Máte zkušenost s dětským zbožím, hračkou?

Přidejte zkušenost

Recenze: Nappy Pleny Nikol

  • (1)
  • 2 recenze

Výrobce: Nappy

Značka: Nappy

Celkové hodnocení: Nappy Pleny Nikol

Celkové hodnocení

1 Hodnoceno 2x

Hodnocení podle počtu hvězd

0
0
0
0
2

Zkušenosti: Nappy Pleny Nikol

Velikost písma:
5
4.2.14 21:46

Musela jsem přebrat celé balení. Z 27 ks bylo 5 v pořádku. Zbytek měl přilepené vnitřní gumičky. Když jsem je zkusila odlepit, materiál se trhal, a když se to povedlo, tak byla ta gumička jakoby od lepidla. A bez funkčních gumiček nám protékaly. Takže jsem opravdu ušetřila. Balení 27 ks stálo 120 Kč a 22 vyhazuji. Že se nestydí prodávat takové šmejdy!

Výhody:

žádné

Nevýhody:

protékají
přilepené vnitřní gumičky
dost tlusté

183
4.2.14 14:31

Jsou to ty nejhorší plenky, co jsem vyzkoušela. Velmi mě zaráží, že výrobce neuvádí na obalu, že se jedná o plenky horší kvality! Každý kus, co jsem vzala, měl přilepené vnitřní gumičky a nešly odtrhnout. Máme chlapce, takže se nedaly používat. Z balení 27 ks jsem vybrala 4 ks, co byly v pořádku, zbytek letěl do koše. Nebavilo mě pořád převlékat. Nedoporučuji!

Výhody:

cena

Nevýhody:

každý kus v balení vadný (vnitřní gumičky jsou přilepené k savému jádru a nejdou odtrhnout, aniž by se vrstva neprotrhla)
u chlapečků kvůli absenci vnitřních gumiček protékají
nezadrží stolici
hodně tlusté