Opožděná menstruace kvůli nemoci?

322
31.01.13

Dobrý den,

už tři měsíce neberu antikoncepci, menstruaci jsem měla vždy pravidelnou jen teď jsem měla dostat menstruaci během tohoto týdne a ještě nic. Může to být i tím, že jsem nemocná? Mám chřipku.

Děkuji za odpověď.

MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
02.02.13

Může se to stát, někdy i bez jiného onemocnění. Pokud jste neudělala chybu v užívání, nemělo by se nic jiného stát. Pokud si nejste jistá, můžete před nasazením dalšího platíčka udělat těhotenský test.

MUDr. Mária Procházková

www.nemocnicemelnik.cz/…cke-oddeleni

Další otázky z poradny

Pichlavá bolest v pravém boku ve 30.tt Andrejkal1 Přijato: 30.01.13 Zdpovězeno: 01.02.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Otěhotnění a prodělaná toxoplazmóza eliku Přijato: 28.01.13 Zdpovězeno: 01.02.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Vliv nočních směn na otěhotnění Klokan75 Přijato: 27.01.13 Zdpovězeno: 30.01.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Vitamíny v těhotenství Pitrisek27 Přijato: 27.01.13 Zdpovězeno: 30.01.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH
Pupalkový olej a snažení lenula29 Přijato: 26.01.13 Zdpovězeno: 30.01.13 Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH