Zvlaštní myšlenky a stav

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
52
20.5.22 19:47

Zvlaštní myšlenky a stav

Ahojte holky,

dame mi rady, citím se dnes zvláštně, dost jsem se zamýšlela dnes o psychickém stavu mého přítele který je hospitalizován v nemocnici na OCD, snažím se ho podporovat, a snažím se být oporou.
Ale já sama jsem teď asi vyčerpaná z toho, nebo nerozumím tomu, jsem tak otřeštěná měchem, také se velmi zamýšlím, a tlačí mě v hlavě něco, nevíte jak pomoc prosím? zatím spím dobře, ale z minuty na minutu se ve mně něco zlomilo
co mam ted dělat, prosím o pomoc :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
459
20.5.22 20:21
@prag98 píše:
Ahojte holky,dame mi rady, citím se dnes zvláštně, dost jsem se zamýšlela dnes o psychickém stavu mého přítele který je hospitalizován v nemocnici na OCD, snažím se ho podporovat, a snažím se být oporou.
Ale já sama jsem teď asi vyčerpaná z toho, nebo nerozumím tomu, jsem tak otřeštěná měchem, také se velmi zamýšlím, a tlačí mě v hlavě něco, nevíte jak pomoc prosím? zatím spím dobře, ale z minuty na minutu se ve mně něco zlomilo
co mam ted dělat, prosím o pomoc :(

Asi se ti do textu vloudily nejake preklepy a moc to nejde pochopit :( co presne se ti deje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20789
20.5.22 20:35

Nemoc milovaného člověka je těžká pro jeho blízké, to že ti není dobře je normální, primárně se potřebuješ starat i o sebe a svou pohod - není to sobecké, je to naopak způsob, jak můžeš fungovat a být oporou svému partnerovi

když je ti akutně těžko, volej na linku důvěry.

Máš už tuhle knihu, aby si o úzkostných poruchách věděla víc, jsou tam i informace pro blízké https://www.knihydobrovsky.cz/…anit-3629246

Jinak i ty můžeš normálně párkrát zajít za psychologem, když se objednáš do poradny pro rodinu, tak to bude hrazení z veřejných peněz - ne na to, aby tebe léčili, ale normálně na poradu co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
20.5.22 21:20

@Stará známá
moc netuším, byla jsem v kavárně, čítala sem si nějaké články a srazu sem sa zahladela do blba a začínala premyšlat čo se to deje a moc se na to upjala, teď jsem doma a je mi těžko,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
20.5.22 21:23

@Ou
co mam ted delat, mam zvláštní pocit, Nevim ci to je úzkost nebo co se to semnou deje
mam stale potřebu sa nad tam zamyslet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20789
20.5.22 23:52
@prag98 píše:
@Ou
co mam ted delat, mam zvláštní pocit, Nevim ci to je úzkost nebo co se to semnou deje
mam stale potřebu sa nad tam zamyslet

dát si panáka, dlouhou vanu či sprchu a jít spát, pustit si třeba nějakou povídku z rozhlasu na usnutí

Zítra ráno se nasnídat a vyrazit do přírody, na večer se domluvit s někým na něco příjemného - kino. zajít na pivo či víno, zajít si na nehty - cokoliv.

https://www.mujrozhlas.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat