Den čtvrtý: Vyhrajte hračku na kočárek Pastel Friends

  • Komerční sdělení
  • od 07.11.2019 - do 07.11.2019

Některé děti kočárky nesnesou a raději se tulí v šátku k mamince. Jiné zase milují dlouhé podzimní procházky, při kterých si zdřímnou nebo pozorují okolí. Se závěsnou hračkou na kočárek budou cesty v něm bavit všechny. Pojďte si o jednu zasoutěžit.

Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.

Pomozte děťátku objevovat svět


Cvičte se svým drobečkem jeho zrak, hmat, sluch a motoriku. A protože učení není nikdy dost, vezměte stimulující zábavnou hračku s sebou na procházku s kočárkem. Barvy miminko zaujmou, navíc se na hračku bude snažit sahat a zkoumat její materiály, tvary i zvuky, které vydává.

Značka Canpol babies představila novinku, a to závěsnou hračku na kočárek z kolekce Pastel Friends. Vaše děťátko na ní může zkoumat a mačkat různé materiály. Těšit ho bude i zvonění, šustění a vesele barevné stužky. Připevněné elastické kousátko ocení hlavně děti, kterým rostou zoubky – uleví jim totiž od bolesti dásní. Plyšová hračka se dá jednoduše zavěsit na kočárek i na autosedačku.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O co dnes hrajeme?

Ve hře je 2× Canpol babies Závěsná hračka na kočárek PASTEL FRIENDS + 2× omalovánky + 2× pastelky

Vyhrajte pestrobarevnou závěsnou hračku na kočárek. Zdroj: Canpol babies.Vyhrajte pestrobarevnou závěsnou hračku na kočárek. Zdroj: Canpol babies.

Jak soutěžit?

V době od 7. 11. 00:00 do 7. 11. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Správnou odpověď najdete na stránkách Canpol babies.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

O značce Canpol babies

Již více než 25 let Canpol babies pomáhá maminkám úspěšně začít jejich cestu mateřstvím a pomáhá jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s tím souvisí. Podporuje maminky jak v raném období mateřství, tak i v prvních letech života jejich dětí. Věrné zákazníky má už ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to zejména díky dlouholeté tradici, spokojeným zákaznicím, inovativnímu přístupu, novým technologiím a také bezpečnosti materiálů.

Nabídka značky Canpol babies zahrnuje široký výběr: potřeby pro období těhotenství a po porodu, dále také dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky mateřského mléka, hygienické a bezpečnostní pomůcky i plyšové hračky.

Chcete se o rozvoji smyslů dozvědět více informací? Podívejte se na další články »

Soutěž probíhá od 07.11.2019 do 07.11.2019

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek