Den třetí: Poznejte správné polohy kojení a vyhrajte dnešní balíček

  • od 17.09.2019 - do 17.09.2019
  • Sdílet

Z počátku se může stát, že budete kojit pořád. Proto je nutné najít si polohu, která bude vyhovovat miminku i vám. Znáte základní pozice při kojení? Pojďte je s námi prozkoumat a také si zasoutěžit o dnešní balíček.

Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.Klikni a podívej se na další soutěže. / Zdroj: lovibaby.com.

Použijte polštář při kojení vsedě

Nejčastěji maminky kojí při sezení na sedačce, v křesle nebo na židli, ale také na lavičce v parku. Při poloze vsedě použijte klasický nebo kojící polštář, který je dostatečnou oporou pod miminko a zároveň je měkoučký a příjemný. Děťátko držte „břicho na břicho“, zádíčka mu podepřete svým předloktím a druhou rukou přidržujte prso. Spodní ručku mu dejte kolem svého pasu.

Po porodu kojte vleže

Hlavně během nočního kojení, těsně po porodu a při odpočinku můžete vsadit na polohu vleže. Maminka leží s miminkem na jednom boku a opět jsou k sobě „bříško k bříšku“. Pro větší pohodlí si můžete dát mezi kolena polštář a hlavu vyrovnat (také podepřít polštářem) tak, abyste vyrovnala polohu s rameny. Malinká miminka ze začátku podepřete předloktím.

Pro nedonošené děti zvolte polohu tanečníka

Je známá také jako kolébka. Je velmi podobná poloze vsedě, ale maminka podepírá miminko opačnou rukou. Poloha je dobrá pro nedonošené děti, které se hůře přisávají. Miminko musíte držet výše, téměř v úrovni prsu.

Po císařském řezu kojte vleže na zádech

Pohodlně si lehněte a podepřete si hlavu polštářem. Miminko si dejte na břicho, hlavičku by mělo mít nad prsy. Mléko v této poloze vytéká pomaleji, protože musí překonat gravitaci. Jedná se o ideální polohu pro ženy po císařském řezu.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Výherci budou kontaktováni pořadatelem. Pokud chcete mít informace o nových soutěžích, přihlaste se k odebírání pravidelného newsletteru, který obsahuje informace o případných soutěžích na eMimino.cz.

O co hrajeme?

Ve hře jsou 3 balíčky, z nichž každý obsahuje:

O tyto ceny dnes soutěžíme. / Zdroj: lovibaby.com.O tyto ceny dnes soutěžíme. / Zdroj: lovibaby.com.

Jak soutěžit?

V době od 17. 9. 00:00 do 17. 9. 2019 23:59 odpovězte na soutěžní otázku.

Každý uživatel se může soutěže zúčastnit pouze jednou, tedy z jednoho nicku a s jednou soutěžní odpovědí.

Správnou odpověď najdete na stránkách LOVI.

Podrobné informace najdete v pravidlech soutěže.

O značce LOVI


Ve spolupráci s renomovanými odborníky na laktaci, neonatologii a neurologopedii přináší značka LOVI inovované výrobky, které jsou nenahraditelnými pomocníky kojících matek, i výrobky pro alternativní krmení (dvoufázové odsávačky mateřského mléka, láhve a dudlíky pro podávání odsátého mléka, dudlíky), které nenarušují sací reflex dítěte. Zárukou bezpečnosti výrobků jsou výsledky klinických testů láhví a dudlíků LOVI prováděné v nemocnicích a speciálních poradnách lékaři a porodními asistentkami za účasti rodičů, doporučení lékařů a ocenění výrobkům LOVI.

Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné, nebo je nedostatečné.

Prozkoumejte i techniky kojení a další témata na stránce LOVI baby. Sledujte také jejich Instagram a Facebook.

Soutěž probíhá od 17.09.2019 do 17.09.2019

Nikdo zatím tuto soutěž nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...