Horečky bez dalších jiných příznaků

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.5.22 12:29

Horečky bez dalších jiných příznaků

Ahoj, od nedělního večera mívám horečky 38, v úterý jsem měla dokonce 39.5 8o Pravidelně se kvůli tomu v noci probouzim a celý tento týden přežívám na praskach, což se mi vůbec nelíbí. Nejvíc mě na tom zaráží ale to, že mi nic jiného není. Žádný kašel, rýma, bolesti, pálení, řezání, problémy při polykání, ale na mandlích se mi udělali bílé čepy. :think: Setkal jste se s tím někdo? Kamarádku napadla infekční mononukleóza, což by byl celkem průser. Jinak k doktorce jdu až v pondělí.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
39868
20.5.22 13:02
@Anonymní píše:
Ahoj, od nedělního večera mívám horečky 38, v úterý jsem měla dokonce 39.5 8o Pravidelně se kvůli tomu v noci probouzim a celý tento týden přežívám na praskach, což se mi vůbec nelíbí. Nejvíc mě na tom zaráží ale to, že mi nic jiného není. Žádný kašel, rýma, bolesti, pálení, řezání, problémy při polykání, ale na mandlích se mi udělali bílé čepy. :think: Setkal jste se s tím někdo? Kamarádku napadla infekční mononukleóza, což by byl celkem průser. Jinak k doktorce jdu až v pondělí.

U mononukleozy boli v krku, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29387
20.5.22 13:13

Já tak měla silný zánět ledvin. Jen vysoké horečky a nikdo nevěděl z čeho, protože sem k tomu neměla žádné jiné příznaky. Ale k tomu nesedí ty mandle :think: k Dr jsi měla dávno jít, chodit týden s vysokými horečkami je dost hustý no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
20.5.22 14:50

Muj bracha mel horečky a nic s tím nedelal. Zemřel na zánět srdeční chlopně. Kromě teploty mu nic nebylo. Když konečně zašel k doktoru, začali ho léčit. Bohužel i bez covidu je prognóza nejistá (a on to odkládal měsíce). A on chytil covid…
Ať je ti brzo lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
20.5.22 16:13

Bez k doktorovi, tolik dni už je hodně.

K doktorovi bych nesla, pokud by se mi projevily jiné příznaky během dvou trech dni a já byla schopna si to diagnostikovat a vyléčit sama doma a nehorsilo se to. Jinak bych už šla tak ve středu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
20.5.22 21:54

Bílé čepy na mandlich a horečky.. To samé měla teď dcera jinak jí nic nebylo… Rýma, kašel, bolest v krku nic… Byla to angína

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2658
21.5.22 07:20

@Ufinka87 Mi pripomnela, ze dcera jednou mela 4 dny horecky, i kdyz teda vyssi nez zakladatelka, nic jineho. A byla to hnisava angina. Teda mozna ty cepy mela, ale byly ji 2 roky a ja ji do pusy nekoukla. A pak v 5 letech opet nekolik dni vysoke horecky (stale nad 39), nic jineho. Udelala jsem ji domaci CRP test, ten vysel “hodne pozitivni”. Byl to zanet ucha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat