Soutěže pro vaši firmu?
Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.
3. den: Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby
Zobrazuji pouze komentáře k soutěži 3. den: Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby, zpět na soutěž můžete jít ZDE.
Dcerka měla vlásky hned po porodu, které jí pak postupně vypadaly a narostly nové. Nyní ji krásně rostou, na 2 letech a 4 měsících jsme ještě nestříhaly ![]()
- načítám...
- Zmínit
Naše obě dětičky se narodili již s vláskami. Dcerka je má už skoro po zadek a synek se stříhá mašinkou. Šampon by jsme rádi uvítali ![]()
Příspěvek upraven 30.09.20 v 09:48
- načítám...
- Zmínit
Malý se narodil jen se světlým chmíříčkem a snad do 9 měsíců vypadal, že má holou hlavu
a pak sláva! První vlásky ![]()
- načítám...
- Zmínit
Malý se narodil jen se světlým chmíříčkem a snad do 9 měsíců vypadal, že má holou hlavu
a pak sláva! První vlásky ![]()
- načítám...
- Zmínit
Malá měla spoustu vlásku už po narození. Všichni nám říkali že to vypadá ale nevypadalo už máme 9. měsíců a vlásky už máme na malou palmičku
![]()
- načítám...
- Zmínit
Malá byla vlasatá hned od začátku, měla tmavé dlouhé husté vlasy. Kolem třetího měsíce začala pelichat a narostly ji světlé husté vlásky.
- načítám...
- Zmínit
Syn se narodil s hlavičkou plnou vlásků, takový náš vlasáček už od narození ![]()
- načítám...
- Zmínit
Dcera i syn měli trochu vlasku jak se narodili. Ale v porodnici semnou byla paní a její miminko měl vlasy snad delší než já ![]()
- načítám...
- Zmínit
Malá se s vlásky už narodila, teď, ani ne v roce, už musí mít denně gumičku a jeden nebo dva copánky, jinak to má v očích. Dokonce v 11. měsících nám šel udělat i trochu pletený copánek,
![]()
- načítám...
- Zmínit
Syn se mi s vlásky už narodil. Postupně mu po půl roce začaly dorůstat další
- načítám...
- Zmínit
Narodila sa nam krasne vlasata princezna, ale v 4mesiaci jej skoro vsetky vypadali a narastli nove
- načítám...
- Zmínit
Vlásky hned
Vlásky měl Tomášek hned po porodu a seboreu jsme řešili jen tak zběžně. Vlastně má víc vlásků než tatínek ![]()
- načítám...
- Zmínit
Semabed Baby dětský šampon
Ano všem hned po porodu i všem vnoučatům akorát poslední Tobiášek to měl jako chmýří ale už mu vlásky houstnou ![]()
- načítám...
- Zmínit
Vlásky
Pár vlásků měla dcerka již po porodu, a na to, že jsem s ní stále, jsem se na ni po jednom víkendu podívala a říkám, že ji nějak narostlo hodně vlásků vpředu a nyní v 5 měsících má husté vlásky uprostřed, takže ji jde načesat pěkný pankáč ![]()
- načítám...
- Zmínit
Náš raubíř se narodil už s vlásky- měl snad 3cm dlouhý.. jen se narodil černovlasý a postupně se z něj stala blondýna
![]()
- načítám...
- Zmínit
Naše malá princezna se již narodila s vlásky. Nyní skoro 4 měsíce a zatím krásně drží, kromě vydřeného kolečka vzadu
![]()
- načítám...
- Zmínit
Vlasacek
Moje miminka mela vlásky ihned, ale pořádně růst začaly starší dcerce až kolem dvou let, první střihačka ofiny až ve 2,5 letech, podle fotek budou po mě ![]()
- načítám...
- Zmínit
Zatim nevime malicka je jeste schovana v brisku ale pokud bude po me tak se narodi s bujnou kstici.
- načítám...
- Zmínit
Deny9
Dcerka měla vlásky hned a synovi vypadaly nahoře na hlavičce a narostly nové po 3 měsíci života!☺️ ☺️ ☺️ ☺️
![]()
- načítám...
- Zmínit
Po narozeni mel jemné chmíříčko, které začlo trochu houstnout ve 3 měsících
- načítám...
- Zmínit
Když se malý narodil už s jemnými vlásky, tak se mu musely objevit už v bříšku
Postupně mu houstnou a za chvíli bude mít páčo jako tatínek ![]()
- načítám...
- Zmínit