Zůstala jsem na ocet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.10.18 17:55
Zůstala jsem na ocet

Dnes mi i poslední single kamarád prozradil, že si našel partnerku a tím pádem končí veškeré naše společné akce a jen tak sednout na skleničku si asi taky nepůjdeme, bude asi chtít být s ní. No a já jsem zůstala sama, jediná na ocet. Za pár týdnů mi bude 30 a nemám nikoho. Zkoušela jsem i seznamky ale bez úspěchu. Vždycky se na mě nalepil buď úchyl co chtěl jen sex, nebo mamánek a nebo nemakačenko z ubytovny případně alkoholik. Já vím, že bych to kamarádovi měla přát ale mě je to moc líto, teď už budu úplně sama, protože všichni kamarádi si našli partnerky, kamarádky povdávané a s dětmi. Jen já ne a ne na někoho narazit. Co teď se životem? Normálně chodím mezi lidi - koncerty, restaurace atd. Ale i tam mi přijde, že jsou všichni spárovaní a nikdo mě nechce. :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Reakce:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8105 příspěvků 02.10.18 18:01

nechápu, proč by zadaný kamarád/kamarádi nemohli dál vyrážet s kámoškou na akci, ať jsou či nejsou zadaní

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.10.18 18:03
@pohledzdruhes­trany píše:
nechápu, proč by zadaný kamarád/kamarádi nemohli dál vyrážet s kámoškou na akci, ať jsou či nejsou zadaní

Protože tohle by se asi nelíbilo žádné slečně, navíc, když ty naše akce byly dost časté.

Tichošlápek
Extra třída :D 10129 příspěvků 02.10.18 18:03

@pohledzdruhes­trany to mi taky nějak uniká :nevim: chodím s kamarády ven bez ohledu na náš partnerský stav. Naopak by nova přítelkyně mohla mít nezadaneho kamaráda a seznámit se touto cestou

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.10.18 18:03
@Tichošlápek píše:
@pohledzdruhes­trany to mi taky nějak uniká :nevim: chodím s kamarády ven bez ohledu na náš partnerský stav. Naopak by nova přítelkyně mohla mít nezadaneho kamaráda a seznámit se touto cestou

Jak jsem řekla, akce jsou časté a asi by se to slečně moc nelíbilo.

Tichošlápek
Extra třída :D 10129 příspěvků 02.10.18 18:05

@Cosmopolitan tak budete chodit méně často. Stále nevidím důvod proč by měly veškeré společné akce skončit.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.10.18 18:06
@Tichošlápek píše:
@Cosmopolitan tak budete chodit méně často. Stále nevidím důvod proč by měly veškeré společné akce skončit.

Protože mám takové kamarády, partnerky na prvním místě (což chápu) ale potom už fakt nic.

jannina1
Závislačka 4031 příspěvků 02.10.18 18:08

Jasně slečna bude sedět doma a pán bude vyrážet na tahy. :D Neříkám s partou,to je snad něco jiného,ale takhle ve dvojici časté pařby se protějšku líbit nebudou.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.10.18 18:09
@jannina1 píše:
Jasně slečna bude sedět doma a pán bude vyrážet na tahy. :D Neříkám s partou,to je snad něco jiného,ale takhle ve dvojici časté pařby se protějšku líbit nebudou.

Jo, přesně tak. To by se asi nelíbilo nikomu.

Tichošlápek
Extra třída :D 10129 příspěvků 02.10.18 18:10

@jannina1 proč sedět doma? Chodili jsme se takto bavit každy zvlášť úplně bezne, já s zeleznou pravidelností sama s nějakým kamarádem (kamarádky nemám) Teď uz to nejde, mame male děti :mrgreen:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1516 příspěvků 02.10.18 18:10
@Cosmopolitan píše:
Protože tohle by se asi nelíbilo žádné slečně, navíc, když ty naše akce byly dost časté.

Však může jít taky :nevim:

Detsa
Extra třída :D 10781 příspěvků 02.10.18 18:10
@Cosmopolitan píše:
Protože tohle by se asi nelíbilo žádné slečně, navíc, když ty naše akce byly dost časté.

To mi přijde přehnané. Je sice fajn, že je partnerka na prvním místě, ale tohle už by bylo přehnané, že by nikam nesměl jít :think:. To by mu musela zakázat veškeré akce se ženama a musela ho snad přivázat k řetězu. S tím bych problém neměl. Ale je přirozené, že jich teda bude o dost míň, bohužel :)
Mimochodem si k němu něco cítila, že tě to tak mrzí, nebo to bylo jen z hlediska kamarádství? :kytka:

Příspěvek upraven 02.10.18 v 18:11

jannina1
Závislačka 4031 příspěvků 02.10.18 18:11
@pohledzdruhes­trany píše:
nechápu, proč by zadaný kamarád/kamarádi nemohli dál vyrážet s kámoškou na akci, ať jsou či nejsou zadaní

To jsi tolerantní.Pokud Ti bude přítel chodit třeba několikrát týdně ve dvojici s nějakou slečnou pařit a tobě to bude fuk,nebude ve vašem vztahu vše v pořádku.

Cosmopolitan
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 02.10.18 18:12
@Tichošlápek píše:
@jannina1 proč sedět doma? Chodili jsme se takto bavit každy zvlášť úplně bezne, já s zeleznou pravidelností sama s nějakým kamarádem (kamarádky nemám) Teď uz to nejde, mame male děti :mrgreen:

Tak jasně ale ne každý to tak má. A já pochybuji, že slečna snese, když její partner bude 3× týdně někde s kámoškou. A i když to bude méně často, tak například společné výlety jen ve dvou padají úplně. To bude chtít jezdit určitě s ní a na mě už nebude mít moc času.

jannina1
Závislačka 4031 příspěvků 02.10.18 18:13
@Detsa píše:
To mi přijde přehnané. Je sice fajn, že je partnerka na prvním místě, ale tohle už by bylo přehnané, že by nikam nesměl jít :think:. To by mu musela zakázat veškeré akce se ženama a musela ho snad přivázat k řetězu. S tím bych problém neměl. Ale je přirozené, že jich teda bude o dost míň, bohužel :)
Mimochodem si k němu něco cítila, že tě to tak mrzí, nebo to bylo jen z hlediska kamarádství? :kytka:Příspěvek upraven 02.10.18 v 18:11

Tak snad na kafe jít může.Pochopila jsem,že pařby jsou třeba do rána a se zadaným kamarádem opačného pohlaví je to prostě divné.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rybová pod palbou „bioteroristů“: Přejí jí muka na zemi a zakazují vodu

Je smutným paradoxem, že ti, kdo hlásají návrat k přírodě, toleranci a smír,... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >