Soutěže pro vaši firmu?

Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.

Více o reklamě na eMimino.cz

3. den: Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby

Zobrazuji pouze komentáře k soutěži 3. den: Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby, zpět na soutěž můžete jít ZDE.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
30.9.20 20:44

Dobrý den první vlásky jsem viděla hned po porodu. Měl jich docela hodně :)

  • načítám...
  • Zmínit
82
30.9.20 20:45

Naše malá měla vlásky hned po porodu.

  • načítám...
  • Zmínit
367
30.9.20 20:45

Hned po porodu :)

  • načítám...
  • Zmínit
10
30.9.20 20:48

Prvé vlásky

Už s vlaskami sa Lindicka narodila :smiling_face_with3_hearts: V porodnici jsem Ji udělala malé ciro 😊.

  • načítám...
  • Zmínit
412
30.9.20 20:56

Syn se narodil úplně plešatý, dcera byla naopak vlasatice a vydrželo ji to :)

  • načítám...
  • Zmínit
402
30.9.20 20:57

Malá se narodila se světlým chmýříčkem, a zhruba v 8M ji začaly růst vlásky. Teď má 12M. :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
3505
30.9.20 21:02

Obě děti se narodili s tmavými vlaskami a málo jich neměli :lol: Synovi vypadaly a nové mu začali růst kolem 8 měsíce. Dceři nevypadaly a teď v roce ji začínají houstnout :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
44
30.9.20 21:11

Hned po porodu, takové skorovlasy

  • načítám...
  • Zmínit
124
30.9.20 21:16

Dcera se narodila už s tmavými vlasy.

  • načítám...
  • Zmínit
11
30.9.20 21:16

Naše maličká se narodila již s vlásky, první věta, kterou jsem řekla po tom co jí na mě poprvé položili byla, " Ona má vlasy " :D. Starší dcera byla téměř plešatá a ještě v roce neměla pořádně vlásky, jen takové chmíříčko.

  • načítám...
  • Zmínit
229
30.9.20 21:39

Ano už po porodu měla malá vlásky :)

  • načítám...
  • Zmínit
11
30.9.20 21:41

Vlásky

Náš syn vylezl s jemnýma vlaskama, ale víc mu začínají růst teď po druhým měsíci. To dcera byla vlasata uz při porodu a vydržely ji doteď 😁

  • načítám...
  • Zmínit
126
30.9.20 22:00

Všechny naše tři děti měly po narození bujnou kštici černých vlasů a ve třech měsících hlavy jako koleno.

  • načítám...
  • Zmínit
206
30.9.20 22:00

Prvni vlasky zacly matyaskovi podrustat asi po 2m, nejdriv mel jen jemnoucke chmyri

  • načítám...
  • Zmínit
30.9.20 22:02

Naší Emičce se objevily první vlásky hned po porodu, má poradne haro 🙂

  • načítám...
  • Zmínit
47
30.9.20 22:06

Soutěž

Ano, syna Petříka jsem přenášela takže přesně jak se říká, i vlásky byli "dodělané "a synátor ne a ne jít ven. Takže za nás vlasač od narození.

  • načítám...
  • Zmínit
14
30.9.20 22:09

Ahoj maminky, obě naše děti měly vlásky hned při narození, černé jemňounké, po pár měsících dceři vypadaly a narostly jí blonďaté vlásky až kolem jednoho roku, už jsme mysleli, že zůstane chudinka plešatá :lol:, ale dobře to dopadlo a dnes má stále krásné světlé vlásky, synkovi vlásky vůbec nevypadaly, jen postupně zhoustly a zesvětlaly, což trvá dodnes. Šampon sebamed jsme vyzkoušeli několikrát a vždy bez problémů, vlásky krásně umyté a jemné.

  • načítám...
  • Zmínit
25
30.9.20 22:13

Hned po porodu měla dcera velmi jemné a světlé vlásky, dlouho měla krátké vlásky, delší ji dorostly až kolem 18 měsíců

  • načítám...
  • Zmínit
1
30.9.20 22:14

Náš Tobiáš se narodil s pořádným černým čirem :)

  • načítám...
  • Zmínit
410
30.9.20 22:21

Hned po porodu mela dcerka cerne vlasky :D

  • načítám...
  • Zmínit
151
30.9.20 22:26

Ano, hned :)

  • načítám...
  • Zmínit
30.9.20 22:48

Po narození skoro nic, půl roku taky, až pak se dalo mluvit o vláscích.

  • načítám...
  • Zmínit
94
30.9.20 22:51

Dceři je rok a čtvrt a zatím jich moc nemá, tak snad se to zlepší :D

  • načítám...
  • Zmínit
5331
30.9.20 22:59

Náš prcek se narodil už s pořádným tmavým hárem :pankac: pak mu vlásky vypadaly a zesvětlaly. Teď v 16 měsíci je to krásný modrooký kluk s loknami :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
345
30.9.20 23:10

Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby

Tobiášek měl vlásky již od narození, spíš takové blod chmýří

  • načítám...
  • Zmínit
132
30.9.20 23:14

Jemné vlásky po porodu, ale postupně podrůstaly pevnější.

  • načítám...
  • Zmínit
115
30.9.20 23:16

Obě dcery měly hodně vlasů když se narodily.

  • načítám...
  • Zmínit
34
30.9.20 23:44

Plešounek

Náš malý měl při narození pár chmýříček, ale moc mu nerostly, tak byl dlouho plešounek. Nyní jsou mu 2 roky a konečně mu vlasy začínají růst, i když jsou pořád stále dost řídké.

  • načítám...
  • Zmínit
292
1.10.20 04:42

Ano, hned po porodu :)

  • načítám...
  • Zmínit
297
1.10.20 08:48

Obe nase deti se narodili vlasate ve 2 mes jim zacli stare vypadavat a rust nove prebarvovali se jak chameleon :lol:

  • načítám...
  • Zmínit
4
2.10.20 22:30

Naše malá se narodila uz s vlasákama

  • načítám...
  • Zmínit
183
4.10.20 08:34

Hned po porodu.

  • načítám...
  • Zmínit