Den druhý: Připravte se na kojení a vyhrajte balíček od LOVI

  • od 16.09.2019 - do 16.09.2019
  • Sdílet

Kojení může být ze začátku pro maminky stresující a plné obav. Proč mají málo mléka? Kojí ve špatné poloze? Přečtěte si, co dělat, aby kojení bylo snazší a příjemnější, a zároveň si s námi zasoutěžte o dnešní balíček.

Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.

Problémy s kojením jsou běžné

V žádném případě si nesmíte myslet, že jste kvůli problémům s kojením špatnou maminkou. Někdy ho způsobují zdravotní a psychické problémy, stres nebo špatná technika. Vyzkoušejte různé možnosti. Můžete se také obrátit na laktační poradkyni, která vám pomůže.

Miminko se špatně přisává, co s tím?

Prvorodičkám se často stává, že vůbec neví, jak miminko přivinout k prsu, jak má mít pusinku, kde nosánek a zda vůbec miminko saje. Sestřičky v porodnici vám určitě rády pomohou a naučí vás základní techniky kojení. Důkazem, že miminko pije, je pak přibývání na váze i počůrané plenky, miminko je navíc klidné a nepláče. Prozkoumejte důkladně základní pozice kojení.

Nízká tvorba mléka se dá řešit

Máte pocit, že máte málo mléka? Maminky by měly během doby kojení často jíst a pít, dbát na vyváženou, zdravou stravu a častý příjem tekutin. To všechno totiž pomáhá tvořit mléko. Všeobecně je známo, že čím častěji kojíte a přikládáte miminko k prsu, tím více se bude tvořit. Nevyhýbejte se určitě ani nočnímu kojení – ačkoliv to může být ze začátku náročné a únavné. Pro správnou laktaci kojte miminko, kdykoliv si potřebuje.

Dopřejte si spánek a klid

Častou příčinou nízké laktace bývá také stres a nevyspání. Pokud máte možnost, tak se domluvte s partnerem, rodiči nebo kamarádkou, aby vám miminko aspoň na chvilku pohlídali. Choďte na procházky, odpočívejte, vraťte se k oblíbené knížce nebo si udělejte něco dobrého. Někdy se to může zdát jako sci-fi, ale maminky potřebují hodně odpočinku, tak na to nezapomínejte.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O co dnes hrajeme?

Ve hře jsou 3 balíčky, z nichž každý obsahuje:

O tyto ceny dnes soutěžíme. / Zdroj: lovibaby.com.O tyto ceny dnes soutěžíme. / Zdroj: lovibaby.com.

Jak soutěžit?

V době od 16. 9. 00:00 do 16. 9. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Správnou odpověď najdete na stránkách LOVI.

O značce LOVI

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek, i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné, nebo je nedostatečné.

Chcete se o kojení dozvědět více? Přečtěte si další výhody kojení, navštivte Instagram nebo Facebook značky LOVI.

Soutěž probíhá od 16.09.2019 do 16.09.2019

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...