Den šestý: Vyhrajte balíček cen se samosterilizující lahvičkou LOVI

  • od 20.09.2019 - do 20.09.2019
  • Sdílet

V LOVI ví, že maminky jsou velké bojovnice a kojení nevzdávají, proto jim pomáhají při problémech s laktací i výběru kojeneckých lahví, které nenarušují sací reflex. Podle čeho zvolit správnou lahvičku, abyste mohla kojení kombinovat s krmením?

Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.

Nevybírejte jen podle designu

Ať už vás trápí zdravotní komplikace, dočasné snížení laktace, nebo se vracíte zpět do práce, měla byste myslet na správný výběrem kojenecké láhve. Ihned po narození je pro miminko důležitý sací a polykací reflex a je potřeba ho patřičně chránit. Značka LOVI spolupracuje při vývoji produktů s neonatalogy a dalšími specialisty včetně porodních asistentek a provádí klinické testy s maminkami a jejich dětmi. Výsledkem jsou bezpečné a kvalitní výrobky, které tyto reflexy nenaruší a naopak je podpoří.

Poznejte kouzlo speciální savičky

Láhve LOVI mají speciální dynamickou savičku, která je vyrobena z tenké vrstvy silikonu a přizpůsobuje se rytmu sání maminka. Mateřské či umělé mléko nevytéká z lahvičky samovolně, ale naopak savička povzbuzuje dítě k aktivnímu sání a k zapojení svalů jazyka a úst – stejně jako při kojení. Kojenecká láhev SuperVent má navíc odvzdušňovací systém, díky kterému miminko nepolyká příliš vzduchu, čímž se minimalizuje riziko dětské koliky.

Pokud nevlastníte sterilizátor na láhve, budete určitě mile překvapeny ze samosterilizující láhve LOVI – speciální víčko umožní bezpečnou a hlavně rychlou sterilizaci (do 1,5 minuty).

Lahvičky jsou vyráběny v několika různých objemech – pro novorozeňátka a miminka, která již musí přejít na krmení z láhve, jsou vhodné menší objemy. Postupně však děťátko vypije mnohem víc, a proto neuškodí mít v záloze i větší objemy od 200 ml výše. Samozřejmostí je dostupnost náhradních saviček o různých velikostech/rychlostech průtoku (pomalá, kaše, trojprůtoková a další).

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

Lahvička LOVI. / Zdroj: lovibaby.com.Lahvička LOVI. / Zdroj: lovibaby.com.

O co hrajeme?

Ve hře jsou 3 balíčky, z nichž každý obsahuje:

Jak soutěžit?

V době od 20. 9. 00:00 do 20. 9. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku do komentářů.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Správnou odpověď najdete na stránkách LOVI.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

O značce LOVI


Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek, i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné, nebo je nedostatečné.

Prozkoumejte další produkty na stránce LOVI »

Soutěž probíhá od 20.09.2019 do 20.09.2019

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
153
20.9.19 17:32

Spravna odpoved

90 sekund

  • Zmínit
  • Nahlásit