Zvláštní situace

Anonymní
23.6.21 07:56

Zvláštní situace

Dobrý den, mám 5ti měsíčního prcka :srdce: nejvíc úžasné dítě. Jsem na něj skoro sama, přítel jezdí pracovně do ciziny. Včera jsme přespali u mojí mamky. Kdybych věděla, jaké peklo nastane tak tu nespím. Spali jsme tu už mockrát, nikdy nebyl problém. Jenže včera byl. V bytě mega horko a malý měl problém usnout. Strašně moc brečel. Byl z toho chudák i spoceny. Už jsem myslela že pojedu domu. Vždycky spíme v obýváku na gauči. Včera mu nešlo zabrat. Mojí sestru napadlo, že ho vezme do svého pokoje a zkusí si sním lehnout. Otevřela okno, takže v té místnosti bylo hned líp a on do minuty usnul. Já se zatím okoupala a odstrikala mléko. No sestra přišla, s tím že ho uspala že je skvělá, že má radost atd.. já ji samozřejmě poděkovala. A řekla jsem, že bych ráda u něj spala. Tady vznikl problém. Že proč, že ona s ním chce spát. Říkám že klidně budu na zemi, že mi jde o místnost být s ním. Jsem opravdu na malém závislá. Neumím si představit že s ním nespím. :( Tak jsem řekla že ho přenesu někde kde s ním budu moci být. Do toho se pustila mamka, ať spím v obýváku, že se aspoň vyspím. Říkám že si to neumím představit být bez něj. Obě dvě tvrdily, jak si odpočinu, že mám myslet na malého že krásně spí. To už mi sly slzy do očí:( prostě jsem sním chtěla být! Neusnula bych bez něj. Strašně mi slovně ublížili, že jsem hrozná, že myslím jen na sebe, a ne na něj, aby se vyspal. Řekli slova, které opravduuu hodně ublížili u srdce, nechci je tady ani psát:( :,( Odnesla jsem ho do obýváku. Ani se nevzbudil. :srdce: já byla šťastná že sním budu. Jenže přes obývák se chodí na záchod a do kuchyně. Vždycky se vše dělalo po tichu když jsme tu spali. No včera vůbec. Nedávali si vůbec pozor, na otevírání dveří, na splachování, prostě jakoby tady nebyl. Moc mě to mrzelo. On se vždyck lekl ale spinkal. Ráno mamka šla do práce. A samozřejmě opět jak večer, žádné tolerování že malý spí. Když malého úplně vzbudila vzala jsem si ho. Je zvyklý že babička na něj vždy mrkne, nebo se usměje nebo promluví. Dnes nic! Malý na ni Koukal a ona se na něj ani nepodíval. Pořád na ni Koukal, čekal že se na ni bude moci usmatw :( nic..když jsem.ji řekla že se malý na ni díva, řekla že ji je to jedno, a že ho lituje co má za matku. :,( :,( :,( A odešla do práce. Já pořád přemýšlím:( nechci aby malý litoval jaká jsem máma, přitom si myslím že jsem dobrá máma, aspoň se snažím. Doma mi vůbec nebrečí, a vše zvladame sami krásně :srdce: já bych opravdu neusnula bez něj, jsem na něj opravdu zvyklá:( kvůli tomuto je unas strašné dusno. Zachvilku jedu domu, ale nechci ať je mezi námi dusno. :( :,( Unsuly by jste bez mimca? Jsem nemocná, že ho potřebují vidět a cítit? 8o prosím uklidnete mě, že nejsem divná :think: :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.6.21 08:02

Jestli se to fakt stalo tak, jak popisuješ, tak tvoje matka a sestra jsou krávy a už bych tam za nimi na noc nechodila. Ale nechápu, proč tak tlačily na to, abys do toho pokoje za synem nešla? Jaký na tom měly zájem jako?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
23.6.21 08:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám 5ti měsíčního prcka :srdce: nejvíc úžasné dítě. Jsem na něj skoro sama, přítel jezdí pracovně do ciziny. Včera jsme přespali u mojí mamky. Kdybych věděla, jaké peklo nastane tak tu nespím. Spali jsme tu už mockrát, nikdy nebyl problém. Jenže včera byl. V bytě mega horko a malý měl problém usnout. Strašně moc brečel. Byl z toho chudák i spoceny. Už jsem myslela že pojedu domu. Vždycky spíme v obýváku na gauči. Včera mu nešlo zabrat. Mojí sestru napadlo, že ho vezme do svého pokoje a zkusí si sním lehnout. Otevřela okno, takže v té místnosti bylo hned líp a on do minuty usnul. Já se zatím okoupala a odstrikala mléko. No sestra přišla, s tím že ho uspala že je skvělá, že má radost atd.. já ji samozřejmě poděkovala. A řekla jsem, že bych ráda u něj spala. Tady vznikl problém. Že proč, že ona s ním chce spát. Říkám že klidně budu na zemi, že mi jde o místnost být s ním. Jsem opravdu na malém závislá. Neumím si představit že s ním nespím. :( Tak jsem řekla že ho přenesu někde kde s ním budu moci být. Do toho se pustila mamka, ať spím v obýváku, že se aspoň vyspím. Říkám že si to neumím představit být bez něj. Obě dvě tvrdily, jak si odpočinu, že mám myslet na malého že krásně spí. To už mi sly slzy do očí:( prostě jsem sním chtěla být! Neusnula bych bez něj. Strašně mi slovně ublížili, že jsem hrozná, že myslím jen na sebe, a ne na něj, aby se vyspal. Řekli slova, které opravduuu hodně ublížili u srdce, nechci je tady ani psát:( :,( Odnesla jsem ho do obýváku. Ani se nevzbudil. :srdce: já byla šťastná že sním budu. Jenže přes obývák se chodí na záchod a do kuchyně. Vždycky se vše dělalo po tichu když jsme tu spali. No včera vůbec. Nedávali si vůbec pozor, na otevírání dveří, na splachování, prostě jakoby tady nebyl. Moc mě to mrzelo. On se vždyck lekl ale spinkal. Ráno mamka šla do práce. A samozřejmě opět jak večer, žádné tolerování že malý spí. Když malého úplně vzbudila vzala jsem si ho. Je zvyklý že babička na něj vždy mrkne, nebo se usměje nebo promluví. Dnes nic! Malý na ni Koukal a ona se na něj ani nepodíval. Pořád na ni Koukal, čekal že se na ni bude moci usmatw :( nic..když jsem.ji řekla že se malý na ni díva, řekla že ji je to jedno, a že ho lituje co má za matku. :,( :,( :,( A odešla do práce. Já pořád přemýšlím:( nechci aby malý litoval jaká jsem máma, přitom si myslím že jsem dobrá máma, aspoň se snažím. Doma mi vůbec nebrečí, a vše zvladame sami krásně :srdce: já bych opravdu neusnula bez něj, jsem na něj opravdu zvyklá:( kvůli tomuto je unas strašné dusno. Zachvilku jedu domu, ale nechci ať je mezi námi dusno. :( :,( Unsuly by jste bez mimca? Jsem nemocná, že ho potřebují vidět a cítit? 8o prosím uklidnete mě, že nejsem divná :think: :,(

Promiň, že to napíšu naplno, ale jsi hysterka :nevim: Ony to s tebou zajisté myslely dobře, většina maminek je vděčná, když může dát pár hodin spánku bez miminka a určitě by je nenapadlo, že jsi na něj takhle (až nezdravě) fixovaná. Nepsala jsi, kolikrát v noci kojíš nebo jak moc se budí. Úplně klidně sis mohla jít lehnout do obýváku a až by plakal po kojení, mohla sis ho vzít k sobě :nevim: Já bych teda vděčně poděkovala. Ty bulíš, že bez něj neusneš. Koukej se vzpamatovat, matko. Brzy budeš za pomoc mamky a sestry vděčná. Mimochodem, to tě nenapadlo v tom obýváku otevřít okno nebo malého ošplouchnout chladnou vodou, když evidentně nemohl spát z vedra? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9156
23.6.21 08:03

Já si myslím, ze přeháníš dost a vidíš nepřátele a zlo vůči sobě ve všem a úplně zbytečně. Ony ti chtěly pomoct, aby sis odpočinula a ty jim pomale chceš setnout hlavu za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30645
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám 5ti měsíčního prcka :srdce: nejvíc úžasné dítě. Jsem na něj skoro sama, přítel jezdí pracovně do ciziny. Včera jsme přespali u mojí mamky. Kdybych věděla, jaké peklo nastane tak tu nespím. Spali jsme tu už mockrát, nikdy nebyl problém. Jenže včera byl. V bytě mega horko a malý měl problém usnout. Strašně moc brečel. Byl z toho chudák i spoceny. Už jsem myslela že pojedu domu. Vždycky spíme v obýváku na gauči. Včera mu nešlo zabrat. Mojí sestru napadlo, že ho vezme do svého pokoje a zkusí si sním lehnout. Otevřela okno, takže v té místnosti bylo hned líp a on do minuty usnul. Já se zatím okoupala a odstrikala mléko. No sestra přišla, s tím že ho uspala že je skvělá, že má radost atd.. já ji samozřejmě poděkovala. A řekla jsem, že bych ráda u něj spala. Tady vznikl problém. Že proč, že ona s ním chce spát. Říkám že klidně budu na zemi, že mi jde o místnost být s ním. Jsem opravdu na malém závislá. Neumím si představit že s ním nespím. :( Tak jsem řekla že ho přenesu někde kde s ním budu moci být. Do toho se pustila mamka, ať spím v obýváku, že se aspoň vyspím. Říkám že si to neumím představit být bez něj. Obě dvě tvrdily, jak si odpočinu, že mám myslet na malého že krásně spí. To už mi sly slzy do očí:( prostě jsem sním chtěla být! Neusnula bych bez něj. Strašně mi slovně ublížili, že jsem hrozná, že myslím jen na sebe, a ne na něj, aby se vyspal. Řekli slova, které opravduuu hodně ublížili u srdce, nechci je tady ani psát:( :,( Odnesla jsem ho do obýváku. Ani se nevzbudil. :srdce: já byla šťastná že sním budu. Jenže přes obývák se chodí na záchod a do kuchyně. Vždycky se vše dělalo po tichu když jsme tu spali. No včera vůbec. Nedávali si vůbec pozor, na otevírání dveří, na splachování, prostě jakoby tady nebyl. Moc mě to mrzelo. On se vždyck lekl ale spinkal. Ráno mamka šla do práce. A samozřejmě opět jak večer, žádné tolerování že malý spí. Když malého úplně vzbudila vzala jsem si ho. Je zvyklý že babička na něj vždy mrkne, nebo se usměje nebo promluví. Dnes nic! Malý na ni Koukal a ona se na něj ani nepodíval. Pořád na ni Koukal, čekal že se na ni bude moci usmatw :( nic..když jsem.ji řekla že se malý na ni díva, řekla že ji je to jedno, a že ho lituje co má za matku. :,( :,( :,( A odešla do práce. Já pořád přemýšlím:( nechci aby malý litoval jaká jsem máma, přitom si myslím že jsem dobrá máma, aspoň se snažím. Doma mi vůbec nebrečí, a vše zvladame sami krásně :srdce: já bych opravdu neusnula bez něj, jsem na něj opravdu zvyklá:( kvůli tomuto je unas strašné dusno. Zachvilku jedu domu, ale nechci ať je mezi námi dusno. :( :,( Unsuly by jste bez mimca? Jsem nemocná, že ho potřebují vidět a cítit? 8o prosím uklidnete mě, že nejsem divná :think: :,(

Neni to normální. Vzdyt to byla idealni situace, v jednom bytě, pritom v jinem pokoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15093

Vůbec nejsi divná. Divné mi přijde chování tvé rodiny. Já bych je nechala být a klidně tam chvíli nejezdila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.21 08:05

@unuděná Vděčná za pomoc, jistě, ale co to je za pomoc, když bráníš matce, aby si šla lehnout k dítěti? Není na nich ani na tobě, abys hodnotila, co už je nezdravá fixace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738

Mne prijdes extremne precitluvela a nejspis i vztahovacna. Myslim, ze to, co jsi predvedla, je docela zvlastni. Ten argument, ze bez maleho neusnes…no :lol:…pokud budes na diteti viset timto zpusobem, ze ho nedas z ruky, nedas k babickam, sestre atd., tak mu vic uskodis nez pomuzes. Takze muj nazor je ten, ze tva reakce byla neprimerena az hystericka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8

Podle mě nejsi divná, to spíše ony. Nemají ti do toho co mluvit a už vůbec ne tě urážet :nevim: ale do budoucna bych si na tu závislost na dítěti dala pozor, mohlo by to být dost na škodu, až bude větší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
129
23.6.21 08:07

Mám holčičku skoro tříletou a spíme pořád spolu. Ještě nikdy ani na jedinou noc jsem nebyla bez ní. A ani bych to jinak nechtěla. A chápu tě, taky bych se nevyspala, kdyby nebyla u mě. Takže klid, dělej si vše tak, jak to cítíš. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24291
23.6.21 08:09
@Anonymní píše:

jsi hysterická a přecitlivělá, když nemůžeš být ani vteřinu bez spícího dítěte, které je v bezpečí ve vedlejší místnosti :nevim:, tak proč chodíš k mamce přespávat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
@Žižkovská žena píše:
@unuděná Vděčná za pomoc, jistě, ale co to je za pomoc, když bráníš matce, aby si šla lehnout k dítěti? Není na nich ani na tobě, abys hodnotila, co už je nezdravá fixace.

Tak nevíme, jak přesně se to seběhlo a soudě dle jejího psaného projevu to mohla vyhnat do extrému ona. Třeba jí prostě ségra řekla „hele jdi se vyspat do ložnice, kdyby něco, vzbudím tě. Přece ho nebudeš přenášet teď, když usnul, zpátky do toho hicu“ :nevim: Možná kdyby nezdůrazňovala, jak je na malého fixovaná a jak bez něj neusne, tak bych byla na její straně, ale na mě to prostě působí opravdu hystericky z její strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22455

Jste hysterky úplně všechny. Ano usnu bez dítěte, běžně děti spí v jiné místnosti než rodiče (ne všechny, ale je jich dost). Tu zavyslost na něm koukej odbourat, později mu tím uděláš medvědí službu. Tvoje máma je blbá no, netuším co jste si všechno řekly, ale aby se ani neusmala na vnouče je hnusne. Segre nevím kolik je, jestli je mladší, tak tam se dá počítat s nějakým pubertálním urážením, tak bych jí tolik nehrotila, holt si chtěla jednou zkusit jaké to je spát s miminkem no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1519

Tak jako maleho jsi asi mohla nechat byt se sestrou, ale reakce matky je dost silne pres caru. Tak jsi citlivejsi, casem se to zlepsi, ale proc by kvuli tomu matka mela proboha byt hnusna na tebe i na dite 8o
Uz bych tam na noc nejela
Osamostatnovani postupne trenuj, at spi nekdy trebajen s manzelem, casem to bude nutnost
:kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18142
23.6.21 08:11

Navíc tedy já v tom vidím trochu žárlivost - ona nebyla schopná malého uklidnit a uspat, sestře se to povedlo hned. A pak ještě hrozí, že by se malý zvládl komfortně vyspat někde jinde, než kde je matka, což je pro ni úplně nepředstavitelné. Takže jí ho najust vezmu, protože přece je to moje dítě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat