Zůstat nebo se vrátit?

Anonymní
12.12.19 20:56

Zůstat nebo se vrátit?

Ahoj, potřebuji poradit. Měla jsem 3 roky přítele bydleli jsme spolu měli jsme psa, dostal rakovinu v 6 letech a umřel nám. My se krátce na rok s přítelem rozešli, měli jsme problémy, hádali jsme se byl příliš žárlivý, někdy mě i urážel ale byl to člověk kterého jsem milovala nejvíc, sednul mi ve všem v pohledu na budoucnost atd. Nejsme spolu asi rok. Mám nového přítele 3 měsíce. Jsem spokojená vše bylo skvělý ale najednou se mi ozval bývalý ze mu chybím a chtěl by to zkusit znova. Mám ho pořad někde v sobě a nevím co mám dělat. Bojím se ze bych litovala kdybych opustila stávajícího přítele, ze by to dopadlo stejně a my se znova hádali a byli má sebe zlí. Mate někdo zkušenost? Jak jste se rozhodli? Děkuji za odpovědi nevím kudy kam.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7040
12.12.19 20:58

Co rika tve srdce?
Co rika tvuj rozum?
Proc jste se rozesli? Byly to vazne duvody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.12.19 21:01

Srdce mě táhne k bývalému bohužel. Hádali jsme se asi i kvůli blbostem ale hodně na nás dopadala rakovina psa měl ji půl roku vlastně nám umíral před očima a my nemohli nic dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
9362
12.12.19 21:06

K žárlivci, který tě urážel se určitě vrať :roll:. To není způsobené stresem s nemocí psa, ale jeho povaha. Fakt se nezměnil, jen jsi ty hnusný věci zapomněla. Nejlepší rada. Opusť současného a zůstaň sama, než se vyrovnáš se svojí minulostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50260
12.12.19 21:14

Řekni mu po pravdě, že máš teď jiného a nachej si otevřené dveře. Ne vždy to vyjde a po třech měsících se vlastně neznáte - pomalu končí romantika a ještě nenastala tvrdá realita. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28516
12.12.19 21:31
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji poradit. Měla jsem 3 roky přítele bydleli jsme spolu měli jsme psa, dostal rakovinu v 6 letech a umřel nám. My se krátce na rok s přítelem rozešli, měli jsme problémy, hádali jsme se byl příliš žárlivý, někdy mě i urážel ale byl to člověk kterého jsem milovala nejvíc, sednul mi ve všem v pohledu na budoucnost atd. Nejsme spolu asi rok. Mám nového přítele 3 měsíce. Jsem spokojená vše bylo skvělý ale najednou se mi ozval bývalý ze mu chybím a chtěl by to zkusit znova. Mám ho pořad někde v sobě a nevím co mám dělat. Bojím se ze bych litovala kdybych opustila stávajícího přítele, ze by to dopadlo stejně a my se znova hádali a byli má sebe zlí. Mate někdo zkušenost? Jak jste se rozhodli? Děkuji za odpovědi nevím kudy kam.

A když si odmyslíš toho psa, tak zbylo něco, za co stojí se vracet k bývalému? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
12.12.19 21:37

Vše by bylo po čase jako dřív, na slepované vztahy nevěřím. Současného přítele asi skutečně nemiluješ, když takhle přemýšlíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7830
12.12.19 22:02

Aby to nebylo tak, že to hlavní, na co si vzpomínáš s exákem, jsou hádky a umírání psa. To bych řekla, že je lepší, že je konec. Na slepované hrnce já nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat