Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@kyticka86
Tyjoo, v to jsem ani nedoufala..že mi někdo napíše v 8 let staré diskuzi a navíc přímo vy a ještě ten den. 🙏🏼 děkuju!
On syn je docela kusanec - má 10kg a dnes 7 měsíců, má i docela velkou hlavu, tak jsme si říkali, že třeba ji fakt neunese. Pediatra mluvila o neurologii, kamaradka fyzio se s tím ještě nesetkala a ve čtvrtek jedeme na osteodynamiku, po telefonu jsem popisovala problém a prý se s tím paní také nesetkala. Vypadá to fakt děsivě, ze on proste vypne a prask, dřív se to nedělo..jak dlouho to, prosím, u vás trvalo, jestli si to pamatujete? A řešila jste to tehdy s nějakými odborníky? To vám potvrdili, ze je to jen nedostatečně posíleným svalstvem?