Opožděná menstruace kvůli nemoci?
31.01.13
Dobrý den,
už tři měsíce neberu antikoncepci, menstruaci jsem měla vždy pravidelnou jen teď jsem měla dostat menstruaci během tohoto týdne a ještě nic. Může to být i tím, že jsem nemocná? Mám chřipku.
Děkuji za odpověď.
MUDr. Mária Procházková, PhD, MPH
02.02.13
Může se to stát, někdy i bez jiného onemocnění. Pokud jste neudělala chybu v užívání, nemělo by se nic jiného stát. Pokud si nejste jistá, můžete před nasazením dalšího platíčka udělat těhotenský test.
MUDr. Mária Procházková
Další otázky z poradny
| Pichlavá bolest v pravém boku ve 30.tt | Andrejkal1 | Přijato: 30.01.13 | Zdpovězeno: 01.02.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
|---|---|---|---|---|
| Otěhotnění a prodělaná toxoplazmóza | eliku | Přijato: 28.01.13 | Zdpovězeno: 01.02.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Vliv nočních směn na otěhotnění | Klokan75 | Přijato: 27.01.13 | Zdpovězeno: 30.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Vitamíny v těhotenství | Pitrisek27 | Přijato: 27.01.13 | Zdpovězeno: 30.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |
| Pupalkový olej a snažení | lenula29 | Přijato: 26.01.13 | Zdpovězeno: 30.01.13 | Odpovídá: MUDr. Mária Procházková Ph.D, MPH |