Porodnice Kroměříž

, http://www.nem-km.cz/gynekologicko-porodnicke-z...

porodní sál: 573 322 256
novorozenecké oddělení: 573 322 250
laktační poradkyně: 573 322 250
linka kojení: 261 082 424 (všední dny 9:00-14:00)

Primář: MUDr. Jaroslav Přibík

Moderní nemocnice byla vybudována v polovině devadesátých let, nabízí tedy komfort i vybavenost na vysoké úrovni a poskytuje i alternativní metody vedené porodu. Nastávající maminky mohou využít relaxační vanu, porodní stoličku, sprchu, WC, ribstole, žíněnky, sedací balony a další relaxační náčiní. Rodičky si mohou zvolit porodní polohu, nejedná-li se o komplikovaný porod. Na webu oddělení najdete všechny informace o porodu v Kroměříži. Využít můžete také laktační poradnu.

Doporučují maminky porodnici Kroměříž?

Zkušenosti uživatelek s porodnicí Kroměříž

Rodila jste v porodnici Kroměříž?
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 17.04.19 napsala :

V Kroměřížské porodnici jsem rodila, jako prvorodička v lednu 2019 a byla jsem zde naprosto spokojená a to jak na porodním sále, tak na šestinedělí a novorozeneckém oddělení. Vůbec jsem nad tím, kam jít rodit neváhala a od samého začátku jsem byla rozhodnuta pro Kroměříž a rozhodně nelituji. Personál byl úžasný a to všude, nikde jsem se nesetkala s někým, kdo by byl nepříjemný, všude byli moc hodní a ochotní pomoci. Sice porod nebyl dle mých představ a byl docela dlouhý a na závěr se to všechno zkomplikovalo, ale všichni byli opravdu na profesionální úrovni a se vším si poradili. Ikdyž jsem zaznamenala, že se během porodu něco děje ne přesně tak, jak by mělo, tak díky profesionalitě jsem zůstala v naprostém klidu, nepodlehla panice a plně věřila doktorům a PA. Vše dobře dopadlo a miminko se narodilo v pořádku. Nemůžu vytknout opravdu nic, každý den čistá košile, úklid pokoje a i s nemocniční stravou jsem byla nadmíru spokojena a vždy se na jídlo těšila. Takže za mě naprostá spokojenost a druhé dítě si určitě opět porodím tady :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně se snažit zůstat v klidu a plně naslouchat personálu, který přesně ví co dělá.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vše co je uvedeno na seznamu věcí do porodnice. Já jsem se ho držela a nic jsem v porodnici nepostrádala

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Domčátko 06.03.19 napsala :

Kroměřížskou porodnici z celého srdce doporučuji. Spontánní porod 28.2. 2019. Porod veden bez veškerých zásahů, léků, personál milý, vstřícný, profesionální, snaží se ve všem vyhovět, respektovat soukromí maminky a zachovat co nejvíce její klid a důstojnost. Vše konzultují, nabídnou, ale nenutí. PA úžasné, jmenovitě děkuji PA Šikulové, je to anděl. A díky ní, budu mít na tento druhý porod krásné vzpomínky. Oddělení šestinedělí a novorozenecké je taktéž úžasné, o maminku je postaráno se vším všudy, vždy s úsměvem na tváři, i náročné a pro maminku mnohdy nepříjemné a nelichotivé úkony, jsou zvládnuty naprosto profesionálně a ani jednou mi za celý pobyt nebylo nepříjemně, či stydno. Ba naopak, z veškerého personálu jsem čerpala optimismus. Oddělení novorozenců pro miminka žije, veškerou péči odvádí s láskou a nasazením, mamince se vším profesionálně poradí, dají spoustu informací, nabídnou, nechají právo volby. Jako novopečená maminka jsem byla naprosto v klidu, protože jsem věděla, že miminko je v dobrých rukou. Porodnice je krásná, všude je čisto, útulno a dýchá domácí prostředí. Strava naprosto uspokojivá, včetně svačinek na přilepšenou. Ložní prádlo a čisté prádlo pro maminku je každý den k dispozici. Není co vytknout. Když rodit, tak jen sem :-)

Personál: PA Eva Šikulová, MUDr.Švecová, MUDr. Vidrmertová, Prim. MUDr. Robert Jeník, MUDr. Vacula

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Věřit v sebe a miminko.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vše ze seznamu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 30.01.19 napsala :

Veliká spokojenost s nemocnicí i s personálem. Všichni byli velmi ochotní a vždy se vším poradili a pomohli pokud bylo zapotřebí. Pokud bych se rozmýšlela, kde rodit podruhé určitě opět volím tuto porodnici. Sestry na šetinedělí i novorozeneckém byli skvělé a manipulaci s miminkem dobře vysvětlili.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nastávajícím maminkám bych poradila, aby zachovali klid a nechali se vést profesionálním personálem :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vše co je v pokynech.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 12.10.18 napsala :

Porod jsem měla na prvorodičku docela rychlý a nebyl komplikovaný. S personálem u porodu i s oddělením šestinedělí jsem byla spokojená. Ale s novorozeneckým vůbec ne, nemohlo se mi rozjet mlíko a každá sestřička mi radila něco jiného. Jediné co jedna uměla, me totalně potopit před rodinou a vytáhnout mi prso a kontrolovat techniku, i když věděla, že je v pořádku. V pokoji jsem měla 30 stupňů a malou mi nechala 12 hodin bez jídla. Byla dehydratovaná chudinka. Kdyby nepřišla jiná sestřička, která videla malou a šla okamžitě pro dokrm, tak nevím, co by se tehdy stalo. Díky pani Valachové a Cupákové, ktera bohužel neměla službu, se mi poslední den rozjelo mlíko a přimluvila se za mě, abych mohla domu. Pokud nenarazíte na mladou sestru, ktera rozpláče matky v celem oddělení, tak to bude v pohode. Docela lituji, že jsem nerodila v Brně.

Personál: Valachova, Cupakova

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nervy

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hodne vložek a něco pod sebe

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 27.02.18 napsala :

Moje zkušenost nejen s porodnicí, ale s celým gynekologicko-porodnickým oddělením v Kroměříži je skvělá. Po prvním porodu v únoru 2016 jsem ani na moment nepřemýšlela o jiné variantě než opět rodit zde. Druhé dítko se má narodit v březnu 2018 a díky tomu, že mám stále v živé paměti celý průběh rizikového těhotenství, hospitalizace i porodu v Kroměříži, jsem naprosto klidná a hlavně šťastná, že nemusím rodit ve velkých ‚továrnách na děti‘. :-) Tam bych marně hledala tak příjemný, ochotný, taktní, trpělivý, pečlivý až téměř rodinný přístup veškerého personálu, který ovšem nepostrádal tu nejvyšší profesionalitu a odbornost. To je devizou těchto menších zařízení.

Je sice pravda a škoda, že na vybavení asi nedostává menší nemocnice tolik finančních prostředků jako ty ve větších městech, nicméně pro mě osobně je důležitější jak je nemocnice schopna se o mne a dítě postarat na odborné a lidské úrovni než jak moc moderními a luxusními prostorami disponuje jako např. ty zprofanované větší porodnice. Ale veškeré potřebné zdravotnické vybavení bylo k dispozici, přitom i to nadstandardní, pokoje i porodní sály velmi útulné, vybavené pro alternativní vedení porodu, všude čisto a příjemně, tudíž velká spokojenost.

Porodní plán byl respektován, mému přání co nejvíce přirozeného porodu bylo bez okolků vyhověno, když nastaly komplikace, vše se mnou předem konzultovali než něco provedli a spoustu novinek a postupů mi doporučili, ať co se samotného porodu týče či následné poporodní péče, kojení atd. Vždy, když bylo třeba, ochotný personál byl v momentě u mne a díky němu mám na celé to období pozitivní vzpomínky, i když jsem byla kvůli rizikovému těhu hospitalizována, porod trval pěkně dlouho a kvůli komplikacím jsme byli propuštěni až šestý den. Moc děkuji celému oddělení.

Myslím, že druhým miminkem v rozrůstání rodiny končíme :-D, ale kdybychom měli mít další děti, volba porodnice je pro nás jasná :-) I manžel se zde totiž cítil dobře a mohl mi být tím pádem sebejistou oporou po celou dobu ;-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 28.05.17 napsala :

Rodila jsem v této nemocnici celkem dvakrát. Minulý týden a před 3 lety. Nemůžu než vynachválit - skvělý přístup, oproti Zlínské nemocnici skvělé jednání, profíci doktoři.

Pan Mudr. Vacula je vážně specialista…Odešla jsem že Zlína do Kroměříže a udělala jsem nejlépe, jak jsem mohla. Všechny chválím, včetně sestřiček. Nenašla jsem nikoho, kdo by byl nepříjemný.

Personál: Mudr. Vacula

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Vše, co je napsané v seznamu…

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 11.03.17 napsala :

Skvělá porodnice. Příjem proběhl 10.den přenášení, udělali mi jen zátěžový test a jinak jsem měla celý den klid. Všichni byli velice hodní a ochotní, vše vysvětlovali.

Druhý den ráno po vizitě mi dali tabletku na vyvolání, která ihned zabrala a já jsem dostala neuvěřitelné bolesti. Kontrakce nastupovaly, ale málo jsem se otevírala, takže porod trval celý den. Měla jsem ale štěstí na PA paní Židlíkovou, která byla naprosto neuvěřitelná. Ačkoliv byly Vánoce a rodilo ten den více jiných maminek, celý den kolem mě běhala a pomáhala od bolesti. Ten den byla mým andělem, bez kterého bych to nezvládla. Naopak mě udivila ošetřující paní doktorka, která mě, když jsem při vyšetření křičela bolestí, srazila slovy „Proč maminko křičíte, vždyť Vás to nemůže mezi kontrakcemi tak bolet…“ Jakmile jsem jako prvorodička porodila více jak čtyřkilovou holčičku, paní doktorka se usmála se slovy "Už to chápu :-) " Více si z porodu ani nepamatuji, bolestmi jsem téměř omdlévala…

Na oddělení šestinedělí byly skvělé sestřičky, které se opravdu snažily i když bylo oddělení přes Vánoce naprosto plné, měly dovolené, takže se vždy střídaly jen po jedné. Klobouk dolů. Na třílůžkovém oddělení jsme byly 3 maminky + miminka a vlezly jsme se. Pokoje jsou naštěstí dostatečně velké, dobře vybavené a ani společná sprcha s WC pro dva pokoje mi nijak nevadily. Ani jednou se nestalo, že by byla nějaká „kolize“.

Některé sestřičky z novorozeneckého už nebyly tak příjemné jako ze šestinedělí, nic to ovšem neubralo na jejich profesionalitě. Ukázaly jak kojit, jak miminko koupat, poradily s péčí…

Nemůžu souhlasit s příspěvkem níže, kdy maminka píše o nedostatečném a zastaralém vybavení. Ultrazvuků mají několik, nové a samozřejmě i starší. Pokud je nějaká ordinace obsazená, vyšetřují v jiné…

Doporučila bych snad jen větší spolupráci sestřiček na novorozeneckém a oddělení šestinedělí. Jedny nevěděly nic o druhých a naopak. Od sestřiček šestinedělí jsme dostaly na oběd mandarinku a pak přišla ta z novorozeneckého a vyděsila se, že mandarinku přece jíst nesmím a zase mi ji vzala…

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Porodnici vřele doporučuji.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Nezapomeňte na toaletní papír a nějaké jídlo na svačinku dopoledne a odpoledne.
Porodnických vložek jsme dostávaly dostatek přímo na místě.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Misel02 17.01.17 napsala :

Jako druhorodička jsme opět rodila v této porodnici. Do porodnice jsem šla ve čtvrtek na první kontrolu a odevzdání se do jejich péči. Doktor hodný a příjemný a vše mi ukázal na ultrazvuku s tím, že jsem stále na prst otevřená a nic jiného se neděje.

V pondělí odpoledne mi začaly bolesti a o půlnoci jsme dorazili do porodnice. Přijala mě příjemná porodní asistentka a mohla jsem si volit polohy na rozdýchavání kontrakcí. Dala mi na výběr buď sprcha, a nebo teplý zábal. Volila jsem zábal, pač jsme tušila, že to bude rychlé.

Na vše se ptala a hlavně na moje svolení píchnout vodu atd. Supr přístup i od doktorů. Do hodinky byl malý na světě.

Personál: PA Bartůsková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně pozitivně myslet.

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 08.11.16 napsala :

Do porodnice jsem přijela velmi brzy, ale s tím, že jsem dva dny nespala kvůli kontrakcím. Otevřená jsem byla na centimetr a vůbec to nepostupovalo. Z toho důvodu jsem byla i ráda, že si mě v porodnici nechali. Na monitor jsem musela ležet na boku, nikdo si mě nevšímal, partner za mnou ještě nemohl.

Po sepsání všech nesmyslů jsem šla na ultrazvuk. Nebyli schopni určit váhu, obvod hlavičky, dokonce nemohli najít pupeční šňůru. Kvalita přístrojů příšerná, opravdu vybaveno asi v těch devadesátých letech. Porodní plán naprosto nedodrželi. Moje přání bylo nepodávat nic, co by porod urychlilo uměle, plodovou vodu píchnout co nejpozději, pokud sama nepraskne. Epidural jsem žebrala dlouho, ale bylo mi řečeno, že anesteziolog je na ARU. V ten moment mi bylo jedno, kde je. Nakonec jsem tedy skončila na Entonoxu. Člověka to oblbne, rozhodně ale od bolesti neuleví.

Po několika hodinách tlačení, kdy už jsem byla opravdu vyřízená z důvodu nedostatku spánku, fyzické zátěže a nátlaku personálu jsem začala prosit o císařský řez. Reakcí byla další infúze oxytocinu, při které mi už začaly ustávat kontrakce. Následovala další infuze oxytocinu. Po dalších několika hodinách mi nějaká silná porodní asistentka sdělila, že jestli nezačnu pořádně tlačit, tak miminko umře. Po záchvatu paniky, kdy jsem opravdu trvala na císaři a partner už promlouval s personálem, se nakonec smilovali a vzali mě na sál.

Výsledkem je můj nádherný syn s obvodem hlavičky, který podle mého gynekologa, nemohl projít moji pánví, porodní váha malého byla skoro čtyři a půl kila pro prvorodičku. Nedokázali odhalit nic. O jizvě od pánve k pánvi se snad ani bavit nechci, zkusím asi laser. Kamarádka má stejně hnusnou jizvu po plánovaném císaři, takže spíš než chirurgický zákrok bych to nazvala rezničinou.

Sestry na novorozeneckém byly příšerné, až na jednu, která zachránila prckovi život. Vzhledem k císaři byl velký problém se rozkojit a malý je žrout, je prostě velký. Celou noc plakal, pak mi zvracel obloukem. Sestra mi řekla, ať ji ukážu, kde se malý poblinkal. Samozřejmě jsem vše uklidila, nenechám malého ve zvratkách, zem jsem setřela. Příkrm nebyl třeba. Nakonec byl malý dehydrovaný a skončil s kanylou v hlavičce.

Jediné stoprocentní byly sestřičky na šestinedělí. Opravdu super. Mimochodem je to asi poslední porodnice, která nepoužívá plastický steh. Při vytahování stehů jsme přišli na to, že steh měl být vytažený už dávno a mám ho zarostlý. Další utrpení. Tuto porodnici nikdy více! Myslím, že po této zkušenosti už ani rodit nikdy nechci. Bolest jsem zapomněla, ale na chování a přístup personálu zapomenout nejde.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vzít s sebou partnera a nebát se hádat a křičet. Bez toho tam nefunguje nic.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Lucie0123 10.05.16 napsala :

Byla sem přijata do nemocnice na vyvolání porodu. Všichni byli maximálně ochotní, jak na porodním, tak i na šestinedělí. Byl to můj první porod a díky úžasné PA a panu doktoru Vernerovi byl parádní.

Vřele doporučuji tuhle porodnici.

Personál: MUDr. Verner

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Žádný strach, o vás i miminko se parádně postarají, pomohou a poradí.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Eva.sv 22.04.16 napsala :

Ráda bych přidala zkušenost s porodnicí v Kroměříži. Rodila jsem tam svého druhého syna. Přišel na svět o měsíc dříve. Prvního syna jsem rodila v Přerově s řekla jsem si, že v Přerově rodit už nikdy nechci.

U druhého syna jsme po prasknutí vody jeli do Kroměříže a porodní asistentka i pan doktor byli výborní. Příjemní, empatičtí a hlavně se mnou o všem mluvili a vyzařovali neuvěřitelný klid.

Porodní asistentka u mě byla po celou dobu. Nejsem vyznavačka toho, že porod je krásný zážitek. Pro mě je to nutné zlo, krásné je pro mě držet své dítě, jakmile spatří světlo světa

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 22.03.16 napsala :

S odstupem sedmi a půl roku se v kroměřížské porodnici narodily obě moje děti. Své první dítě jsem přenášela a byla hospitalizovaná na předporodním oddělení. Pan primář, lékaři i sestry byli skvělí. Výjimku tvořila jedna očividně vyhořelá velmi nepříjemná sestra.

Prostředí hezké, po obou porodech jsem poprosila o nadstandardní pokoj a mohu pouze doporučit. Měli jsme dostatek prostoru se s novým človíčkem sžít, a když manžel nebo děda zůstali déle, nikdo se nedíval škaredě.

PA byly trpělivé, všechno ochotně vysvětlily, lékaři v rámci předporodní péče i porodu maximálně milí a ochotní. Sestřičky po porodu pomohou s čím je třeba, prvorodičkám vše ochotně ukážou, ostatním maminkám na požádání samozřejmě také.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Vědomí, že ať bude u porodu jakkoliv zle, ještě vždycky to všichni přežili.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pořádnou porci spánku. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - lelulanda 11.03.16 napsala :

Tuto porodnici můžu všem jen doporučit díky skvělému individuálnímu přístupu a maximální a profesionální péči, se kterou se mi i děťátku personál porodního oddělení a oddělení šestinedělí věnoval. V průběhu pobytu jsem byla seznámena a za dozoru personálu jsem si mohla vyzkoušet veškerou péči a manipulaci s novorozencem, což jako prvorodička moc oceňuji.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se a komunikovat s personálem, když je to možné, vyjdou vstříc.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Doprovod k porodu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - maminka201 07.02.16 napsala :

V kroměřížské porodnici jsem rodila 3×. Porody komentovat radši nebudu. Určitě doporučuji. :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pevné nervy. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Manžela.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - OlgaO 09.12.15 napsala :

Dne 24.7.2015 se mi v kroměřížské porodnici narodila má první dcera Štěpánka. :-) Příjem byl 23. 7. kvůli odtoku plodové vody.

Sestřičky, které se u mě vystřídaly, byly všechny moc milé, vše mi krásně vysvětlily, všechno se mnou probraly, tolerovaly mé porodní přání… Díky celému personálu mám na porod pozitivní vzpomínky. Porod byl rychlý a téměř bezbolestný… prostě krása. :-)

I na oddělení šestinedělí bylo vše na jedničku. Opět moc milé a tolerující sestřičky i doktoři. :-) Příště určitě zase tam. ;-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Misel02 11.11.15 napsala :

V Kroměříži jsme rodila v roce 2014 mého prvorozeného synka. Zde jsem chodila i na předporodní kurz s vrchní sestrou Čečatkovou a bylo to na prosto supr. Už jsem aspoň věděla, jak to tam vypadá a byla jsem klidnější, až dojde den D.

Na začátku porodu jsem měla PA Židlíkovou. Byla hodně milá, klidná a dodávala mi naději, že to vše bude ok. Měnili se služby, tak došla PA Bartůsková - taky supr. Nejdříve mi řekl dr., že budu rodit tak další den. To jsem si řekla, že si děla srandu. Nakonec porod šel tak rychle, že jsem měla za 2,5 hodinky odrozeno a syna v náručí.

Jak péče na porodním sále, tak na na novorozeneckým i na šestinedělí bylo supr. Když jsme něco potřebovala, vždy mi dokázali poradit a ukázat, jak mám malého přebalit, okoupat, kojit a jiné věci, co se týče mě i miminka.

Personál: PA Bartůsková, PA Židlíková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně pozitivně myslet.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Manžela. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - evkasilver 08.09.15 napsala :

Skvělá. Na rozdíl od Brna rozpoznali kefalopelvicky nepoměr (tam jsem se sama snažila upozorňovat a nic, klidně mě nechali přenášet). SC úplně v pohodě, i následná péče (perfektní, vždy milé a ochotně sestry na porodním oddělení - např. Pavlína Varvarovská).

Horší je novorozenecké - co člověk, to jiný názor na kojení apod. Paní Cupákova je ale výborná. :) Mile překvapil i fakt, že manžel mohl být při operaci, pak na bonding a celé
dny až na noc s námi (nebylo plno, měli jsme pokoj pro sebe jako i ostatní
rodičky) a vůbec nic jsme neplatili.

Personál: MUDr. Vacula, MUDr. Drobilková, MUDr. Řezáčová, sestry Varvarovská, Cupáková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebát se. :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Porodnické vložky a kalhotky, možná trochu jídla (ovoce, zelenina). Ale i to lze koupit přímo v areálu. Jinak vše dodají. ;)

Nahlásit
nedoporučuje
Porodnice Kroměříž - Verísek91 03.09.15 napsala :

Nedoporučuji. Udělala bych chybu, kdybych zde rodila podruhé.

Porodní asistentka Bezděková do mě vyloženě ryla. Na facebookovém profilu se prezentuje jako soucitná asistentka, ale není. Měla ke mně milion připomínek. Rodila jsem dva dny, nespala jsem, byla jsem vyčerpaná. Ze strany personálu absolutně žádná podpora. Kdyby tam nebyl můj přítel po celou dobu se mnou, tak nevím, jak by to dopadlo.

Za mě tuhle porodnici vícekrát ne.

Personál: MUDr. Laštůvka, PA Andrea Bezděková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Pevné nervy.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Michis 23.07.15 napsala :

V kroměřížské nemocnici jsem rodila dvakrát a pokaždé velká spokojenost. Personál jak na porodním, tak i na oddělení šestinedělí velice ochotný a milý. Se vším pomohli jak mohli, prostě za mě vše na jedničku s hvězdičkou… Doporučuji!

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Tatínka. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - miminec 20.04.15 napsala :

Rozhodla jsem se rodit v porodnici Kroměříž a svého rozhodnutí rozhodně litovat nebudu. Vše probíhalo super, personál byl ochotný staral se skvěle o mne i miminko. V nemocnici jsem absolvovala předporodní kurz, takže jsem si již před porodem prohlédla porodní sály, vyplnila dokumenty na jméno a prohlášení o bondingu a poznala pár sestřiček.

Do porodnice jsem přijela s tím, že mi praskla plodová voda, sestra na příjmu úplně v klidu (dělá to často :)) natočila křivku a zavolala doktora na vyšetření. Po vyšetření mě dali na pokoj na dobu předporodní, zavolali manžela. Sestra mi vysvětlila jak prodýchávat kontrakce. Na porodním sále, kontrolovali po každé kontrakci, že je miminko v pořádku a o mě se starali taky skvěle.

Na oddělení šestinedělí, jsem chtěla nadstandardní pokoj, ale bohužel je jen jeden a byl obsazen. Jinak sestry se staraly o mě i miminko skvěle. Vysvětlily mi vše, ukázaly koupání, kontrolovali kojení a pomohly, když mi natekly moc prsa. Vyšetření miminku udělali snad všechny a vše primář při odchodu skvěle vysvětlil. Jen škoda, že není možné v porodnici nechat píchnout naušnice. :(

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Porodnice má seznam věcí, co mají mít maminky s sebou a dle seznamu mi stačilo vše.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Keicy 15.04.15 napsala :

U příjmu je třeba dopředu hlásit, že v případě falešného poplachu chcete odejít domů. Jakmile si vás sestra zapíše, už vás nepustí. Alespoň tak mi to bylo řečeno. Určitě mějte všechny doklady a dokumenty. Mně stačilo během kontrakcí vyplňovat jejich dotazník. Neumím si představit vyplňovat ještě lejstra.

Pokoje na první dobu jsou po jedné, což mi naprosto vyhovovalo. Jen sprcha a wc bylo mimo pokoj, na takové vyšetřovně. To je celkem nešikovné, zvlášť když zrovna někoho vyšetřují. Ale ten den se sešel velký počet rodiček, věřím, že v menším „provozu“ by to bylo lepší. Není problém požádat o balón apod. Jediný problém nastal ve chvíli, kdy jsem žádala o entonox. Než stihla sestra cokoliv řešit, bylo už pozdě. Opět hádám, že za to může počet rodiček. Následné šití po porodu bylo větší sado než porod samotný. Ale už jsem si zvykla, že doktorky v tomto oboru citlivé nebývají.

Na šestinedělí si nebylo na co stěžovat, sestry ochotné a milé. Na novorozeneckém hodně záleží, jaká je směna. Já měla štěstí jen na jednu směnu. Přesto se vše posuzuje hůře, kdoví jak by se personál novorozeneckého choval za normálního stavu. Z nedostatku pokojů jsem se první den musela podělit. Pokoj měl společnou sprchu, wc ještě s jedním. Nakonec jsem skončila na nadstandardu. Vlastní soc.zařízení, lednička, konvice, tv, postel na ovladač. Rozhodně pohodlnější. Drahý taky nebyl (něco kolem 360 noc).

Malý vyšetřený snad na vše. Ohledně kojení mi občas přišli až fanatičtí.

Suma sumárum:
Příjem- předporodní : 90% Por.asistentky: 95% Šestinedělí: 100% Lékaři: 99%
Novorozenecké: 95% Sestry: 98%

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Určitě kurz, který porodnice pořádá. Sice jsem většinu měla nastudováno, ale člověk se zeptá a možnost si vše utřídit. Navíc se seznámí s prostředím i personálem.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Všechny vyplněné dokumenty. Přezůvky pro doprovod k porodu. A takové ty běžné věci ze seznamu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - pavlapastekova 31.12.14 napsala :

Dlouho jsem se rozmýšlela jestli rodit v Kroměříži, nebo ve Zlíně, ale nakonec jsem se rozhodla pro Kroměříž a rozhodně toho nelituji. Už při první návštěvě rizikové poradny (dcera byla KP) jsem poznala, že jsem se rozhodla správně. Přístup pana doktora Vaculy byl výborný.

Dne 16. 12. jsem tedy nastoupila k hospitalizaci a byla jsem velmi spokojená s přístupem všech, kteří se o mě ten den starali. Měla jsem trochu strach z toho, co bude, ale věděla jsem, že to zvládnu. No a přišel den, kdy přišla na svět moje Elenka - 17. 12. Rodila jsem plánovaným císařským řezem a nemůžu si vynachválit přístup a práci celého týmu vedeného právě MUDr. Vaculou.

Po operaci na pooperačním pokoji byl výborný přístup sestřiček, které se starali, jak jen to šlo o mé blaho.

Musím vyzdvihnout i přístup sestřiček z novorozeneckého oddělení. Měla jsem neuvěřitelný respekt z kojení, ale jejich až rázný přístup mě donutil plně začít kojit. Hodně mi také pomohla paní Valachová, která se mnou vypilovala techniku kojení. Odjížděla jsem tedy s důležitými znalostmi a perfektním dojmem.

Za mě má porodnice v KM jasnou jedničku s hvězdičkou a všem ji doporučuji.

Personál: MUDr. Vacula, laktační poradkyně Valachová Nahlásit
neutrální
Porodnice Kroměříž - Helena8788 29.10.14 napsala :

Dceru jsem porodila před rokem a půl v Kroměříži. Původně jsem chtěla rodit ve Zlíně, ale velmi vstřícný přístup paní Valachové na kurzu kojení mě přesvědčil, abych rodila v Kroměříži, a také rodina to za mnou měla blíž.

Personál: PA Věra Kopečková

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Jídlo z domu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - MUDr. Petra Havlová 29.08.14 napsala :

Já mohu kroměřížskou porodnici jedině chválit. Přijela jsem sem zdaleka a ta cesta stála za to.

Děkuji sestřičkám porodního i operačního sálu, z oddělení šestinedělí a z neonatologického oddělení za jejich vstřícný, milý a ochotný přístup. Děkuji lékařům za profesionálně odvedenou práci. Jmenovitě pak patří velký dík MUDr. Vaculovi a panu primáři MUDr. Přibíkovi za ochotu vyslechnout můj názor a respektovat mé přání. A vůbec největší dík patří MUDr. Romaně Vidrmertové z novorozeneckého oddělení, která mě k úvahám přivést na svět mého syna právě v této porodnici přivedla a od níž se mému synovi dostalo v prvních dnech jeho života té nejlepší péče.

Oceňuji také možnost společného pobytu partnerů na oddělení šestinedělí. Pro otce je to velice poučná zkušenost, vypomohou mamince v době zotavování a získají spoustu dovedností v péči o novorozence (škoda jen, že se nemohou také rozkojit, i když teoreticky se dozvědí o kojení snad úplně všechno ;))

Suma sumárum: zasloužených 100 %.

Personál: MUDr. Lukáš Vacula, MUDr. Jaroslav Přibík, MUDr. Romana Vidrmertová

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky a vlhčené dětské ubrousky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Zabela 05.06.14 napsala :

V dubnu 2014 se mi v Kroměříži narodila dcerka, a to plánovanou sekcí.

Překvapil mě vstřícný přístup všech - od primáře přes lékaře až po PA. Jako prvorodička jsem měla spoustu dotazů a na všechny jsem dostala odpověď, a to již v době, kdy jsem tam chodila každý týden na monitory - doporučuji se tedy ptát už tehdy, v den porodu na to nebyl vůbec čas.

Personál je v KMN opravdu milý, příjemný, sestry se neustále ptají, jestli něco nepotřebujete a kdyby něco, ať se hned ozvete apod. Člověk si tam nepřipadá na obtíž, právě naopak, je to milé.

Operace proběhla bez komplikací, dcerka byla na světě za cca 10 minut, poté mi ji na chvilku položili na prsa a proběhl i pokus o přisátí. Bonding proběhl u tatínka, je nutné předem upozornit, že o to máte zájem. Na pooperačním pokoji jsem byla do druhého dne ráno.

Pobyt na šestinedělí skvělý, měla jsem nadstandardní pokoj, doporučuji - nejsou omezené návštěvní hodiny a během přítomnosti tatínka jsme měli dcerku u sebe nepřetržitě. Od třetího dne jsem ji měla na pokoji u sebe stále.

Nevyhovovaly mi pouze dvě věci: nestálý nemocniční frmol - vizita moje, vizita malé, dvě tři návštěvy uklízečky, měření TK a teploty, injekce atd. Moc jsme toho nenaspaly. A také protichůdné přístupy sester z novorozeneckého oddělení ke kojení - každá radí něco trochu jiného, je těžké se v tom vyznat

Porod v KMN a. s. rozhodně doporučuji.

Personál: prim. MUDr. Přibík, MUDr. Vacula, Bc. Dřevěná, Bc. Denešová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nadstandardní pokoj, na všechno se optat již před porodem, balit tašku do porodnice za přítomnosti tatínka, aby věděl, kde co je.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Dostatek porodnických vložek, kalhotek a jídlo.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - klara.drim 28.04.14 napsala :

O kvalitě této porodnice vypovídá, že já, ač trvale bydlící v Brně, kde jsou porodnice dokonce tři, jsem neváhala a rodila v Kroměříži. A nelituji. Měla jsem jistě i štěstí.

Rodila jsem v sobotu, na porodních sálech jsme byli s manželem sami. Porodní asistentky byly extrémně příjemné, nápomocné, ale zároveň nám dopřávaly soukromí, jak to jen šlo. Takže jsme ten porod prožili krásně intimně, jako rodina, bez vnějších zásahů. Skoro celou první dobu porodní jsem strávila ve sprše a nikdo mě nenutil ležet apod.

Ihned po porodu mi dceru položili na břicho a zůstaly jsme tak spolu víc než dvě hodiny - nepopsatelný zážitek, který mi naprostá většina kamarádek závidí. Hodně porodnic uvádí, že podporují bonding, ale většinou to znamená, že vám dítě přinesou zvážené, ošetřené, zabalené, nebo že vám ho nechají vedle postele na vyhřívaném lůžku. Ale každý, kdo zažil ten nádherný pocit, kdy vám dítě - nahé, horké, zapatlané mázkem - položí prakticky ihned na nahé tělo, ví, že to je úplně o něčem jiném.

S oddělením šestinedělí naprostá spokojenost, sestry milé všechny bez výjimky. Díky tomu, jak je nemocnice malá si i doktoři pamatovali, kdo je kdo, člověk si pak nepřipadá jen jako další kus masa. Sestry z novorozeneckého ochotné, nápomocné s kojením, i když se často rozcházely v názorech a radách, což mě jako prvorodičku mátlo. Jediný opravdu nepříjemný člověk, se kterým jsem se za náš pobyt v porodnici setkala, byla primářka dětského oddělení, ale ta už tam snad ani nepracuje (nevím to jistě). Celkově mohu jen doporučit!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Zvlášť tašku k porodu a další s věcmi na šestinedělí.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Lucie12345 30.03.14 napsala :

V kroměřížské porodnici jsem rodila v únoru 2014 a odnáším si jen ty nejlepší dojmy.

Personál porodnice je naprosto skvělý, všechny porodní asistentky mají perfektní, příjemný, moderní přístup. Při příjmu na mě byli všichni milí, snažili se zachovat dobrou náladu i atmosféru. Také všichni doktoři byli moc fajn. Porod jsem měla náročný, ale MUDr. Drobílková odvedla skvělou práci.

Úžasné sestry jsou i na poporodním oddělení, všechny vstřícné, ochotné, laskavé. A to nemluvím o dětských sestrách.

V Kroměříži je skvělé, hezké prostředí a také skvělí lidé.

Personál: MUDr. Drobílková

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Snažit se mít v rámci možností dobrou náladu. :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hodně porodnických vložek a jednorázových kalhotek.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - werunqa 27.01.14 napsala :

V této nemocnici jsem rodila své první dítě v květnu 2012 a můžu jen chválit. :) Porod sám o sobě byl velice rychlý, takže do porodnice jsem přijela jen porodit. Z toho důvodu ani nepíšu jména personálu, bylo to tak rychlé, že opravdu nevím. :)
Od začátku na mě byli všichni hrozně milí, nemůžu si na nikoho stěžovat.

Pobytu na šestinedělí jsem se trochu bála (nemám ráda nemocnice). Ale všechno bylo suprové, sestřičky byly úžasné, se vším pomohly, poradily. Pomalu se mi ani nechtělo domů. :D

Takže za mě 100% ano, opravdu od doktorů až po uklízečku všichni super. Letos mě čeká druhý porod a já rozhodně půjdu rodit zase do této nemocnice. :)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Myslete pozitivně, s každou kontrakcí jste blíž svému miminku. :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Tatínka, aby nepřišel o ten úžasný zážitek. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 19.01.14 napsala :

V kroměřížské nemocnici jsem rodila koncem května 2013 a byla jsem spokojená.

Přijímala mě příjemná porodní asistentka, jejíž jméno jsem bohužel nezaregistrovala, jelikož jsem přijela s bolestmi po třech minutách, takže jsem byla zaměřená spíš na sebe. Velice jsem jí ale byla vděčná, že na mě celou dobu mluvila tiše a klidně. Řekla jsem, že chci zkusit rodit buď na porodnické stoličce, nebo v kleku na čtyřech a v tom kleku jsem to pak také zkusila. (Stoličku mi PA také přinesla na vyzkoušení.)

Z předporodního kurzu si pamatuji, že nám porodní asistentka říkala, že je důležité si o vše při příjmu říct, protože se nás pak nikdo na nic speciálně ptát nebo něco nabízet nebude, což si myslím, že je důležité vědět. Takže bych si příště napsala porodní plán, protože některé věci, které jsem si přála, mě už na místě vůbec nenapadly a zpětně si myslím, že by mi ulehčily a pomohly.

I na novorozeneckém a šestinedělí byli všichni velice příjemní, až jsem je obdivovala, jak to v tom shonu zvládají.

Takže tuto porodnici mohu jen doporučit.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - sylvis 09.01.14 napsala :

Můžu jen doporučit. Porodní asistentka naprosto luxusní, s ní jsem o porodu skoro ani nevěděla. Sestřičky na novorozeneckém také úžasné, ochotné. Až na jednu sestru ze šestinedělí, ta byla protivná jak osina v zadku! Ale dojem mi jedna sestra nezkazí.
Až budu příště rodit, zase jedině Kroměříž.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - hanaa2121 20.11.13 napsala :

Rodila jsem v nemocnici a jsem velice spokojena jak s personálem porodním, tak na dětském odděleni po porodu. Velice mě překvapil mladý personál na porodním, příjemní a milí - jak doktoři, tak sestry. Malý se mi narodil 30.9. 2013. Všem tuto nemocnici jen a jen doporučuji.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - shellinka 05.11.13 napsala :

Na porodnici v KM musím říct, že vzpomínám strašně moc ráda, tak úžasné a milé PA jsem opravdu nikde nezažila. Udělaly z mého porodu krásný zážitek. Bohužel si nepamatuji jména, ale všechny sestřičky, co se u mě vystřídaly, byly tak úžasné, že nemám slov. Mockrát jim tímto děkuji.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - barbarelllka 16.08.13 napsala :

Porodnici v KM jsme měla vybranou okamžitě, ani jsem nad jinou nepřemýšlela. A jsem za to ráda. Na 14denní pobyt na gynekologickém oddělení, samotný porod i 7denní pobyt na oddělení šestinedělí mám krásné vzpomínky.

Porod jsem měla vyvolávaný a nakonec se z něj stal porod překotný. :D Chtěla bych velmi vyzdvihnout práci PA K. Čečatkové za její perfektní, profesionální a především empatický a citlivý přistup při porodu samotném i před ním. O šití MUDr. L. Vaculou jsem ani nevěděla - perfektní práce. :)

Takže nastávajícím maminkám můžu s čistým svědomím tuto porodnici na 100% doporučit. Sestřičky z šestinedělí se o maminky opravdu zajímají, neberou svoji práci jako rutinu. Velmi milé a ochotné jsou také sestřičky z novorozeneckého, kdykoli jsem něco potřebovala vědět ohledně mimča, vždy ochotně poradily. Takže ještě jednou velké díky a doporučení na PA K. Čečatkovou a MUDr. Vaculu.

Personál: PA Bc. Klára Čečatková, DiS. MUDr. Lukáš Vacula

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid. :) Těšte se na nejkrásnější zážitek v životě, mockrát se to opakovat nebude. :D

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hodně ručníků, síťované kalhotky, poporodní vložky. U porodu tatínka. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 07.08.13 napsala :

V červnu jsem v kroměřížské nemocnici porodila své první dítko. Od porodu v této nemocnici mě zrazovala kamarádka, která neměla dobrou subjektivní zkušenost s touto nemocnicí. Naopak kolegyně z práce, která je z Přerova si nemocnici v KM velmi pochvalovala a své druhé dítě nechtěla rodit v místě bydliště, ale právě v KM. Zpětně musím říct, že i přes některé „nedokonalosti“ v přístupu personálu (zejména porodních asistentek) bych chtěla v této porodnici rodit znova.

Mínusy: Během mého porodu se vystřídaly 3 směny PA. Dvě PA (nebudu jmenovat, ač jejich jméno znám) byly velmi nepříjemné. Měla jsem pocit, že je obtěžuji během noční směny a že si vlastně své bolesti vymýšlím. I přes pociťovanou neochotu a vzájemné antipatie se snažily být „naučeně milé“ a dodržovat jakýsi vnitřní profesionální kodex vůči pacientům. Což mi bylo v danou chvíli úplně jedno. Dokonce jsem to uvítala - za rohem ať si říkají, co chtějí (a že to bylo slyšet přes ty umakartové zdi :-)), hlavně, když se chovají slušně a rádoby ochotně.

Porod vedla PA, která byla úplně super, ale až po tom, co jsme si ujasnily, jak se věci mají. Bohužel při samotném porodu se mě nikdo neptal, jestli chci to či ono -tišící prostředky mi nikdo nenabídl. Když jsem si o ně řekla, tak už bylo pozdě. V kurzech nás lákaly, jak tu mají vanu, porodní stoličku a jak si můžeme vybrat polohu a jestli klystýr ano nebo ne. A realita byla jiná. Prakticky celou dobu mě nikdo neinformoval o tom, co se se mnou děje - proč mi píchají to či ono, co mi vlastně píchají, co právě vyšetřují apod. Noc byla dlouhá, porodů bylo v daný den velmi mnoho, já byla unavená a bála se na cokoliv zeptat, takže dobře mi tak. :-)
Proto se maminky nebojte, ptejte se na všechno a nenechte se odbýt nebo „opít rohlíkem“!

Plusy: návštěva předporodních kurzů vám porod neusnadní, ale mě uklidnilo to, že jsem na porodním sále i na oddělení novorozeneckém a šestinedělí potkávala známé tváře a připadala si více sebejistá a v pohodě.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Návštěva předporodních kurzů v nemocnici - seznámení se s prostředím a personálem
informovat se o možnostech průběhu porodu - využití poloh, tišících prostředků
nacvičit správné dýchání při porodu, prodýchání kontrakcí!

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Spoustu ručníků (sprchování a intimní hygiena) a poporodních vložek, župan a nouzovou noční košili na kojení (někdy se stane, že jejich prádelna nestíhá, tak ať při návštěvě nestrašíte v erární košili zacákané od mléka :-)).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 28.07.13 napsala :

V porodnici v Kroměříži jsem rodila své druhé dítě a s porodem jsem byla maximálně spokojená. Vřelé díky patří výborným, obětavým, laskavým a profesionálním porodním asistentkám p. Bartůskové a hlavně p. Čečatkové, která je osůbkou na svém místě.

Na oddělení šestinedělí vše probíhalo v pohodě až na to, že se tam musí striktně dodržovat dvouhodinová návštěvní doba, což není zrovna moc. Sestřičky (až na jednu starší) byly příjemné, taktéž z novorozeneckého oddělení - ochotné se vším poradit.

Personál: PA Čečatková, PA Bartůsková

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plenky, tatínka.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 25.07.13 napsala :

O porodnici v Kroměříži jsem měla rozhodnuto již dávno před porodem jak z ohlasů známých tak i z dostupností od bydliště. Sestřičkám musím vzdát dík za obětavost, snahu, péči a lásku jaké se miminkům a maminkám dostává od personálu a pochopení od lékařů. Neměla jsem zrovna hladký průběh porodu, nakonec musel být proveden akutní CS. Za péči a starostlivost bych chtěla personálu poděkovat. :)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Klid a užití si toho zážitku, je to jen párkrát za život.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Toaletní potřeby, plenky pro miminko a tatínka. :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 21.05.13 napsala :

Byla jsem velice spokojená, krásné prostředí a velmi obětavý personál.

Personál: MUDr. Švecová, vrchní sestra Šedá, Denešová a Glejdurová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - KattyKMcom 06.05.13 napsala :

Jako snad každá ženská jsem se porodu neskutečně bála. Kroměřížská porodnice ovšem tento strach proměnila v nejkrásnější zážitek v životě. Přístup lékařů, PA a sestřiček byl neskutečný.

Sestřičkám z oddělení šestinedělí skláním poklonu. Čišela z nich obětavost, pracovní nasazení a hlavně lidskost. Děkuji paní Valachové za pomoc s kojením, ve dne i v noci. :) Dále paní Cupákové a také paní Podhorné.

Když rodit, tak jedině v Kroměříži.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - cimhy 08.04.13 napsala :

Po prvním dojmu s přerovskou porodnicí, která mi nevyšla vstříc s nadstandardním pokojem a i celkově ten přístup byl pro mě jako prvorodičku poněkud chladný, jsem se rozhodla zkusit omrknout nedalekou Kroměříž.

Hned na první schůzce jsem zajásala, když nás mile přivítala porodní asistentka Klára Čečatková. Dala mi nepřímo tolik psychické podpory a místo, aby hledala důvod, proč bych nemohla mít přidělen nadstandardní pokoj (kterých je většinou pomálu) naopak hledala způsob jak mi vyhovět! Také mi nastínila, jak by porod u nich probíhal a hned mi nabídla, kdy bych mohla nastoupit. Měla jsem mít císařský řez k vůli poloze KP, domluvila mi prohlídku primářem hned na další týden.

Mělo to rychlý spád, ale cítila jsem se neskutečně v klidu na to, jak si všechno zabírám. Klára Čečatková je velice příjemná a milá porodní asistentka, která dokáže z člověka setřást všechny obavy. :-) Samotná operace proběhla bez problémů.

Sestřičky na oddělení šestinedělí výborné! Jejich přístup velice laskavý, milý a ochotný, nikdy jsem se s takovým přístupem nesetkala. No a sestřičky na novorozeneckém též hodné a milé. Díky laktační poradkyni V. Valachové jsem se rozkojila, moc ji vděčím za cenné rady a vřelý a obětavý přístup.

Z Kroměřížské porodnice je cítit domácké prostředí. Rodila jsem v září 2012 a bylo moc miminek. Dozvěděla jsem se, že kdyby nebylo plno, tak ta jejich péče je ještě intenzivnější (sice si nedovedu představit jak moc, když už při plném počtu se mi té péče dostávalo nadmíru). :-) Na Kroměřížskou porodnici mám ty nejkrásnější vzpomínky. Využila jsem nadstandardní pokoj, ve kterém mi nic nechybělo. Děkuji tamnímu personálu za skvělou atmosféru! :-)

Personál: PA Klára Čečatková, laktační poradkyně V. Valachová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nemějte obavy, sestřičky vás podrží.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Plínky, mast na opruzeniny pro miminko, pro sebe hygienické potřeby a vložky, hlavně papuče do sprchy a možná župan, pokud nechcete nosit erární modrý. Pyžamo nebrat, dostanete erár, stejně i miminko, každý den budete mít oba čisté a nemusíte pak doma prá

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - smuclik 08.04.13 napsala :

I když byl můj porod velmi rychlý a vlastně jsem ani nestihla moc vnímat okolí, musím vyzdvihnout opravdu profesionální přístup jak pana doktora, tak porodních asistentek. Byli pro mě po celou dobu velkou podporou, nakonec i při samotném porodu. Jelikož jsem kvůli hrozícímu předčasnému porodu ležela již tři týdny na gynekologickém oddělení, mohla jsem více poznat téměř všechny doktory a všichni byli velice milí a otevření s vámi kdykoliv komunikovat. Prostředí „hekárny“ a porodního sálu působilo domácky a dokonce jsem měla k dispozici všechny možné „ulevováky“, ale upřímně - v ten moment je vám to celkem jedno, hlavně, ať už to máte za sebou. :D

Personál: MUDr. Leopold Hošek

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nemyslet dopředu na to, co vás čeká a pozorně poslouchat a snažit se dělat vše, co vám radí (opravdu to pomáhá), užít si porod i s tou bolestí (nebudu psát, že přebolí, patří k tomu a je to naprosto přirozené).

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Porodnické vložky, plenky, ubrousky a krém na opruzeniny pro mimčo (kosmetika je k dispozici).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Nind 04.04.13 napsala :

Výborný přístup personálu, naprostá spokojenost! Rodila jsem tu v prosinci 2012, porod byl překotný, ale nastaly poporodní komplikace a v tuto chvíli se ukázalo, jaký personál této porodnice opravdu je. Informovali mě o každém kroku, co se chystají dělat, paní Podhorná mě celou dobu uklidňovala (chodila jsem k ní jak na cvičení pro těhotné, tak i na předporodní kurzy), já ji prosila ať nikam nechodí a ona pak celou noc seděla vedle mě, povídala si se mnou, nosila mi čaje. MUDr. Vacula se za mnou přišel podívat druhý i třetí den po zákroku, což mě velmi potěšilo a sestřička ze šestinedělí se mi každý den omlouvala za to, že nezavolala doktora dřív, i když jsem měla bolesti. Takovýto přístup jsem vůbec nečekala, všichni byli celou dobu neskutečně milí a vstřícní, nenašla jsem nic, co bych mohla vytknout. Teď čekám druhé miminko a budu rodit opět v Kroměříži.

Personál: PA Hana Podhorná, MUDr. Lukáš Vacula, DS Věra Valachová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Běžte se tam podívat a ptejte se na vše, co vás zajímá. Možná se budete divit, na co vše jsou ochotni přistoupit, aby byla rodička spokojená.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Pozitivní přístup a důvěru v sama sebe a ve svoje tělo :-).

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Sabouš 14.02.13 napsala :

Já sice nerodila, ale v porodnici jsem dělala praxi, tak pokud se nebudete zlobit, trochu bych místní porodnici ráda vychválila a doporučila. :-)

Porodní asistentky v Kroměřížské porodnici jsou zkušené, empatické a odbornost z nich vyzařuje na míle daleko. V porodnici v Kroměříži máte pocit bezpečí a díky své velikosti je útulná a přijde mi taková domácí. Porodní asistentky na Vás mají čas, komunikují s vámi, vše Vám vysvětlí. Nemusíte se bát, nejsou arogantní, ani Vás za zády v sesterně nepomlouvají, jak tomu může být v jiných porodnicích, co jsem zažila. Personál je ohleduplný, citlivý, laskavý a vyhoví vašim přáním.

Já osobně bych šla rodit jen sem! Na praxi tady jsem se mnoho naučila a byla úžasná! Má sestra, která má termín tento měsíc, tedy 20.2.2013, tady rodit bude, i když původně chtěla rodit ve Zlíně. Sama si to naštěstí rozmyslela.

Ano, každá porodnice má své plus a mínus, ale ve Zlíně jsou sestry přece jen chladnější a daleko raději pomlouvají maminky. Tady se to nestane. Porodní asistentky s Vámi prožívají naprosto celý porod.

Vhodné je také navštěvovat předporodní kurzy, které vedou dokonce některé z porodních asistentek z porodnice. Tam se nejvíce dozvíte, jak to v porodnici probíhá, co Vás čeká a nemine, jak se s tím vypořádat a spoustu dalších užitečných informací.

Vnucovat Vám názor, která porodnice je lepší, je asi zbytečné. Každá maminka bude rodit tam, kde se bude cítit lépe a kde bude chtít. Já Vám mohu jen a jen doporučit tuto porodnici. Maminky si péči zatím jen chválily. :-)

Sabča

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - ywetka.b 05.02.13 napsala :

V Kroměříži jsem rodila už podruhé 29.11.2012. Porod byl v termínu, vše probíhalo normálně, holčička se narodila v 16.52 hod. Příjem byl v 7 ráno (dlouhé papírování).

Porod probíhal v soukromí na samostatném pokojíčku. Mohla jsem neomezeně do sprchy, por. asistentka mě často kontrolovala. Přístup personálu byl perfektní i samotný porod probíhal bez problémů. Vzhledem k mému prvnímu složitějšímu porodu byl nutný nástřih (který opravdu nebolí) a samozřejmě následné šití, které se dá vydržet. Miminko jsem měla přiložené hned po porodu a vyšetření malé provedli asi až 2 hodiny po porodu. Do té doby byla u mě na sále i s manželem :-)

Na oddělení šestinedělí jsou moc hodné sestřičky, které kdykoliv pomůžou se vším. I z novorozeneckého byli moc hodní a kdykoliv jsme se na ně mohli obrátit :-) Byla jsem moc spokojená s péčí o mě i o miminko. Domů nás pustili 4.den :-)

Personál: PA paní Podhorná, MUDr.Werner

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Nebojte se bolesti, konec stojí za to. :-)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hlavně doklady, porodnické vložky, jednorázové kalhotky, kojící podprsenky a vložky do nich, košile dostanete. Pro miminko plenky, ubrousky a krém na zadeček. :-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - petulad 11.06.12 napsala :

Rodila jsem 1.5.2012 a vše proběhlo v pohodě, porod byl velmi rychlý a porodní asistentka pí.Bezděková naprosto úžasná. Chvála a poděkování patří i všem sestřičkám na oddělení šestinedělí (hlavně těm mladším ročníkům), byly velmi ochotné a obětavé a ve všem pomohly a poradily, nic nebyl problém. To samé platí o sestřičkách na novorozeneckém oddělení (obzvláště pí. Valachové - velmi mi pomohla se zatvrdlými prsy).

Jakkoli jsem měla strach z porodu a z pobytu v nemocnici, vše proběhlo nad moje očekávání a KM porodnici můžu jen doporučit a určitě tam budu rodit i druhé dítě :-)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Porodnice zavedla kurzy předporodní přípravy, zúčastnila jsem se jako jedna z prvních rodiček. A můžu jen doporučit. Poznala jsem tak personál oddělení, samotné prostředí a dověděla jsem se spoustu informací. Do porodnice jsem pak jela naprosto v klidu.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - jirinkakov@seznam.cz 03.06.12 napsala :

Dobrý den,rodila jsem 25.5.12 pokud si toto někdo z porodnice bude číst, tak bych ráda poděkovala za vstřícnost a ochotu, personálu,a protože porod trval 24 hodin, tak se u mě vystřídaly zhruba 3 SMĚNY :) všem porodním asistentkám bych chtěla poděkovat , které v tuto dobu sloužily především mé poslední Andree Vaňhalové (nejsem si jistá příjmením) a panu doktoru Wernerovi, je to šikovný a hodný doktor s citlivým přístupem. Doufám, že až budu budeme čekat někdy v budoucnu druhé, že budu mít opět štěstí na pana doktora, jen je škoda že v Koměřížské nemocnici nepracuje ale pouze dojíždí.

Dále bych chtěla poděkovat za ochotu na šestinedělí, paní Valachové pomohla mi s rozkojením a byla velmi ochotná, jde vidět ,že jí tato práce těší a nebere jí jen jako povinnost. Ostatní sestřičky byly také velmi ochotné ale, pro paní Valachovou velké PLUS zato, že mě prvorodičce kontrolovla a nakukovala , zda je všechno v pořádku. Ješě jedna sestřička ale bohužel nevím jak se jmenovala :) .
Pokud někdo váhá, zda jít rodit či nerodit v Kroměříži tak nebude litovat, když sem rodit půjde.

Mějte se pěkně Jiřina Kovalovská

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - LENKA D 09.01.12 napsala :

Je mi 44 let a v listopadu se mi narodila dcera Alexandra.

Rodila sem přirodní cestou a až v uplném závěru. kdy mělo ditě vyjit na svět,přestaly bolesti a začaly komplikace.Okamžitě na sál,plod.voda už dlouho nebyla a mě dávaly trans.krve.Pří rychlem zásahu na oper.sál se dcerka narodila vpořaku císař.řezem a to zásluhou p.primáře Přibíka.Z celého srdce děkuji jemu i celému personalu na porod.a šestinedělí.Moc milí a ochotní-všichni.Jsem štastná,že jsme obě v pořádku a mužu si dcerky užívat.To se neda tvrdit o porodnici v Kyjově,kde jsem před 25 a 23 lety porodila dceru a syna.I když tehdy byla jiná doba.Doporučuji Kroměříž všem i ti co se rozhoduji,maji to na pul od Kyjova. Doporučuji každé swvé kamarádce.LENKA D

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anonymní 29.10.11 napsala :

V kroměřížské porodnici jsem rodila již po třetí a byla jsem spokojená počínaje od primáře až po uklízečky. Sestřičky jsou hodné a poradí,pomůžou,všem doporučuji kroměřížskou porodnici

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Bolest přebolí aneb jak se řika tam jak tam ,ale potom ven. Hlavně radím neřvat při porodu,tak jak to v některých filmech hrají, neboli dramatizujíi!!!!!!!!!!!!!!stejně to nepomůže

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

dobrou náladu

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - ywetka.b 10.02.11 napsala :

Naše první miminko, dcera Karolínka, se narodila v Kroměříži 31.7.2010. Protože se malé moc nechtělo na svět a 14 dní jsem přecházela, musela jsem nastoupit na preindukci - vyvolání porodu. Ráno asi v 10.00 jsem dostala tabletku na vyvolání a asi po hodině se porod rozběhl. Podstoupila jsem celkovou přípravu, která není tak hrozná. Vůbec se není čeho bát. Plodová voda mi sama neodtekla, tak mi museli pomoct a vůbec jsem to ani necítila. Všichni na porodním byli úžasní, asistentka(bohužel nevím jméno) mi radila různé úlevové techniky, mohla jsem do sprchy a volně se pohybovat, což mi taky moc pomáhalo. Ke konci už byly bolesti hodně silné, ale dá se to vydržet. Stačí pořádně dýchat. Celou dobu byl se mnou manžel, to mi taky moc pomohlo.To už mě konrolovali snad každých 5 minut. Na sál jsem doslova přeběhla asi nějak v pět odpoledne. Pak už jsem mohla konečně tlačit. Malé se opravdu na svět nechtělo. Doktorka mi při každé kontrakci tlačila na bříško a přivolaný pan doktor nakonec musel malou vytáhnout tím Vakuumextrakrotem. Jakmile byla malá venku( v 17.50), zapoměla jsem na všechno. Úžasný okamžik. Hned po ošetření mi ji manžel přinesl do náruče. Poporodní šití jsem ani necítila. Opravdu byli všichni moc šikovní. I na odd.šestinedělí bylo vše v pořádku. Je pravda, co sestra, to názor na kojení, ale jinak absolutní spokojenost. Čtvrtý den nás pustili domů.

Personál: Mudr. Mlčáková Kateřina

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Hlavně buďte v klidu, nebojte se, porod vůbec není hrozný, dá se to v pohodě vydržet.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hodně porodnických vložek, jednorázové síťované kalhotky, kojící podprsenku a vložky do ní. Pro miminko jednorázové plenky a čistící ubrousky.

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - paulinka81 24.01.11 napsala :

Takže již po druhé jsem porodila své miminko v Kroměříži a to s odstupem tří let…personál na porodním…komplet jiný,odd,6ti nedělí téměř taky a novošci bych řekla půl na půl a opět super zkušenost!Pí.doktorka Zlámalová a por.as.jejíž jméno bohužel neznám mi porod díky svým zkušenostem zkrátily na pouhé 3 hodinky.Na 6ti nedělí dvě mladičké sestřičky naprosto super,ochotné,milé a lidské…o jedné stálici se již řict nedá…zdá se být otrávená svou prací,ale pohoda.Dá se na její přístup zvyknout a novorozenecké sestřičky…to samé jako před třemi lety,takže co osoba to jiná rada a názor na kojení.Díky tomu,že už mám druhé dítě jsem si vše dělala dle předchozí zkušenosti s holčičkou a mléko přišlo hned 2.den po porodu.Zkrátka doporučuji vřele všem,je to skvělá porodnice a myslím,že obrovskou zásluhu na tom má pan primář.

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Holky,hodně optimismu a čajík s glukózou k porodu.Těšte se na miminko po celou dobu,představujte si,jak asi bude vypadat a že ho za chviličku konečně uvidíte:-)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - fontea 13.01.11 napsala :

Rodila jsem naši Lucinku v této nemocnici v roce 2006 a můžu jen doporučit,i když všude se najde nějaká ta protivnější sestra či dokonce doktor,při příjmu tam někdo takový byl…pak si nás ale převzala mladičká porodní asistentka,která byla úžasně pozorná a milá…a když přišel manžel a pan doktor Werner,který nás dokázal i v těchto těžkých chvílích rozesmát…byla atmosféra úplně super…
teď čekáme druhé mimi a ani mě nenapadlo,že bych neměla rodit tady v Kroměříži…ale vím,že bez manžela a pana Wernera to nepůjde…xDDD
tak jsem zjistila,že pan doktor Werner už v nemocnici není…no budu muset to zvládnout bez něj.....je to jednosměrka no…:-)

Personál: MUDr.Karel Werner Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - polinka1981 28.07.10 napsala :

Rodila jsem dcerku v Kroměřížské porodnici v roce 2007 a můžu říct,že porod proběhl díky velice příjemnému a milému přístupu porodní asistentky naprosto hladce.Dávala mi v průběhu porodu velice užitečné rady,které vedly k uvolnění bolestí i psychického napětí a optimistický přístup sympatického lékaře dal všemu přirozený a pohodový ráz.Opravdu super dvojka.Co se týká 6ti nedělí,tak jsem byla až na jednu nelidskou sestřičku spokojená,z novorozeneckého jsem měla spíše smíšené pocity.Co sestra,to názor…jak kojení,tak celková péče o miminko,ale chovaly se k maminkám hezky.Letos v prosinci mě čeká druhý porod a rozhodla jsem se,že proběhne opět v Kroměříži,ikdyž se doslýchám,že personál je téměř do jednoho nový a střídají se převážně absolventi…Snad budu mít opět štěstí a odnesu si příjemné vzpomínky jako tomu bylo u malé.Myslím,že taková událost,jako je narození malého človíčka vyžaduje především harmonickou atmosféru a ta je přece o lidech.Kéž by tuto práci,resp.poslání vykonávali pouze Ti,které to baví,naslouchají a dokaží pochopit potřeby druhých…

Personál: Mudr.Verner,por.as.Mikulcová Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Kajjka 14.06.10 napsala :

Kroměřížskou porodnici můžu jen doporučit.
Plodovka mi odtekla v neděli 23.5. a rodila sem 25.5. ráno
stihly se vystřídat 3 směny a všichni byli na mě moc milí a hodní. Chodili mě kontrolovat jestli něco nepotřebuju a moc mi pomohli.
Nakonec mě rodila paní Dr.Zlámalová a PA, jejíž jméno si bohužel nepamatuju, obě byly skvělé.
Na porodním a novorozeneckém oddělení byli všichni taky moc milí. Sestřičky i lékaři.
Malá měla žloutenku, která nám moc neustupovala a všichni se moc snažili nám pomoct.
Moc bych chtěla poděkovat panu doktorovi Jeníkovi, který měl v péči Nelinku a za jeho vlídný přístup a slova útěchy.
A také na gynekologické oddělení, kde sem v průběhu svého těhu musela jít 3× ležet, jsou bezvadní doktoři a sestřičky.

Určitě všem budoucím maminkám můžu Kroměřížskou nemocnici doporučit.Já byla spokojená a určitě až jednou budu zase těhotná, nebudu se dlouze rozmýšlet a budu zase rodit v Kroměříži :)

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

určitě nebát se porodu a dělat to co vám řeknou, já jsem bohužel neměla možnost absolvovat žádný předporodní kurz ale zvládla sem porod i bez toho :)

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

porodnické vložky, síťované kalhotky, jednoráz. plenky a další potřeby k přebalení pro miminko a manžela, bez něj by to v mém případě nešlo :)

Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - zjana 12.05.10 napsala :

Dobrý den,
já jsem rodila 30.10.2008 v porodnici v Kroměříži, i když bydlím ve Zlíně. Personál byl příjemný, včetně lékářů. Na porodním sále se o mně starali a pomáhali mi s porodem…prostředí bylo moc fajn.Byl to opradu tým profesionálů, včetně paní Podhorné, ke které jsem chodila na předporodní poradnu.Paní doktorka, bohužel jméno si nepamatuji, mne krásně zašila, vzhledem k tomu, že jsem byla roztržena jako po boji s pidbulem :-)
Porodnice v Kroměříži je nyní jedna z nejlepších a když tam sestra rodila před 10 lety, tak byla také spokojená a nebyl žádný problém. Pokud má nějaká rodička abnormální požadavky, tak nebude spokojená nikde…některé mají představu,že jim musí lékaři zajistit bezbolestnost, což nelze-porod prostě bolí…porodnici v Kroměříži můžu opravdu doporučit!!! :-))

Personál: pí.Podhorná - porodní asistentka Nahlásit
doporučuje
Porodnice Kroměříž - Anetoska 07.01.10 napsala :

Rodila jsem o měsíc dřívě, příjem byl o půl 6 ráno. Dopodrobna se mě pěkně na vše zeptali, byli velice milé. Na předporodní pokoj mě chodili pořád kontrolovat a doporučili úlevové metody. Velice milí a ochotný personál i lékaři. Na novorozeneckém oddělení taky velice ochotné sestřičky. Bylo na oddělení spousta rodiček, ale snažili se maximálně pomoct. Matyášek se nechtěl vůbec přisát, smolka z něj odešla až druhý den. Vůbec si neuměl chytnout bradavku. Sestřičky hlavně jedna / na první pohled přísná paní, ale zdání klame, bohužel nevím její jméno / se celou hodinu snažila aby se malý přisál. Bez úspěchu i přes klobouček. Nakonec pomohla paní Valachová, která přišla na nápad donést klobouček k flašce a přes ten se Matyášek naučil. Od úterý, kdy jsem rodila jsme se naplno rozkojili až v sobotu a kojili až do půl roku. Na Kroměřížskou porodnici nedám dopustit, mám samé výborné zkušenosti. Ubytování dobré až na tu stravu.

Personál: porodní asistentka Hana Pohorná, novorozenecké Vera Valachová

Doporučuji maminkám chystajícím se do porodnice:

Být statečné, protože bolest přebolí, ale ten nejkrásnější zážitek, jako je narození miminka už Vám zůstane navždy.

Doporučuji nezapomenout vzít s sebou do porodnice:

Hodně hygienických pomůcek / vložky, jednorázové kalhotky /, to je opravdu moc potřeba.

Nahlásit

Fotky z porodnice

TATÍNEK PŘI ČEKANI NA CHODBĚ STIHL SI ALEXANDRU VYFOTIT PŘI PŘEVOZU V INKUBÁTORU

ŠTASTNY TATÍNEK VIDI A DRŽÍ DCERKU HODINU PO PORODĚ,ZATÍM CO MAMINKA JE NA...

PODLE JINYCH MIMINEK SPINKALA DOBŘE A ANI NEPLAKALA

PO KOJENÍ SPOKOJENĚ USNULA

DCERA ALEXANDRA PO VYSPANÍ,USMÍVÁ SE NA MAMINKU

otec s dcerou Alexandrou pul hodiny po narozeni císařskym řezem,s diky...

na porodním sále, odpočinek po porodu

personál (aktuální v srpnu 2010)

chodba odd.šestinedělí

chotba před oddělením šestinedělí

Přebalovací pultík v KM
1 komentář

Přidejte Vaše fotky k porodnici Kroměříž.>

Děti z porodnice Kroměříž

Maminka Město Dítě Míry Narozeno
Děti narozené v porodnici Kroměříž
Lucy2303 Julie
3350g 10.01.2019
katus99 Gabriela
50 cm, 3250g 25.10.2018
Vanisek1997 Jaroslav
46 cm, 3040g 11.09.2018
Dominii Kateřina
47 cm, 3110g 04.09.2018
Niky 26 Sabina 47 cm, 2950g 03.09.2018
Nc Kroměříž Viktorie
48 cm, 2570g 29.08.2018
Reneae Ema
47 cm, 2830g 08.07.2018
MatyášPalík Matyáš
50 cm, 3100g 11.06.2018
damama Daniel
52 cm, 4020g 26.04.2018
Milaček muj Tiffany
49 cm, 3180g 20.04.2018
Milaček muj Tiffany 49 cm, 2142018g 20.04.2018
Irenqa2 Nicolas
52 cm, 3420g 06.04.2018
Sjunici Matyášek
51 cm, 3960g 13.03.2018
HubbaBubba Kroměříž 1 Denisek 49 cm, 2950g 09.11.2017
ivulkaKM Kromeriz Adélka
49 cm, 2570g 18.09.2017
eny.klimesova Kojetín Anetka,Mirecek neznámé 16.09.2017
Kudrlinka100 Nikolka
42 cm, 1900g 25.08.2017
Verunka787 Izabell
50 cm, 3500g 17.08.2017
Karásek88 Tereza
neznámé 01.07.2017
DasaJosifek Josífek
50 cm, 3770g 22.06.2017

Rodily v porodnici Kroměříž

Chystají se rodit v porodnici Kroměříž

Žádná uživatelka zatím nepřidala chystaný porod v této porodnici Chystám se rodit v porodnici Kroměříž (přidat na profil) »

Diskuse o této porodnici

Rodila jste v porodnici Kroměříž?