Nemáme rádi léto

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3432
21.6.26 20:52

U nás to vypadalo nadějně a zase ani kapka. A jestli se vyplní tohle, tak se asi rozpustím :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3600
21.6.26 21:19

Nechápu, co lidé na těch vedrech mají. V noci se špatně spí, člověk je permanentně upocenej, ulepenej, nohy těžký, špatně se dýchá, venku výheň, na koupalištích deka na dece, výheň, spálená kůže, načůráno v bazénu, kde je hlava na hlavě…fuj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14778
21.6.26 22:00
@884135 píše: Více

Mně se třeba v noci spí dobře. Teď teda ne, protože dcera přinesla ze školy jakousi virózu, takže mě bolí v krku a třeští hlava a mám zvýšenou teplotu. Ale manželovi se v těchto teplotách spí špatně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14778
21.6.26 22:02
@Dadda8 píše: Více

To je teda síla, to jsem ještě v ČR neviděla. To bude náročné :,( U nás předpovídají maximálně 37 °C.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3432
21.6.26 22:20
@Janča6 píše: Více

Také jsem 40 neviděla, doufám, že si to ještě rozmyslí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2
21.6.26 22:21

Taky nemám ráda léto, tyhle tropy jsou šílený, kor v práci bez klimatizace, na pracovišti máme klidně přes 30 a hodně se nalítáme. No, už se těším na můj oblíbeny podzim, kdy bude ranní mlhavo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11900
22.6.26 06:55

Nás včera déšť taky obešel, ale příjemně se ochladilo a byl moc krásný svěží vzduch. Teď jsou venku dokonce i mráčky, to by bylo fajn, kdyby to vydrželo i přes den, že by nebyla nepřetržitá výheň.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1123
22.6.26 18:24

U nás dneska humus, v kanclu ráno v 6:30 29 stupnu. Pres den se to jeste zhorsilo, klimatizace zadna. Home office sprosty slovo. Nevim, jak to přežiju a ichlazení v nedohlednu. Achjo… :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21217
22.6.26 23:28

V severní Virginii právě padaj hovna s hákama a protihákem. Okapy nestíhaj. Zatím bez krup.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21217
23.6.26 03:09
@KalamityJohn píše: Více

Napršelo 20 mm za 80 minut a zejtra čekáme dalších 30.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3600
23.6.26 09:58
@Yasmin54 píše: Více
Čteš mi myšlenky. Cítím to úplně stejně. Léto vždy jen přetrpím. Unavená, upatlaná, lepkavá, těžký nohy…
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová