Krvácení mimo menstruaci
11.11.13
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
16.11.13
Pokud neužíváte antikoncepci, tak by se mohlo jednat o tzv. ovulační krvácení. Je to způsobeno poklesem hormonů v době uvolnění vajíčka.
Na vyšetření by jste ale měla pro jistotu dojít i tak…
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Prodloužený menstruační cyklus po revizi | Grainee | Přijato: 10.11.13 | Zdpovězeno: 14.11.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Vliv barvení vlasů na otěhotnění | Beruška84 | Přijato: 10.11.13 | Zdpovězeno: 13.11.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Cipralex a Euthyrox v těhotenství | Lucis84 | Přijato: 09.11.13 | Zdpovězeno: 11.11.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Očkování proti černému kašli v 33 tt | babinkaIlona | Přijato: 08.11.13 | Zdpovězeno: 11.11.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Bolest podbřišku a špinění po kyretáži | Uzdost | Přijato: 06.11.13 | Zdpovězeno: 08.11.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
Dobrý den,
již cca 6 měsíců - vždy tak týden až dva týdny po menstruaci - mi tak dva až tři dny teče krev. Ne nějak závratně, vždy během dne jen pár kapek. Ke gynekologovi zatím nechodím (je mi 16), i když bych asi měla.
Nevíte co by to mohlo být?
Děkuji.