logo

Když se mluví o bezpečném cestování s dětmi, měla by se vám vybavit značka Britax Römer. Tento výrobce autosedaček a kočárků pro děti je dlouhodobě lídrem v bezpečném cestování dětí. Potvrzují to každoroční testy ADAC nebo český dTest, kde mají produkty Britax Römer vždy jedno z nejlepších hodnocení.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

  • 1.Nicolicka (autosedačka)
  • 2.mirece (taška)
  • 3.Haninam (taška)
  • 4.Daniopl (taška)
  • 5.Demarc (taška)
  • 6.zuzulienocka (taška)

Soutěžíme o tyto ceny

1x
Autosedačka Kidfix III S

Autosedačka Kidfix III S

v hodnotě 7 190 Kč

Nová sedačka KIDFIX III S. Disponuje mnoha bezpečnostními prvky a ochrání vaše dítě před tím, co neočekáváte. více zde »

5x
Autosedačka Kidfix III S

Přebalovací taška Britax

v hodnotě 1 200 Kč

Otíratelná přebalovací taška s přebalovací podložkou, termoobalem a spoustou úložného prostoru uvnitř i ve vnějších kapsách.

Přečtěte si recenze produktů Britax Römer

Emimino o Britaxu píše

Více o Britax Römer

Autosedačky vyrábí již více než padesát let. Filozofií firmy je poskytovat zákazníkům nejvyšší kvalitu výrobků, která převyšuje zákonné standardy. Devadesát procent všech produktů této značky je vyrobeno v Německu nebo ve Velké Británii.

Ve společnosti Britax Römer je dodržování nejvyšších bezpečnostních standardů hlavní prioritou. Právě proto patří mezi průkopníky interních dynamických testů. V roce 2017 Britax Römer otevřel v německém Leipheimu jedno z nejmodernějších a technicky nejpokročilejších nárazových středisek, ve kterém testuje veškeré své produkty.

Kromě toho, že jsou produkty maximálně bezpečné, mají také moderní, propracovaný design.
Podívejte se sami na https://www.britax-roemer.cz/.