Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Zdravím maminky,
někdy ve čtvrtek nám začala naše 5mesicini holcicka pokaslavat. Je to ale zvlastni kašel, spis takové štěkani. Původně jsem si myslela, ze ji třeba podrazdil nějaký psi chlup například.. sepsala jsem par charakteristických znaku a třeba se tu najde nějaká zkušenější maminka, která by mi poradila…
Je možné, ze třeba objevila nějaký nový zvuk, který je schopna vyprodukovat, a teď si tak proste hraje? ![]()
Nevím, ale nemůže to být spíš nějaký projev radosti? Mám 18m syna a ty zvuky co vydává jsou občas až strašidelné ![]()
Stekaci kašel se projevuje u laringitidy u malých dětí může hrozit uduseni.. Oteka přitom hrtan.. Navštívila bych dr, a kontroluj dýchání. Pokud je to už od čtvrtka zřejmě to nic nebude..
@prosteDaniela taky mě napadla laringitida
Pokud se to zhorší, malá bude štěkat, špatně dýchat, volat rychlou
Ale zase když ke to od čtvrtka, tak nevím ![]()
A lar.je hlavně v noci a najednou, z ničeho nic
Naše dcera má prostě takový zvuk kašle… Když začala poprvé myslela jsem právě hned na laryngitidu, ale to už by jste dávno poznala…