Den druhý: Vyhrajte pískací hračku s kousátkem Pastel Friends

  • Komerční sdělení
  • od 05.11.2019 - do 05.11.2019

Děti milují pískací hračky a maminky ostatně taky. Díky nim totiž získají alespoň chvilku klidu, kdy jejich potomek hračku zaujatě zkoumá. Navíc rozvíjí i jejich sluch, hmat i zrak, a to krásnými hračkami se zvuky.

Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.Klikněte sem a zapojte se do dalších denních soutěží. Zdroj: Canpol babies.

Maminka je nejdůležitější

V prvním měsíci života miminko postupně rozeznává známé zvuky (jemné). Díky kojení se mezi maminkou a děťátkem vytváří pevné pouto, kdy ji maličké pozná podle tónu hlasu a vůně. Později pozoruje také pohybující se předměty ve vzdálenosti 20 až 25 cm nad hlavičkou a reaguje na kontrastní barvy.

Právě v tomto období se vám budou hodit pískací činky s kousátkem – sovička a medvídek mají měkoučké materiály a dětem se dobře drží v ručičkách. V prvních týdnech se miminko snaží hračku udržet a později také stisknout, aby pískala. U činky najdete praktické kousátko, které starším dětem uleví od bolavých i svědivých dásní při prořezávání zoubků.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O co dnes hrajeme?

Ve hře je 3× Canpol babies Plyšová pískací činka s kousátkem PASTEL FRIENDS + 3× omalovánky + 3× pastelky

Dneska můžete vyhrát tyto krásné pískací hračky. Zdroj: Canpol babies.Dneska můžete vyhrát tyto krásné pískací hračky. Zdroj: Canpol babies.

Jak soutěžit?

V době od 5. 11. 00:00 do 5. 11. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Správnou odpověď najdete na stránkách Canpol babies.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

O značce Canpol babies

Již více než 25 let Canpol babies pomáhá maminkám úspěšně začít jejich cestu mateřstvím a pomáhá jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s tím souvisí. Podporuje maminky jak v raném období mateřství, tak i v prvních letech života jejich dětí. Věrné zákazníky má už ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to zejména díky dlouholeté tradici, spokojeným zákaznicím, inovativnímu přístupu, novým technologiím a také bezpečnosti materiálů.

Nabídka značky Canpol babies zahrnuje široký výběr: potřeby pro období těhotenství a po porodu, dále také dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky mateřského mléka, hygienické a bezpečnostní pomůcky i plyšové hračky.

Chcete se o rozvoji smyslů dozvědět více informací? Podívejte se na další články »

Soutěž probíhá od 05.11.2019 do 05.11.2019

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek