo, tak se tomu ještě směj a schválně ji cituj, opravdu jsi velmi rozumná a taktní. :nevim: :?

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.