Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

3. den: Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži 3. den: Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
582
30.9.20 09:44

Naše malá měla vlásky hned po porodu ;)

  • načítám...
  • Zmínit
213
30.9.20 09:44

Dcerka měla vlásky hned po porodu, které jí pak postupně vypadaly a narostly nové. Nyní ji krásně rostou, na 2 letech a 4 měsících jsme ještě nestříhaly :D

  • načítám...
  • Zmínit
771
30.9.20 09:47

Ihned po porodu měla dcerka tmavé vlásky :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
264
30.9.20 09:48

Naše obě dětičky se narodili již s vláskami. Dcerka je má už skoro po zadek a synek se stříhá mašinkou. Šampon by jsme rádi uvítali :srdce:

Příspěvek upraven 30.09.20 v 09:48

  • načítám...
  • Zmínit
138
30.9.20 09:49

Obe dcery se vlasate narodily

  • načítám...
  • Zmínit
48
30.9.20 09:52

Malý se narodil jen se světlým chmíříčkem a snad do 9 měsíců vypadal, že má holou hlavu :( a pak sláva! První vlásky :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
48
30.9.20 09:53

Malý se narodil jen se světlým chmíříčkem a snad do 9 měsíců vypadal, že má holou hlavu :( a pak sláva! První vlásky :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
172
30.9.20 09:54

soutez

Hned po porodu

  • načítám...
  • Zmínit
3032
30.9.20 09:56

Malá se narodila z vlásky, prý mě měla pálit žáha, ale nic. :mrgreen: :*

  • načítám...
  • Zmínit
154
30.9.20 10:06

Náš malý byl vlasatý hned jak se narodil :)

  • načítám...
  • Zmínit
535
30.9.20 10:08

Malá se s vlásky narodila.

  • načítám...
  • Zmínit
30.9.20 10:10

Syn měl vlasy hned po porodu :-)

  • načítám...
  • Zmínit
25
30.9.20 10:11

Malá měla spoustu vlásku už po narození. Všichni nám říkali že to vypadá ale nevypadalo už máme 9. měsíců a vlásky už máme na malou palmičku :) :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
229
30.9.20 10:12

My uz jsme se s vlasky narodili :)

  • načítám...
  • Zmínit
287
30.9.20 10:17

Hned po porodu :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
53
30.9.20 10:17

Hned po porodu

  • načítám...
  • Zmínit
132
30.9.20 10:20

Malá byla vlasatá hned od začátku, měla tmavé dlouhé husté vlasy. Kolem třetího měsíce začala pelichat a narostly ji světlé husté vlásky.

  • načítám...
  • Zmínit
97
30.9.20 10:21

Náš malý má první vlásky už od narození 🙂

  • načítám...
  • Zmínit
721
30.9.20 10:25

Syn se narodil s hlavičkou plnou vlásků, takový náš vlasáček už od narození :)

  • načítám...
  • Zmínit
36186
30.9.20 10:26

Dcera i syn měli trochu vlasku jak se narodili. Ale v porodnici semnou byla paní a její miminko měl vlasy snad delší než já :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
2748
30.9.20 10:26

Malá se s vlásky už narodila, teď, ani ne v roce, už musí mít denně gumičku a jeden nebo dva copánky, jinak to má v očích. Dokonce v 11. měsících nám šel udělat i trochu pletený copánek, :srdce: :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
24
30.9.20 10:27

Obě děti se s vláskama již narodily.

  • načítám...
  • Zmínit
1237
30.9.20 10:28

Syn se mi s vlásky už narodil. Postupně mu po půl roce začaly dorůstat další

  • načítám...
  • Zmínit
22
30.9.20 10:31

První vlásky se malé objevily hned po porodu :-)

  • načítám...
  • Zmínit
79
30.9.20 10:33

Narodila sa nam krasne vlasata princezna, ale v 4mesiaci jej skoro vsetky vypadali a narastli nove

  • načítám...
  • Zmínit
719
30.9.20 10:35

První dcera byla hned vlasatá. Druhá měla pár vlásků.

  • načítám...
  • Zmínit
214
30.9.20 10:38

Vlásky hned

Vlásky měl Tomášek hned po porodu a seboreu jsme řešili jen tak zběžně. Vlastně má víc vlásků než tatínek :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
163
30.9.20 10:40

Syn se narodil uz vlasaty

  • načítám...
  • Zmínit
1285
30.9.20 10:41

Matěj se narodil pěkně vlasatej :-D

  • načítám...
  • Zmínit
160
30.9.20 10:41

Hned při narozeni mělo naše miminko malé chmýří 😊

  • načítám...
  • Zmínit
2650
30.9.20 10:43

Malá byla vlasatá hned, když se narodila.

  • načítám...
  • Zmínit
30.9.20 10:43

Náš Mišánek měl jemné vlásky hned, jakmile vykouknul na svět :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
2089
30.9.20 10:44

Oba dva synové měly po porodu chmíří :D

  • načítám...
  • Zmínit
133
30.9.20 10:44

Hned po narození bylo krásné háro, jako stvořené pro kohouta :D

  • načítám...
  • Zmínit
135
30.9.20 10:46

Semabed Baby dětský šampon

Ano všem hned po porodu i všem vnoučatům akorát poslední Tobiášek to měl jako chmýří ale už mu vlásky houstnou :andel:

  • načítám...
  • Zmínit
887
30.9.20 10:48

Malý se narodil už s vlásky. Teď má kudrliny.

  • načítám...
  • Zmínit
247
30.9.20 10:51

Vlásky

Pár vlásků měla dcerka již po porodu, a na to, že jsem s ní stále, jsem se na ni po jednom víkendu podívala a říkám, že ji nějak narostlo hodně vlásků vpředu a nyní v 5 měsících má husté vlásky uprostřed, takže ji jde načesat pěkný pankáč :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
120
30.9.20 10:52

Náš raubíř se narodil už s vlásky- měl snad 3cm dlouhý.. jen se narodil černovlasý a postupně se z něj stala blondýna :lol: :lol: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
30.9.20 10:53

Naše malá byla vlasatá hned po porodu a je furt :)

  • načítám...
  • Zmínit
42
30.9.20 10:53

Hned po porodu

  • načítám...
  • Zmínit
7
30.9.20 10:55

Naše malá princezna se již narodila s vlásky. Nyní skoro 4 měsíce a zatím krásně drží, kromě vydřeného kolečka vzadu :oops: :)

  • načítám...
  • Zmínit
415
30.9.20 10:55

Vlasacek

Moje miminka mela vlásky ihned, ale pořádně růst začaly starší dcerce až kolem dvou let, první střihačka ofiny až ve 2,5 letech, podle fotek budou po mě :D

  • načítám...
  • Zmínit
4026
30.9.20 10:58

Naše princezna měla háro už při narození. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
257
30.9.20 11:02

Naše Eliška se s vlásky už narodila.

  • načítám...
  • Zmínit
9
30.9.20 11:05

Maly sebastianek mel vlasky hned jak se narodil :

  • načítám...
  • Zmínit
3423
30.9.20 11:05

Zatim nevime malicka je jeste schovana v brisku ale pokud bude po me tak se narodi s bujnou kstici.

  • načítám...
  • Zmínit
136
30.9.20 11:06

Deny9

Dcerka měla vlásky hned a synovi vypadaly nahoře na hlavičce a narostly nové po 3 měsíci života!☺️ ☺️ ☺️ ☺️ :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
667
30.9.20 11:09

Po narozeni mel jemné chmíříčko, které začlo trochu houstnout ve 3 měsících

  • načítám...
  • Zmínit
30.9.20 11:14

Když se malý narodil už s jemnými vlásky, tak se mu musely objevit už v bříšku ;) Postupně mu houstnou a za chvíli bude mít páčo jako tatínek :*

  • načítám...
  • Zmínit
10
30.9.20 11:17

Nase holcicka se s vlaskami uz narodila a mela jich docela dost

  • načítám...
  • Zmínit