Nemoc matky při kojení

05.04.10

Dobrý den,

chci se zeptat když mě bolí v krku, tak když kojím jestli to přenesu na mimi.

Co mám dělat?

Děkuji za radu

Dagmar Hricová
06.04.10

Dobrý den,
pokračovat v kojení. Dítěti dodáte hlavně protilátky, které tvoří Vaše tělo při nemoci.
Dagmar Hricová

V poradně odpovídá

MVDr. Anna Musilová

Specializace: Laktační poradkyně
Pracoviště: Laktační poradenství

Další otázky z poradny

Nedostatek mléka pro tříměsíční miminko? Hanice Přijato: 04.04.10 Zdpovězeno: 07.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Kojení s kloboučky hudbička Přijato: 04.04.10 Zdpovězeno: 06.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Růstový spurt už skoro dva týdny Veryfry Přijato: 02.04.10 Zdpovězeno: 06.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Jak je to s tvorbou mléka _Lůca_ Přijato: 01.04.10 Zdpovězeno: 02.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová
Prasklá bradavka a krev v mléce mamif Přijato: 01.04.10 Zdpovězeno: 02.04.10 Odpovídá: Hanka Zámečníková a Anna Musilová