Vyhledávání v diskuzi
- Otevřená skupina
Ahojte maminky, založila jsem novou skupinu pro holky, co mají termín v listopadu, jelikož ostatní skupiny nikoho nepřijímají a toto je otevřená skupina :-)
Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Omezené přispívání (pouze členové mohou do skupiny přispívat)
Bylo nalezeno:
Vyhledané příspěvky
Ahojky
, já kojím, malá papá krásně. A ty během dne odstrikavas? Cvičit jsem ještě nezačala. Měla jsem porod kleštěmi ![]()
Ahoj holky,
jak to zvládate? Kojíte ještě, ten muj nechce ani z lahve odstriknute. Nevim jak se zbavit mlika, abych ho nemela, je to skoda, ze mu nechutna
.Radsi ma umely, neslo mu sat, jak jsme to mela meky. Zacaly jste uz cvicit, kdo jste po cisari.
Me to moje doktorka rikala, ale jinak bys to mela mit napsany ve zprave z porodnice
@Makyna K. jojo, po šestinedělí. Ja teda musela jit dřív, ale i tam mi pak sestřička rikala ze mam přijít po šestinedělí.
Holky, po šestinedělí se chodi na gyndu-kontrolu nebo ne? ;
Nikdo mi nic nerikal, tak nevim zda se pbjednat nebo ne…
Malá má 8 týdnů a váží 4800g a měří 56 cm. Zatím se jí nedaří moc zvedat hlavičku, když je na bříšku. Jen tak nárazově a na pár vteřin.
Ahoj holky, tak my si ten prvni mesic docela uzili co se tyce place..no spis revu
hodne ho trapily prdiky a taky pri usinani budil sam sebe rukama a pak byl vzteklej. Tak ho na spani pevne zavinuju a on se zklidni a mnohem lip usina a spi. Jinak ma Vitek 4070g a 54cm. Mela sem naky problemy s kojenim, malo sal a ja nemela asi dost mlika kvuli tomu, tak vahu ted dohanime. A i ted me malej vzdycky vycucne, ze mi vetsinou nic nezbyva. Nekdy ho jeste dokrmuju co odstrikam behem dne. Ted uz zacina vnimat svet tak je kouzelnej. Jinak na kycle jdeme pristi tyden, ale cvicit sme nemuseli, jen doma preventivne.
Ahoj, tak náš malý je mooc hodný, ale když ho to chytne tak je pěkný vztekloun. Krásně pase koníčky, začíná bouchat do hraček a hlavně v noci krásně spinká. Když nás pouštěli z porodnice, tak měl 2 800g, teď v 7 týdnech má 4 090g. Tak pěkně roste. Na žádné cvičení nechodime, kyčle má v pořádku, jen doma procvičujeme. ![]()
Určitě budu dávat prevenar, sice se platí, ale obsahuje více typů pneumokoka a hlavně ten typ, který způsobuje nejčastější onemocnění (zápal mozkových blan). Synflorix ho nemá.
Nam je 6 tydnu, malá ma taky 4800g a 57 cm. My jdeme na první očkování uz 26.1. a o prevenaru taky přemýšlíme.
Zvládáme to dobře. Malá je hodná, jen včera měla nějaký uplakaný den. Na cvičení nechodíme. Malá je zdravoučká, hezky roste i příbývá na váze. Dnes má 7 týdnu a váží 4800g a měří 56 cm. Za měsíc jdeme na první očkování a budu jí dávat i Prevenar.
U nás dobrý
my cvičíme doma zabicku. Jinak malá občas pláče, ale jinak je zlatíčko. Nas ted ceka kontrola ledvin, neco se jim v porodnici nezdálo, tak snad to bude dobrý.
Me se udelala v těhotenství pupeční kyla
tak budu muset tak na pět dni do nemocnice, az teba nebudu kojit. Pak nesmím nic tahat, ani nalou.
Ahoj holky,
jak to zvladate? Chodite taky na rehabil. s malym. Vecne breci, tak s ni nejde cvicit.
Návštěvy uživatelů
- Verbka , 27.5.25 10:25
- Sovička 30 , 2.11.21 22:25
- Lizine , 1.1.19 18:31
- Svetluska_30 , 26.9.18 08:39
- makacek , 18.6.18 00:22
- barboravon , 20.5.18 13:43
- mrav , 8.3.18 14:44
- walsice , 1.4.17 20:53
- alzaček , 13.1.17 22:40
- Hannahandpitbulls , 20.10.16 23:10
- Lucinka0304 , 13.8.16 21:19
- Ifa007 , 3.6.16 13:59
- Anett91 , 2.6.16 12:27
- MarťulaG. , 1.6.16 20:22
- klarazitova , 31.5.16 12:16
Moderátor skupiny
Členové skupiny
Nové diskuze
Krém na opalovaní pro děti
- 23.6.26 00:33
- ArumLily0
- 30
Jak urychlit hojení po spaléní od slunce?
- 23.6.26 00:19
- ArumLily0
- 18
Jenda - evidence na pracáku a VZP
- 23.6.26 01:29
- Anonymní
- 6
Cestovní ruch nebo obchodka?
- 22.6.26 22:45
- 884135
- 4
Nátlak na rodinnou dovolenou
- 22.6.26 23:37
- PaníBovaryová
- 36
Julie - jak jste spokojené se svým jménem?
- 22.6.26 21:10
- Júlia002
- 53
Proč se ženy zamilují i po letech do...
- 23.6.26 01:38
- Černá Madonna
- 10
Klidový tep
- 22.6.26 21:49
- admin
- 45
Ztracená kartička pojišťovny a dovolená
- 22.6.26 21:43
- Aries6
- 27
Přejmenování dítěte ve 3 měsících
- 22.6.26 23:01
- Anonymní
- 89
Nové příspěvky
Nemáme rádi léto
- 23.6.26 03:09
- KalamityJohn
- 9640
Proč se ženy zamilují i po letech do...
- 23.6.26 01:38
- Černá Madonna
- 10
Jenda - evidence na pracáku a VZP
- 23.6.26 01:29
- Anonymní
- 6
Mladý se starší?
- 23.6.26 01:04
- Černá Madonna
- 162
Rostliny podle abecedy
- 23.6.26 01:03
- Matka dvojcat
- 9295
Filmy a seriály podle abecedy
- 23.6.26 01:02
- Matka dvojcat
- 22194
Zeměpisné názvy podle abecedy
- 23.6.26 01:01
- Matka dvojcat
- 69091
Knihy podle abecedy
- 23.6.26 01:00
- Matka dvojcat
- 10378
Hra - jídlo podle abecedy
- 23.6.26 00:58
- Matka dvojcat
- 58529
Dělení nákladů na dovolenou s dětmi
- 23.6.26 00:47
- Gerbera001
- 274