Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
U nás to vypadalo nadějně a zase ani kapka. A jestli se vyplní tohle, tak se asi rozpustím ![]()
Nechápu, co lidé na těch vedrech mají. V noci se špatně spí, člověk je permanentně upocenej, ulepenej, nohy těžký, špatně se dýchá, venku výheň, na koupalištích deka na dece, výheň, spálená kůže, načůráno v bazénu, kde je hlava na hlavě…fuj.
@884135 píše: Více
Mně se třeba v noci spí dobře. Teď teda ne, protože dcera přinesla ze školy jakousi virózu, takže mě bolí v krku a třeští hlava a mám zvýšenou teplotu. Ale manželovi se v těchto teplotách spí špatně.
@Dadda8 píše: Více
To je teda síla, to jsem ještě v ČR neviděla. To bude náročné
U nás předpovídají maximálně 37 °C.
@Janča6 píše: Více
Také jsem 40 neviděla, doufám, že si to ještě rozmyslí.
Taky nemám ráda léto, tyhle tropy jsou šílený, kor v práci bez klimatizace, na pracovišti máme klidně přes 30 a hodně se nalítáme. No, už se těším na můj oblíbeny podzim, kdy bude ranní mlhavo ![]()
Nás včera déšť taky obešel, ale příjemně se ochladilo a byl moc krásný svěží vzduch. Teď jsou venku dokonce i mráčky, to by bylo fajn, kdyby to vydrželo i přes den, že by nebyla nepřetržitá výheň.
U nás dneska humus, v kanclu ráno v 6:30 29 stupnu. Pres den se to jeste zhorsilo, klimatizace zadna. Home office sprosty slovo. Nevim, jak to přežiju a ichlazení v nedohlednu. Achjo… ![]()
V severní Virginii právě padaj hovna s hákama a protihákem. Okapy nestíhaj. Zatím bez krup.
@KalamityJohn píše: Více
Napršelo 20 mm za 80 minut a zejtra čekáme dalších 30.
@Yasmin54 píše: VíceČteš mi myšlenky. Cítím to úplně stejně. Léto vždy jen přetrpím. Unavená, upatlaná, lepkavá, těžký nohy…