Sražená krev v 11.tt
10.01.13
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
25.01.13
Sražená krev se nahromadí i z drobného krvácení, teré může nidaci - „uhnizďování“ plodového vejce provázet. Může se buď vstřebat, nebo najednou odtéct z dělohy formou různě silného zakrvácení. Není to nic vyjimečného. Ale v případě dvou neúspěšných těhotenství je ostražitost na místě. Máte všechnu dostupnou možnou léčbu, dodržujte klidový režim, nic jiného víc v tomto okamžiku pro zdárný průběh dělat nemůžete.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Pohlaví dítěte podle ovulace? | fogal | Přijato: 09.01.13 | Zdpovězeno: 23.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Kyselina listová po potratu | supermamaa | Přijato: 08.01.13 | Zdpovězeno: 25.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Antibiotika a antikoncepce | Carmenka 2 | Přijato: 07.01.13 | Zdpovězeno: 23.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| L-carnitin a početí | ivulinaM | Přijato: 06.01.13 | Zdpovězeno: 21.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Pozitivní testy, lékař těhotenství vyloučil | aktanerr | Přijato: 05.01.13 | Zdpovězeno: 21.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
jsem v 11.tt a začala jsem lehce krvácet. V noci ze mě dokonce vyšel kus sražené krve. Hned ráno jsem šla ke gynekologii a tam jsem naštěstí zjistila, že miminko je v pořádku a srdíčko mu krásné bije. Paní doktorka mi napsala Utrogestan (3×2) a Ascorutin (3×2) a samozřejmě klidový režim.
Hrozně mě to ale vyděsilo, už mám za sebou dva samovolné potraty. Špinění asi není nic tak neobvyklého, ale co ta sražena krev? Stává se to?
Děkuji moc předem za odpověď.