Chcete skončit s plýtváním energie, vody, potravin i svého času?

V soutěži eMimina jste hráli o myčku Bosch

Neplýtvejte vodou

Důvěřujte technologii i-DOS, tedy automatickému dávkovacímu systému, který nastaví na mililitr přesné množství pracího prostředku i vody ve vaší pračce. Stačí naplnit zásobník a integrovaná čidla rozpoznají druh látky, množství prádla v bubnu i stupeň jeho znečištění. Podle toho a nastavené tvrdosti vody pračka automaticky přizpůsobí dávku pracího prostředku. Zásobník vydrží přibližně na 20 cyklů praní, u kterých se nemusíte vůbec o nic starat. Jednoduše vložíte prádlo do bubnu, spustíte program a můžete jít odpočívat. Díky automatickému dávkování ušetříte až 38 % detergentu. Navíc pračka spotřebuje o několik tisíc litrů vody za rok méně. Šetříte tak nejen svoji peněženku ale i životní prostředí.

Neplýtvejte časem

Sušička prádla není luxus, ale standardní vybavení domácnosti. Šetří totiž místo, finanční prostředky a hlavně váš času. Už nebudete muset přemýšlet, kam umístit sušák na prádlo, ani ztrácet as věšením oblečení. Špinavé oblečení zvládnete vyprat a vysušit během chvíle. Prádlo jednoduše přemístíte z pra ky rovnou do sušičky a poté ihned uklidíte do skříně. A to za každého počasí. V naprosté většině už prádlo není potřeba žehlit. Ze sušičky ho vyndáte teplé, nadýchané a bez záhybů. Vsaďte na program Refresh od sušiček Bosch, který ošetří prádlo párou a zbaví ho nepříjemného zápachu (například kouře nebo přepáleného oleje), bakterií i zbytečných záhybů.

Neplýtvejte místem

Vaše oblíbené ovoce a zelenina jako čerstvě nasbírané přímo ze zahrádky? Díky nejnovějším technologiím chladniček Bosch klidně každý den. Vyzkoušejte chytré funkce NoFrost, PerfectFit i VitaFresh. Mrazáky s funkcí NoFrost už nebudete muset nikdy odmrazovat. Chladničky se systémem VitaFresh zase nabízí dvě různé klimatické zóny, které udrží potraviny déle čerstvé. Nastavení lze jednoduše upravit a vytvořit tak ideální podmínky pro skladování masa i vaší oblíbené zeleniny. Díky dokonalému osvětlení a technologii Home Connect pak budete mít stálý přehled o všech potravinách a vyhnete se zbytečnému plýtvání.

Neplýtvejte energií

Věděli jste, že správný výběr myčky vám dopomůže k úspoře energie? Bosch využívá inovativní technologie, jejichž výsledkem je o 20 % nižší spotřeba energie v porovnání s jinými myčkami. Systém PerfectDry využívá vlastností přírodního minerálu a zaručuje perfektní usušení jakéhokoli nádobí. Funkce ExtraCleanZone zase odstraní ty nejodolnější zbytky. S chytrou myčkou nádobí ročně ušetříte až 40 litrů vody. Vědci navíc dokázali, že na houbičce a ve dřezu se nachází v průměru 100 milionů bakterií na 1 cm². Na rozdíl od ručního mytí nádobí, myčky Bosch zničí díky funkci HygienaPlus až 99,9 % choroboplodných zárodků a zajišťují tak maximální hygienu.

Soutěžili jste o úspornou myčku Bosch v hodnotě 17.490 Kč

V soutěži eMimina jste hráli o myčku Bosch SMS4HDI52E v hodnotě 17.490 Kč. Stačí odpovědět správně na soutěžní otázky a mít i trochu štěstí.

Co všechno chytrá myčka Bosch umí? Podporuje wi-fi připojení, má extra prostor pro různé druhy nádobí. Umožňuje extra sušení, což je volitelná funkce pro přídavné sušení. Ve výbavě má koše Max Flex pro flexibilní a bezpečné ukládání nádobí, navíc s výjimečně hladkým výsuvem. Najdete v ní i 3. koš Extra Space, což je horní koš, který poskytuje další prostor pro ukládání menších kusů nádobí a kuchyňského náčiní. Je pozoruhodně tichá, s funkcí Silence Plus myje při 44 dB. Díky Home Connect umožňuje inteligentní připojení. Nápovědu k soutěži najdete zde.

Soutěž již skončila, výherci jsou:

Více o výrobcích Bosch se na eMiminu dozvíte zde:

Značku Bosch znají lidé po celém světě jako symbol vysoké kvality a spolehlivosti. Už více než sto let je Bosch předním evropským výrobcem domácích spotřebičů.

Spotřebiče Bosch vycházejí výlučně ze skutečných požadavků dnešní moderní domácnosti. Díky inovativním technologiím a překvapivě jednoduchým řešením pomáhají snadno dosáhnout dokonalých výsledků a zjednodušují každodenní život. Vysoce kvalitní materiály, precizní zpracování a nadčasový, mezinárodně uznávaný design zaručují prvotřídní kvalitu a udržitelnost jeho spotřebičů. Bosch zkrátka vytváří technologie, které jsou „Stvořeny pro život“.