Den sedmý: Vyhrajte elektrickou odsávačku mateřského mléka LOVI

  • od 21.09.2019 - do 21.09.2019
  • Sdílet

Kojení je překrásná věc, ale někdy maminky trápí zdravotní problémy či nízká laktace. Jak pomůže kvalitní odsávačka a kterou vybrat?

Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.

Kdy je vhodné použít odsávačku?

Nejlepším způsobem, jak krmit své miminko, je bezesporu kojení. V případě problémů, jakými jsou záněty, zdravotní komplikace (nutná operace), nepřítomnost maminky (práce, lékař apod.), nebo když se miminko nechce přisát, je dobrým služebníkem odsávačka. Pomůže stimulovat tvorbu mateřského mléka, ale také uleví od nalitých prsou.

Jaké typy odsávaček jsou k dostání?

Na trhu existují jednofázové a dvoufázové odsávačky. Jednofázové fungují na základně jednoho rytmu odsávání a jsou vhodné pouze při občasném a krátkodobém odsávání. Dvoufázové simulují první fázi odsávání (stimulace) – rychlé sací pohyby dítěte, které povzbuzují produkci a vytékání mléka. Druhou fází je hluboké sání – jako volnější, hlubší sání dítěte.

Můžete si vybrat také levnější ruční odsávačky mléka (vhodné při občasném odsávání) nebo elektrické, které bývají efektivnější.

Poznejte odsávačky mateřského mléka značky LOVI

Dvoufázová elektronická odsávačka mateřského mléka LOVI Expert je profesionálním pomocníkem pro ochranu laktace. Díky silikonové vložce a pokročilé 3D technologii odsávání (současně masíruje, stlačuje i odsává) společně s dalšími doplňky v sadě, vytváří komplexní řešení pro maminku a miminko, chrání laktaci a podporuje přirozený způsob krmení. Je efektivní a citlivá, navíc je možné ji přestavit na odsávačku ruční. Velmi praktické je balení v kufříku, díky kterému si ji můžete vzít kamkoliv s sebou.

Odsávačka pracuje ve dvoufázovém rytmu, který odpovídá přirozenému sání dítětem. Rozsah rytmu a síly sání dvoufázové elektronické odsávačky mateřského mléka LOVI Expert byl vytvořen na základě procesu změn rytmu a způsobu sání dítěte během kojení.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O tuto cenu dnes soutěžíme. / Zdroj: lovibaby.com.O tuto cenu dnes soutěžíme. / Zdroj: lovibaby.com.

O co hrajeme?

Ve hře je 1 balíček, který obsahuje:

Jak soutěžit?

V době od 21. 9. 00:00 do 21. 9. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Správnou odpověď najdete na stránkách LOVI.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

Podívejte se na video, jak odsávačka funguje:

O značce LOVI

Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek, i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné, nebo je nedostatečné.

Chcete se blíže seznámit s produkty LOVI? Navštivte webové stránky LOVI baby, Instagram nebo Facebook této značky.

Soutěž probíhá od 21.09.2019 do 21.09.2019

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...