MVDr. Anna Musilová
Specializace:
Laktační poradkyně
Pracoviště:
Laktační poradenství
Dobrý den,
mám 2,5měsíčního chlapečka. Je plně kojen, ale teď se mi začalo stávat, že už nemá stolici každý den, ale někdy za 2, 3 až 4 dny. Prdíky má pravidelně. Je možné, že je hladové, protože i častěji pije (více se budí), má hodně slin, jestli není žíznivé a už mi tolik mléko neteče - dříve jsem měla mokré prsní vložky. Kojila jsem vždy z obou prsou.
Můžu nějak zvýšit zase tvorbu mléka, nebo to takhle stačí? Nám přejít na jedno kojení jedno a pak zase další kojení druhé prso?
Děkuji.