Soutěže pro vaši firmu?
Kontaktujte nás a propagujte své produkty nebo služby na eMimino.cz efektivním způsobem již příští týden.
3. den: Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby
Zobrazuji pouze komentáře k soutěži 3. den: Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby, zpět na soutěž můžete jít ZDE.
Dobrý den první vlásky jsem viděla hned po porodu. Měl jich docela hodně ![]()
- načítám...
- Zmínit
Prvé vlásky
Už s vlaskami sa Lindicka narodila :smiling_face_with3_hearts: V porodnici jsem Ji udělala malé ciro 😊.
- načítám...
- Zmínit
Syn se narodil úplně plešatý, dcera byla naopak vlasatice a vydrželo ji to ![]()
- načítám...
- Zmínit
Malá se narodila se světlým chmýříčkem, a zhruba v 8M ji začaly růst vlásky. Teď má 12M. ![]()
- načítám...
- Zmínit
Obě děti se narodili s tmavými vlaskami a málo jich neměli
Synovi vypadaly a nové mu začali růst kolem 8 měsíce. Dceři nevypadaly a teď v roce ji začínají houstnout ![]()
- načítám...
- Zmínit
Naše maličká se narodila již s vlásky, první věta, kterou jsem řekla po tom co jí na mě poprvé položili byla, " Ona má vlasy "
. Starší dcera byla téměř plešatá a ještě v roce neměla pořádně vlásky, jen takové chmíříčko.
- načítám...
- Zmínit
Vlásky
Náš syn vylezl s jemnýma vlaskama, ale víc mu začínají růst teď po druhým měsíci. To dcera byla vlasata uz při porodu a vydržely ji doteď 😁
- načítám...
- Zmínit
Všechny naše tři děti měly po narození bujnou kštici černých vlasů a ve třech měsících hlavy jako koleno.
- načítám...
- Zmínit
Prvni vlasky zacly matyaskovi podrustat asi po 2m, nejdriv mel jen jemnoucke chmyri
- načítám...
- Zmínit
Naší Emičce se objevily první vlásky hned po porodu, má poradne haro 🙂
- načítám...
- Zmínit
Soutěž
Ano, syna Petříka jsem přenášela takže přesně jak se říká, i vlásky byli "dodělané "a synátor ne a ne jít ven. Takže za nás vlasač od narození.
- načítám...
- Zmínit
Ahoj maminky, obě naše děti měly vlásky hned při narození, černé jemňounké, po pár měsících dceři vypadaly a narostly jí blonďaté vlásky až kolem jednoho roku, už jsme mysleli, že zůstane chudinka plešatá
, ale dobře to dopadlo a dnes má stále krásné světlé vlásky, synkovi vlásky vůbec nevypadaly, jen postupně zhoustly a zesvětlaly, což trvá dodnes. Šampon sebamed jsme vyzkoušeli několikrát a vždy bez problémů, vlásky krásně umyté a jemné.
- načítám...
- Zmínit
Hned po porodu měla dcera velmi jemné a světlé vlásky, dlouho měla krátké vlásky, delší ji dorostly až kolem 18 měsíců
- načítám...
- Zmínit
Po narození skoro nic, půl roku taky, až pak se dalo mluvit o vláscích.
- načítám...
- Zmínit
Náš prcek se narodil už s pořádným tmavým hárem
pak mu vlásky vypadaly a zesvětlaly. Teď v 16 měsíci je to krásný modrooký kluk s loknami ![]()
- načítám...
- Zmínit
Pečujte o dětské vlásky s balíčkem od sebamed Baby
Tobiášek měl vlásky již od narození, spíš takové blod chmýří
- načítám...
- Zmínit
Plešounek
Náš malý měl při narození pár chmýříček, ale moc mu nerostly, tak byl dlouho plešounek. Nyní jsou mu 2 roky a konečně mu vlasy začínají růst, i když jsou pořád stále dost řídké.
- načítám...
- Zmínit
Obe nase deti se narodili vlasate ve 2 mes jim zacli stare vypadavat a rust nove prebarvovali se jak chameleon ![]()
- načítám...
- Zmínit