Výber vhodnej autosedačky na dlhé cesty

7
22.10.19

Dobrý deň,

chcela by som sa spýtať, aká by bola vhodná autosedačka na dlhšie trasy a výlety pre 6 mesačného. Malý je zvyknutý na auto, ale predsa len dlhé cesty sme ešte neskúšali.

Ďakujem,

K

Lukáš Fiala
29.10.19

Hezký den,
a jakou máte nyní autosedačku pro malého? Autosedačku byste měli volit hlavně podle výšky dítěte, 6 měsíční miminka by ještě určitě měla jezdit ve vajíčku. Rodiče ho někdy příliš brzy odkládají, když miminku začnou přečuhovat nožičky, stěžejním ukazatelem je ale hlavička, ta nikdy nesmí přesáhnout hlavovou opěrku…Mezi nejbezpečnější a nejpohodlnější autosedačky na trhu patří ty od firmy Britax Römer např. vajíčko Baby Safe2 isize.https://funbaby.cz/autosedaka-baby-safe-2-i-size-brr022702.html. Vzhledem k tomu, že už má vaše miminko 6 měsíců, doporučuji místo klasického vajíčka pořídit autosedačku, která vám už vydrží přibližně do 4 let dítěte. Jedna z nejkvalitnějších v této skupině, která patří také mezi nejprodávanější modely, je Dualfix M isize https://funbaby.cz/…r022732.html. Je pohodlná nejen pro děti, ale také pro rodiče, protože se dá otáčet o 360°, děti se do ní pohodlně usadí a nemůžete při poutání udělat chybu.
Levnější, ale také velmi kvalitní a pohodlné autosedačky nabízí také česká značka Zopa. Doporučuji například tento model Zopa Spinfix, kterou lze také otáčet o 360°. https://funbaby.cz/…p021020.html

Lukáš Fiala
www.funbaby.cz