MVDr. Anna Musilová
Specializace:
Laktační poradkyně
Pracoviště:
Laktační poradenství
Dobrý den,
narodil se nám syn 4. srpna a co se týče kojení, tak pouze kojím a nepřikrmuji ničím jiným.
Moje otázka zní: syn chce neustále jíst, tedy přikládat k prsu. Vypije jedno a hledá další. Je to normální u tak malého miminka?
Většinou u kojení usne a spinká cca 2 hodiny. Mléka mám takhle nejspíš dost, občas ostříkávám ruční odsávačkou, takže vidím, že mléka je opravdu dost.
Děkuji za odpověď