Zubní pasta

Radina
13.3.06 14:00

Zubní pasta

Holky, marně se už pár týdnů pokouším naší Bětunce čistit zoubky pastou od Welledy. Jak to nepění, něchá zavřenou pusu a je po čištění. I já z toho mám pocit, že ji to dře, přestože máme dětský měkký kartáček. Existuje nějaká dětská pasta kterou by mohla spolknout stejně jako Welledu a aby pěnila? Zatím baštíme růžovou Perličku :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
13.3.06 14:12

Ahoj, mam dr. doporucil, ze nej na mlecne zoubky je detska pasta Elmex, trochu peni, a chutna :D . misa

• Nahlásit
  • Citovat
2857
13.3.06 15:27

ahojky

mrkni na
http://www.dent.cz/…sk/usmev.htm

je to přímo od stomatologické komory - bud v tom prvním nebo v tom druhým článku je i tabulka s pastama který jsou vodný pro děti od 1 roku (tj bez obsahu fluoru) je teda z roku 2003 tak je možný že některý pasty už nejsou a některý přibyly :o)

ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
720
13.3.06 15:43

Ahoj,Nám zubařka doporučila Elmex,že je nejsepší a klukům chutná :D
Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
13.3.06 17:27

Ahoj, my mame taky Elmex:-)
S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
15.3.06 21:53

pasta

Ahojky, já se taky dočetla o nepěnivých pastách ale nakonec jsem po důkladném patrání a hledání v marketu koupila dětskou zubní pastu Parexyl malinovou, která stála do 20kč a je dobrá a nepění tolik. Dávám ji malému od 11 měsíců a zoubky si nechává čistit. Koupila jsem jí díky tomu, že tam bylo napsáno, že je vhodná pro první mléčné zoubky a jsem spokojená.
Také jsem dostala v lékárně vzorek zubní pasty Lacalut pro dětičky, kde píší to samé, ale zatím jsem ji nezkoušela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
16.3.06 17:57

Já mám kamarádku zubařku a doporučila mi taky Parexyl malinový. Stojí opravdu asi 18 kč. Prý dělali i nějaké testy na obsah fluoru atd a tahle pasta z toho vyšla nejlépe. Je ale docela problém ji sehnat. Já jsem si ji v jedné lékárně objednala a oni mi ji dovezli. Jinak ji neprodávají. Nevím proč. Jinak malému docela chutná. Používáme od 1 roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama