Kdy udělat těhotenský test?
14.01.13
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
23.01.13
Těhotenský test má význam dělat min. 5 dnů po vynechání menstruace. Do té doby nejsou testy schopny případné těhotenství zjistit, Zmíněné příznaky mohou způsobit i jiné hormonální změny, např. po proběhlé ovulaci…
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Vyšetření po úmrtí plodu | Dastula1 | Přijato: 13.01.13 | Zdpovězeno: 25.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Antikoncepce po porodu | Radka Sarka | Přijato: 12.01.13 | Zdpovězeno: 25.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Sražená krev v 11.tt | vercao | Přijato: 10.01.13 | Zdpovězeno: 25.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Pohlaví dítěte podle ovulace? | fogal | Přijato: 09.01.13 | Zdpovězeno: 23.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Kyselina listová po potratu | supermamaa | Přijato: 08.01.13 | Zdpovězeno: 25.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
po 11 dnech po pohlavním styku jsem dostala menstruaci, je normální jako jindy, trvala 3 dny. Avšak se u mě objevily příznaky jako mléčný výtok, nafouklé břicho, zvětšená ňadra. Proto jsem 13 den po styku udělala test, ale negativní.
Příznaky však pořád mám. Chci se zeptat, jestli je možné, abych byla těhotná. Popřípadě kdy je vhodné udělat test?
Děkuji.