Neustupující zánět
20.09.13
Marie Jarošová
22.09.13
Dobrý večer,
jsem si jista, že Váš problém je homeopaticky poměrně rychle řešitelný, ale potřebovala bych upřesnit některé detaily.
Zavolejte mi prosím (tel. na www.homeopatieporadna.cz) a zkusíme to vyřešit po telefonu.
Příjemný večer, M. Jarošová
Marie Jarošová, P.G.Hom.
Poradna klasické homeopatie
www.homeopatieporadna.cz
Další otázky z poradny
| Podpoření laktace | Hanka-L | Přijato: 15.09.13 | Zdpovězeno: 22.09.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |
|---|---|---|---|---|
| Sirup Sedalia | baribari | Přijato: 08.09.13 | Zdpovězeno: 14.09.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |
| Podpora laktace | Pizu | Přijato: 03.09.13 | Zdpovězeno: 06.09.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |
| Pupínky u 10měsíční | Darinka25 | Přijato: 28.08.13 | Zdpovězeno: 29.08.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |
| Změna chování po očkování | ANILVAPKA | Přijato: 18.08.13 | Zdpovězeno: 23.08.13 | Odpovídá: Marie Jarošová, P.G.Hom. |
Dobrý den,
mám 13 měsíců od porodu a od konce šestinedělí mám prakticky celou dobu záněty gynekologického původu. Moje gynekoložka už si se mnou neví rady. Pokaždé je to stejné - zkusíme tyto zaváděcí globule, pak zkusíme hned za tím další. Samozřejmě to nezabere, tak se jde na stěry a tam mi pokaždé něco vyjde. Pokaždé Streptokok a k tomu ještě něco ať už Prevotella nebo Candida nebo tak. Na to pokaždé dostanu orální antibiotika, a to mě vždy celou zničí. Netrvá to ani týden a mám vše zpátky. Zkusím už cokoliv.
Lze si vypomoct nějak homeopatiky?
Děkuji moc.