Ztusnela játra, zapáchající větry

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 09:19
Ztusnela játra, a zapáchající větry

Zdravím. Delší dobu pozoruji na sobě to že větry jsou strašně zapáchající, už se normálně stydím, mám ztusnela játra, beru ostropestřec. A antidepresiva. Nevím Teda proč, ale vždy když to mám dostat tak mám takové potize, byla jsem i na gastro, tam vše v pořádku… Ale ty větry :zed: :zed: :zed: bože… Co s tím?? ????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 28.01.19 09:42

Jak se stravujete? Nějaká úprava stravy proběhla?

Heivka
Závislačka 3625 příspěvků 28.01.19 09:44

Může to být stravou i léky, zkuste třeba nějaká probiotika a omezte nadýmavé potraviny případně řešíte s lékařem může to být i projev potravinové alergie (mě to dělá ledový salát)

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 28.01.19 09:45

mé matce takové problémy dělá cokoli mléčné kromě tvrdého sýra

Miska20
Povídálka 41 příspěvků 28.01.19 09:45

@Oplatečka ano změnila, místo bílého pečiva jim tmavě, jim více zeleniny, nenadymave, hodně piju…

annasmyc
Zasloužilá kecalka 535 příspěvků 28.01.19 09:46

úprava střevní mikroflory -nějaké laktobacily, trochu ty střeva rozhýbat (po antidepresivech bývá často zácpa). Ten zápach je tím, jak ta strava je dlouho ve střevech. Mě funguje na zrychlení trávení zázvor, ale nevím, jestli nedržíš nějakou dietu na játra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 09:47

Ale je to vždy když to mám dostat..

Heivka
Závislačka 3625 příspěvků 28.01.19 09:54

@Miska20 A jíte tmavé jakožto opravdu celozrnné nebo žitné, nebo „tmavé“ z bílé mouky barvené karamelem? U té první varianty to může být reakce střeva na náhlé zvýšení množství vlákniny (časem se to asi srovná) v druhém případě zase na nadbytek cukru a jiné kvasné procesy ve střevě.

Miska20
Povídálka 41 příspěvků 28.01.19 09:57

@Heivka celozrnné tmavě. Světle jsem vyloučila.jim hodně hlavne mléčné výrobky jako je kefir, bílé jogurty tvaroh, atd atd..

brisco
Závislačka 3225 příspěvků 28.01.19 10:04

Já jsem před dětmi mívala slabší průjem, když jsem to dostala. Takže souviset s tím ty hormony budou. Vždyť těhotné mívají s nadýmáním problém.

stinga
Kelišová 5147 příspěvků 3 inzeráty 28.01.19 10:07
@Miska20 píše:
@Heivka celozrnné tmavě. Světle jsem vyloučila.jim hodně hlavne mléčné výrobky jako je kefir, bílé jogurty tvaroh, atd atd..

nejsi anonymní :D a právě to mléčné to může dělat

Miska20
Povídálka 41 příspěvků 28.01.19 10:11

@stinga to už je jedno :lol: :lol: no tak to zachvili nebudu jist asi nic :thinking: :thinking:

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 28.01.19 10:16
@Miska20 píše:
@Heivka celozrnné tmavě. Světle jsem vyloučila.jim hodně hlavne mléčné výrobky jako je kefir, bílé jogurty tvaroh, atd atd..

celozrnné není vždy Ok. Ty pečené v hyper super, jsou barvené karamelem,
nech si udělat test na laktózu

Ou
Kelišová 6318 příspěvků 28.01.19 10:40

Hormonální změny ovlivňují trávení. První pomocí je brát v rámci týdne před menstruací espumisan.

Jinak tedy podezření že by to mohla dělat laktoza je na místě. Zkuste na týden vysadit veškeré mléčné produkty. A uvidíte, jestli se to zlepší.

Klopotkova
Echt Kelišová 9034 příspěvků 28.01.19 10:42
@stinga píše:
nejsi anonymní :D a právě to mléčné to může dělat

Jo, tak se tomu ještě směj a schválně ji cituj, opravdu jsi velmi rozumná a taktní. :nevim: :?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >