Krvácení mimo menstruaci

11.11.13

Dobrý den,

již cca 6 měsíců - vždy tak týden až dva týdny po menstruaci - mi tak dva až tři dny teče krev. Ne nějak závratně, vždy během dne jen pár kapek. Ke gynekologovi zatím nechodím (je mi 16), i když bych asi měla.

Nevíte co by to mohlo být?

Děkuji.

MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
16.11.13

Pokud neužíváte antikoncepci, tak by se mohlo jednat o tzv. ovulační krvácení. Je to způsobeno poklesem hormonů v době uvolnění vajíčka.
Na vyšetření by jste ale měla pro jistotu dojít i tak…

MUDr. Mária Procházková

www.nemocnicemelnik.cz/…cke-oddeleni

Další otázky z poradny

Prodloužený menstruační cyklus po revizi Grainee Přijato: 10.11.13 Zdpovězeno: 14.11.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Vliv barvení vlasů na otěhotnění Beruška84 Přijato: 10.11.13 Zdpovězeno: 13.11.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Cipralex a Euthyrox v těhotenství Lucis84 Přijato: 09.11.13 Zdpovězeno: 11.11.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Očkování proti černému kašli v 33 tt babinkaIlona Přijato: 08.11.13 Zdpovězeno: 11.11.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Bolest podbřišku a špinění po kyretáži Uzdost Přijato: 06.11.13 Zdpovězeno: 08.11.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH