27. května: Získejte teploměr a měkkou vybarvovací knížku od Canpol babies

  • Komerční sdělení
  • od 27.05.2019 - do 27.05.2019

Na eMiminu oslavujeme Mezinárodní den dětí celý týden. Sledujte náš týdenní kalendář a vyhrajte pro své nejmenší balíčky od značky Canpol babies. Dnes soutěžíme o praktický teploměr, knížku a další dárky.

Soutěžte s námi každý den o super ceny od Canpol babies.Soutěžte s námi každý den o super ceny od Canpol babies.

Co můžete vyhrát?

Jak soutěžit?

Měkká pískací knížka je skvělá na vodní hrátky. Zdroj: Canpol babiesMěkká pískací knížka je skvělá na vodní hrátky. Zdroj: Canpol babies

V době od 27. 5. 2019 00:00 do 27. 5. 2019 23:59 zodpovězte správně soutěžní otázku. Teploměr s knížkou, plážový balón s omalovánkami a pastelkami vyhrají 3 z vás.

Každý uživatel se může soutěže účastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí. Po ukončení soutěže administrátoři eMimina prostřednictvím soukromé zprávy zkontaktují 3 vylosované výherce. Těm pak do 14 dnů od obdržení jména a adresy pošlou výhru.

Přečtěte si podrobná pravidla soutěže.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Nápověda: Správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na oficiálních stránkách Canpol babies.

Veselý teploměr a další barevné ceny


Díky přesnému a spolehlivému teploměru ve tvaru pejska nebo kočičky připravíte správnou koupel. Stupnice je dobře čitelná a doporučená teplota pro malé děťátko označená.

Pro ještě větší zábavu je v balíčku měkká pískací knížka, která se dá dokonce i vybarvovat. Výherce ji získá ještě také s omalovánkami a pastelkami.

Teploměry Canpol babies jsou veselé a hravé. Zdroj: Canpol babiesTeploměry Canpol babies jsou veselé a hravé. Zdroj: Canpol babies

Podívejte se na další doplňky ke koupání »

Soutěž probíhá od 27.05.2019 do 27.05.2019

Váš příspěvek
viky23
Neúnavná pisatelka 17054 příspěvků 31.05.19 11:08

Jeee ja vyhrala a ani jsem nevedela :dance: Dekuji :andel: :kytka:

Vložit nový komentář