Brusinčata - 31. díl

Rodičovství

Ahoj, zdravíme všechny ?mimi a mami?!!! Na Darce jsem vyškemrala výměnu deníčku, tak snad tohle překvapení pro vás nebude moc nemilé. Měla jsem k té výměně pádný důvod:) Mám tu pro vás totiž takovou malou reportáž z naší výpravy za TIMem. A kdo že je ten TIM? Nebojte se, částečně TIMa taky znáte. Řekla bych, že tak ze dvou třetin:) Než to prozradím, zkusím to ještě s malou nápovědou. Celou reportáž bych mohla taky nazvat Andulčiny námluvy. Už jste doma? No, většina asi ani jinde deníček nečte, co?

Nebudu dál napínat ? T = Tomášek, I = Iva, M = Milan. Jo, je to tak, rozhodli jsme se k akci a vyjeli na velkou návštěvu do Krkonoš. Krakonoše jsme sice neviděli, zato jsme Aničku konečně seznámili s jejím ženichem. Musím říct, že se zachovala jako dáma a na svého nastávajícího se celkem usmívala. Spoustu úsměvů věnovala i Ivě s Milanem, až náš tatínek málem začal žárlit. Neuvědomil si, že si Anička budoucí tchánovce prostě musí předcházet. Tomášek se ukázal jako muž činu a ještě večer několikrát žádal Aničku o ruku (snažil se ji ukořistit). Ovšem naše slečna se rozhodla, že bude dělat cudnou, takže ve chvíli, kdy se Tomík trochu víc odvázal, a šáhl jí na zadek, začala natahovat :-))) Pokud šlo o Tomčovy hračky, servítky si nebrala a s chutí se do nich zakousla.
Tomášek nám předvedl jak dokáže sám usnout večer v postýlce už o půl osmé. Myslíte, že si z něj Anička vzala příklad? Ani náhodou. Snad až do desíti nás oblažovala svojí dobrou náladou:-) Na její obranu ale musím poznamenat, že pak spala hezky celou noc až někdy do půl sedmé.

Výlet byl opravdu fajn a myslím, že se naše dcera dostane do dobré rodiny. Tomášek je taky velkej fešák, tak máme jenom strach, aby za ním nezačaly lítat nějaký jiný ženský.
Kromě malých dětiček si do oka padly i ty velké, které si nechávají hrdě říkat tatínci. Ale to má za úkol okomentovat zas Iva :-)

Jinak cesta byla sice dlouhá, cestou tam nás ještě postihla šílená objížďka, ale Andulka to zvládala v pohodě a skoro celou dobu spinkala. Cestou tam jsme se ještě stavili v aquaparku v Hradci Králové, tak jsme se všichni tři vyčváchali ? no, museli jsme se aspoň trochu umýt, když jsme jeli na tak důležitou návštěvu, no ne?

Pod deníčkem měla být fotka z námluv, ale bohužel se mi tu objevil jakýsi problém a nedaří se mi ani stáhnout fotky z foťáku, takže o nějakých pokusech o jejich vložení nemůže být řeč :-( Jak to půjde, dodám ji do galerky (nebo možná bude rychlejší, když ji tam přihodí Ivča), ať můžete kouknout, jaký to máme krásný páreček.

A ještě pár zpráv od nás. V úterý nás čeká druhá dávka očkování, tak rovnou nechám Aničku převážit. Jsem moc zvědavá kolik bude mít, protože fakt baští jak o závod. Stejně jako Lulu občas nestíhám krmit potřebnou rychlostí. Už jsme jí koupili větší misku, do které se bez problému vejde 250 ml polívčičky, aniž bych to rozlívala. Čtete dobře, tolik toho naše slečna opravdu spořádá. Odpoledne dostává jeden banán nebo jablíčko s jogurtem a k večeři kaši. Za celý šestý měsíc přibrala jen 150g, teď tipuju, že to za tři týdny bude aspoň 300g. Však má ty tvářičky pěkně naducaný. Asi bude brzo vyloučená z klubu hubeňourů, kde byla donedávna ve vysoké funkci.
Ještě k tomu kakání, co jste řešily v minulém deníčku. Já do těch poledních kašiček a polívčiček na radu dr. přidávám trošku olivového oleje a Anička s vyprazdňováním žádný výrazný problémy nemá. I když teď už je to pro ni taky fuška. Vždycky vypadá strašně legračně, když začne tlačit:-)

No, to bude asi všechno. Mějte se krásně, doufám, že to pěkný počasí ještě aspoň chvilku vydrží.

Lajka + Anička (29 týdnů)

PS od Andulky: Holky, já vám musím napsat o tom mým Tomíkovi. To je vám takovej fešák!!!!!!!! Když jsem ho viděla, hned jsem zčervenala, hrůůůůza, no, snad si toho nikdo nevšiml. Je to fakt sympaťák a budoucí tchánovci taky vypadají dobře a rozumně, tak snad nebudou problémy. Taky jsem od Tomči dostala dárek ? nádherný bodýčko a růžový ponožky, aby mi u nich nebyla zima na nožičky. Představte si, že Tomča trefil úplně dokonale moji velikost. Taky mě hladil po ručičce a plácal po zadku, chichi. No, byli u toho rodičové, tak jsem musela dělat, že mi to vadí, ale určitě chápete, že to bylo trošku jinak. Co taky čekají, když nás hned strčí do jedné postýlky, že jo?
Tak já končím. Už se těším, až se mi v noci bude o tom mým miláčkovi zdát. Pa, Anička.
Tomášku, posílám ti vééélikou pusinku!!!!

Váš příspěvek
Lajka
Kecalka 296 příspěvků 20.07.04 09:32

Ahojte,
to jsem zase já - je to sice trochu blbý psát si sama první komentář, ale mně to prostě nedá:-)
Před chvílí jsme dorazily od dr. Anička sice trochu brečela při očkování, ale pak hned v kočárku usnula., takže teď chrupčí venku pod oknem.
Ale proč píšu - musím se pochlubit s váhovým přírustkem naší frajerky. Jak jsem odhadovala těch 300g, tak v duchu jsem si říkala, že by to mohlo být i půl kila, ale nechtěla jsem být za blázna, jo hooo! Aničce jde zeleninka opravdu k duhu - přibrala za tři týdny 850g!!!! Někomu to možná nepřijde, ale když vezmu v úvahu, že na začátku tolik přibrala za dva měsíce… No jsem zvědavá, jak to půjde dál.

Tak jsem se pochlubila a mizím něco dělat, než se mi ten Otesánek vzbudí.

Lajka + naočkovaná a spící Anička Bašťák

pasanek
Povídálka 28 příspěvků 20.07.04 12:40

Ahooooj všichni!!!!!!!!!!:-)
Tak se konečně dostávám k PC, abych mohla dopsat zážitky z našich námluv:-))))musíme to také popsat z Tomíkovy strany a hlavně ze strany našich manžílků, kteří se do sebe zamilovali:-))))
Nebudete nám věřit, ale byla ta fantastická akce!!! Za vše vděčíme emimču - že jsme se mohli poznat - jsem moooooc ráda!!!!
Tak abych začala - vše bylo tajné - tedy pro Vás - nikdo nesměl ani tušit!!!:-)
Náš den D nastal - jak Psala Peťka - nevěsta se zajela ještě vykoupat a pak už hned k nám - Tomík byl značně nervózní:-) PAR=Peťku, Aničku a Radka:-) zpomalila naše situace na silnicích, ale dorazili a to bylo hlavní - přivítali jsme je už u auta - Tomík hned pokukoval a Anička se teprva chůdě proubouzela - bylo docela teplo:-(
Ale odpol.to začlo - chvilka okukování - přiznání, že Tomík je oproti Aničce pavián a hyperaktivista, přišlo asi 20min. po Aniččiném příjezdu - Áňa je kliďas - tak pohodové miminko jsem ještě neviděla!!!!Tomík je pravý opak - je jak puberťák v té největší vlně puberty a Anička už vyzrálá žena, vědoma si toho, co chce:-) K tomu jak už psala Peťka přispělo i to, že hned druhý den si Tomík Anička řádně osahal!!!No, co Vám budu povídat:-)) Myslím že to bude báječný pár s báječnou budoucností = obě dítka mají totiž neskonale bláznivé otce, kteří když jsou spolu stávají se z nich čertící utržení z řetězu:-)))To co předvedli oba tatínkové se dá shrnout do pár vět - oba jsou hodní, svědomití a starostliví tatínci, kterým se splnil ten nejkrásnější sen - Radkoj mít dceru a Mildoj mít syna!!!(Jsou na to patřičně hrdí, že Peti?:-)Oba jsou pohodáři, milují stejnou muziku,mají stejně střeštěné nápady - Milda - tančí při muzice v obýváku, Rdaek mu zpívá:-)Radek chce měřit Tomáškoj pindíka a Milda mu div nedrží metr - no, děs běs:-)))))))
V pa.večer se nám vzdálili do hospůdky ze které měli přijít po jednom pivu:-)))tchitchitchi - no, nevíme co všechno stačili zdrbnoutm, ale byly v tom i naše deníčky - dospěly jsme s Péťou k tomu, že oba šmírují:-)))) a tajně čekají na další:-))))no, toť asi k našim otcům - nesmím však opomenout, že neuplynuly ani 4hodinky po odjezdu Aninky a oba tatínkové po sobě plakali - co dodat?:-))))
Byl to kouzelný zážitek a moc všem děkuju, že jsme se poznali!!!!

Tomík: Má Anička je fantastická slečna!!!! Hned jak jsem ji uviděl - byl jsem nadšen - ona je krásnější než na fotkách - pche - ty jsou jen 1/4 z toho, jak moc je pekná - mamka říká, že je to naše princezna!!!Spíš má!!!!:-)
Tcánovci jsou SUPER!!Obzvlášť tchán je srandista:-)moc se mu liíbil náš trutnovská skleněný podchod a tak tam chtěl zůstat:-)))) Tchýně je mooc hodná - Anička je určitě po ní tak klidná - řeknu Vám - já jsem byl tak nabitý energií a pořád jsem se musel s něčím předvádět - Anička byla pohodářka - klidná a vyrovnaná - budeme se prima doplňovat:-)))tak zatim papapa
Aninko - Líbám Tě!!!!

No, a pak že neexistuje láska přes internet:-))))papapa všem Iva a Tomík

Lulu1
Kecalka 328 příspěvků 20.07.04 21:53

Ahojky, kočky.
Dnes nenapíšem nič valného, prepáčte, som strašne smutná, včera zomrel môj psík, mala som ho od druhej triedy na gymnáziu, otec mi včera poslal smsku a ja som ostala úplne v šoku, zomlelo sa to všetko strašne rýchlo a naši nechceli, aby som zažívala to, čo oni, keď celý víkend vedeli, že prichádza koniec :-((((((((((((( Praskla mu prostata, štyri dni krvácal a slabol…až sa rozhodli skončiť to trápenie. Otec mu kúpil pol kila šunky, nosil ho na rukách, lebo už nevládal…
Bol členom rodiny, poznali ho všetci v blízkom okolí, stále sa naňho niekto pýta, o to je to horšie. Ja viem, možno si poviete, bol to len pes, ale…je to ťažšie, ako som si myslela, neviem sa s tým zmieriť, že už ma neprivíta, že už nikdy neuvidím jeho rozžiarené očká po našom príchode, že už nikdy nezačujem ten radostný štekot, že už nikdy sa ku mne nepritúli…že som sa s ním nemohla rozlúčiť, pohladkať ho, dať mu najavo, že hoci som sa odsťahovala a nemohla sa mu toľko kvôli Noemke venovať, mám ho tak rada…nechám to už radšej tak, už som to oplakala toľkokrát a stále neprichádza úľava, zmierenie, prijatie faktu, že je koniec…ach jo…prepáčte, nepatrí to sem, ja viem…
Majte sa nádherne, pusu drobčekom, ja musím vždy Noemku objať a sústrediť sa na jej nádherný úsmev, keď mi je najhoršie…
 Lulu

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.04 22:00

Ahoj Lulu! :(
Holka zlata… to je mi moc lito. Nedovedu si to predstavit a zaroven jo. MAm taky pejska a az jednou bude opostet me a nasi rodinu tak to asi nepreziju… (to rika moje mamka). Takze vim co asi zazivas. Neznala sem vubec tvojeho pejska a ani sem nevedela ze si ho mela ale ver mi, brecim tu jako mala holka. Ale kdyz uz mu bylo takhle, tak ver tomu, ze mu je ted v psim nebicku lepe a ze se na tebe a na Noemku diva ikdyz treba nechapal proc si odesla a proc si na nej byla takova co se objevila Noemka. Nemyslim ze by si na nej byla zla, to ne, ale preci jen ma ditko pred psikem prednost. Vim jak se na me nechapave diva Kessinka, kdyz chci aby slezla z postele dolu, kde prave lezi Michalka. :(
Tak se drz a hlavu vzhuru, ted se hlavne di vyspat a nabrat sily a nech si neco pekneho o psim milackovy zdat. :) A ver tomu, ze mozna bylo lepsi ze si to jeho posledni trapeni nevidela!
Papa smutnici DArka a spici Misutka!

Darka
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 20.07.04 22:29

ja se na to...... se mi to smazalo. :-/ No, tak znova. :-/ ale co sem tam asi tak mohla psat, nevite?
Tak ahoj holciny!
(jezis, tak dlouhej komentar..... takze ve zkratce. :) )
Byla sem u nasich, jela sem tam v sobotu s tim ze se vratim v nedeli a zustala sem tam az dodnes. Az mi prijde zidlicka pro Misu tak se zas budu vracet asi zpet pokud bude takovyhle pocasi… predpokladam ve ctvrtek.
Jinak nakonec bude mit Misa zidlicku jako ma PAta od MArty (ta se asi jeste rekreuje na slovensku, nebo ze by se uz vratila a jen se nedostala na net? ). ten dezen co sem mela vybranej uz bohuzel nemeli a tak nahradni verze byla ta co ma PAtricek a je v ni vyfocenej va galerce.

Misa_L se dovolenkuje s MArtinkem na plavecky dovoleny - psala mi ejstli s ni nechci jet tajky, ale bylo to zrovna v dobe Misiny nemoci tak sem musela bohuzel odmitnout. JAk tu neni tak je tu uplne pusto prazdno. :)

LAjko: napsala si denicek uplne skvele… asi se budu muset taky vypravit do toho Trutnova za Ivcou jak ji porad slibuju. :)

Jinak sem domluvena s Kostkou, ze se do patka stavim za ni na Seci. puvodne sem chtela zitra, ale asi bude sileny vedro, tak uvidim, ale ve ct a nebo pa to urcite podniknu i kdybych mela chcipnout, aokrat mi bude lito Micahlky. :) Ale treba vyskemram auto s klimatizaci a tak se to bude dat zvladnout. :)
Takze se muzete na dalsi denicek tesit - popis setkani Michalky a PAvlicka od kostky… nevim ted z hlavy ke komu pavlicek tihne - kdyz sem to hledala tak se mi to smazlo ten komentar, takze si to preberte samy… :) ale ty dotycna neboj, Misa ma prece jen MArtinka a je mu verna. :) Doufam, ze MAtrinek taky. :)

Jinak dnes MIsa okusila poprve mrkvicku a docela ji chutnala. JA osobne bych se tim teda zivit nechtela, ale ona chuderka jeste nic jinyho nezna… Pak taky dostava pred veceri banan, ale ten ji nejak dnes moc nejel, asi byl na ni kyselej a tvrdej.
Dnes se misa poprve semnou koupala v bazenku - ja tam sedela a ji sem drzela pokladala a ejhle - 2× mi vyklouzla a tak sem si ji malem 1× utopila. To je tak kdyz delam pokusi a nemam s tim zadny zkusenosti. :) Bylo tam voda asi 10cm, ale na utopeni kojence to asi staci. :) ale holka je to statecna protoze ani nebrecela jak si lokla. :)

Tak jdu se umyt a spinkat. Mozna jeste zakousnu trochu melouna.
TAk papa DArka + Misutka 0,5 roku!!!

To je sileny jak to leti…

ROZINKA1
Povídálka 48 příspěvků 20.07.04 23:12

Ahoj Tak už jsem zavítala:), panečku 850g????? to je jedlík Zuzanka nabere nanejvíš tak 300 za týden, můžeme jen tiše závidět:).
No jo když taky ona Zuzu sní jen 75g zeleninky k obědu a Anička 150g ach jo:(, já do ní víc nedostanu a když se to povede tak se pak nemůže vykakat, tak jí raději opravdu dávám jen těch 75g, ale jak už si se zmiňovala s tim olejem tak to také zkusim, zřeba pomúže, čajová lžíčka stačí?

Zatim se měj papa a brzi napiš a pošli ty fotky nezapomeň.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.04 07:46

Ahoj holky a miminka :o)
Tak se Vám po delší odmlce hlásíme. Dost jsme cestovaly ( sice jen k babičce do Ostravy ), ale hlavně hodně pracovali na domečku. Konečně se to začíná „klubat“. Jednu místnost už máme komplet hotovou, jen chybí položit dřevěnou podlahu, ale to až časem. Mám z toho obrovskou radost :o)
Důležitější jsou ale jiné věci - třeba naše Aňulka :o) a nebo to, že mám pořád ráda svého prince, i když cesta k našemu společnému životu byla těžká a zdlouhavá.
Naše krásná Aňulka se má čile k světu. Otáčí se z bříška na záda ( to už hodně dlouho ), posledních čtrnáct dní se otáčí se zad na bříško, takže pohybu k cíli nic nebrání. Posouvá se nejen když je na zádíčkách, ale i na bříšku, takže její hrací hřiště, tj. manželská postel, jí začíná být těsné :o)
Váha je zajímavá, do poradny chodíváme jedenkrát měsíčně a přírůstky jsou + 200g, + 1kg a naposledy +100g. Takže aktuální váha je v necelých šesti měsících 6,81 kg.
Ouška po naušničkách jsou zahojené. Řasy se jí krásně protáhly ( tiše závidím délku i hustotu, to opravdu nemá po mě, ale po tatínkovi ), vlásky už asi měsíc rostou, světle hnědý hustý ježeček - no paráda.
Nynější horké dny špatně snáší, nejlépe jí je doma u otevřeného okna.
Jídlo - už budeme začínat s příkrmy, snad to zvládneme :o)
Jedna zajímavost - víte jak se dožaduje přídavku? Bouchá do mě hřbetem ruky! Původně jsem si myslela, že sebou jen tak mele, ale dnes jsem zjistila, že je to cílené vyžadování prsíčka :o) asi se to naučila v noci, když se mi podařilo usnout při kojení :o)
A co ještě? Prdí pusinkou až se jí dělají bublinky kolem rtíčků, začala si více všímat nožiček, dokonce sem tam ocucne paleček.
Ráda se nosí, dokonce její úplně jedno, kdo ji má na rukou :o)))
Je to naše krásné zlaté miminečko.
Něco málo ke mně. Zažila jsem velký strach a zmatek. Po porodu jsem druhou MS dostala se čtrnáctidenním zpožděním. Máte s tím nějaké zkušenosti? S váhou nejsem schopná pohnout, ale dokud kojím, tak to neřeším :o)
Mějte se krásně a užívejte život a taky si užívejte svých krásných drobečků :o)
Andulka a Aňulka ( 6 měsíců 5 dnů )

Jirina
Neúnavná pisatelka 15239 příspěvků 22.07.04 20:33

Ahoj vespolek,

tak koukám, že příští díl už je zase na nás, takže se nebudu moc rozepisovat. Hanička už je zase veselá hodná holčička, na 8-měs. kontrole měla 67 cm a 7,1 kg, konečně se teď trošku rozpapala.

Lulu ? nevím co napsat, je mi to moc líto, že tě ztráta milovaného pejska tak sebrala. Drž se, kočko.

Darko ? Pavlíček je náš! :o)))

Jiřina a Hany 8 měsíců

Lulu1
Kecalka 328 příspěvků 23.07.04 16:00

Tak teda ahoj, už v lepšej nálade… Ďakujem, kočky, za podporu, najmä Darke. Včera tu boli naši, tak sme zase pospomínali…
Mám pocit, že Noemka má teraz to najkrajšie miminkovské obdobie, je neskutočne vnímavá (keby ste vedeli, ako ju nadchýnali lastovičky preháňajúce sa nad domom :-), všíma si zrazu detaily, ktoré doteraz ognorovala, napríklad obkladačky a modré spáry v kúpeľni, už si vie povedať, čo sa jej páči a čo nie, reaguje šťastným úsmevom, keď nás vidí, výska od radosti, keď blbneme, po každom podarenom kúsku nahodí ten svoj pyšný úsmev, pohybuje sa, kam chce sama, dokonca sa už dokáže obslúžiť aj s kojením :-), normálne sa pregúľa po posteli až ku mne, otočí sa na bruško, zadrapne tielko, stiahne a pricucne sa :-)))) Akurát že je to dosť namáhavé, držať hlavičku, tak to je nakoniec aj tak na mne, aby som ju otočila a dala jej, ako sa patrí.
Papá krásne, na obed zeleninku, už dostala aj vaječný žĺtok, zajtra sa chystám na morčacie mäsko, plánujem dávať tak trikrát do týždňa a raz žĺtok, myslím, že to bohate stačí. Večer papá kašu, keď mám čas, podusím jej do nej ešte jabĺčko alebo hrušku a radšej spravím menej kaše. Je to naša šikulka, jedlo som jej nikdy nemixovala, len pasírovala cez sitko, už tretí deň jej to len roztlačím vidličkou a vôbec jej nevadí, že sú to kúsky, takže sitko ide do archívu.
Ako sú tie pekelné horúčavy, nejako sa chudinka vyhádzala, lenže neviem, podľa čoho mám posúdiť, či sú to naozaj len potničky, má to totiž na takých čudných miestach - na ramenách a na hrudníku, v záhyboch, na nožičkách ani na brušku a chrbátiku nemá vôbec nič, len trošku zozadu na krku a zboku na líčkach. Žiadne nové potraviny som teraz neskúšala, len zelenú fazuľku a z tej by alergiu určite mať nemala, tak fakt neviem…uvidím, čo povie ochladenie.
Kakanie nič moc, aj keď zatiaľ sa netvári, žeby jej to tlačenie „halušiek“ robilo nejaké problémy. Dávala som jej šťavičku, tri dni, a nijako sa to neprejavilo (pije jedine z lyžičky alebo priamo z pohárika), olivový olej do jedla dávam od začiatku, asi tak jednu lyžičku, teraz som trochu zvýšila dávku a tiež bez zmeny. Tak to nebudem riešiť a kým jej to nerobí problémy, je to ok.

Že sa Anička s Tomíkom stretli, to je teda parádna bomba! :-))) My máme Filípka veru ďaleko, tak to asi nehrozí, ale muselo to byť určite fajn. To som zvedavá, čo vám drobci na výber partnera povedia o pár rokov :-))))))))))))))

Budem končiť, dedko uspáva v kočíku, tak idem postíhať večeru.m Vrhnem sa najprv na morčacie pre nás a potom na jablká pre Noemku. To je ale nespravodlivosť, čo? :-) Včera sme robili kotlíkový guláš a tak lačne sa vrhala po tanieroch, tak zblajzla aspoň dve piškóty :-)

Papa, Lulu + Noemi 27 týždňov

Lajka
Kecalka 296 příspěvků 23.07.04 18:26

Ahojte!

Koukám, že užíváte sluníčka a na internetění nezbývá čas. U nás to je podobné, jen přes poledne jsme doma, aby toho na toho skřítka nebylo moc. Jinak si lebedíme u vody ve stínu, Anička se kutálí po dece a já předstírám, že ji hlídám a čtu si (to nepředstírám). Objevila travičku, moc ráda ji trhá, ale naštěstí ji moc neláká se po ní válet a ani si ji necpe do pusy, čemuž se upřímně divím:-))
S těmi vedry trochu ubyla Aničce chuť k jídlu, tak ji možná ještě nějaký pátek unesu:-))

Lulu - to je fajn, když mimčo tak krásně baští, co? Pejska je mi moc líto, doufám, že už jsi v pohodě (aspoň trochu). Já jsem psa nikdy neměla, ale když mi umřelo morče, měla jsem z toho skorem hysterický záchvat pláče, hrůůůza!

Darko - tak jak bylo na Seči? Povídej, přeháněj!

Rozinko - oficiálně tě i se Zuzankou vítám mezi Brusinčaty!!! Jsem ráda, že ses ozvala - proč ale tak nesměle? Fotečky v galerce jsou moc pěkný:-)) Tak teď jen piš, piš, piš, ostatní budou určitě taky zvědavý, jak se máte a co se Zuzkou děláte.
Mimochodem, holky, Zuzanka je moc šikovná holčička!

Jiřino - to jsem ráda, že je Hanička už zdravá a taky gratuluju k tomu papání - však pro všechny svoje pohybový výkony bude potřebovat spoustu energie.

Mišul - to je fajn, že ses zase ozvala. Doufám, že teď už budeš psát častěji, ať o vás máme nějaké zprávy.

Andulko - Aňulka je moc šikovná holčička, určitě vám dělá velkou radost. Zvlášť když je to taková princezna mezi těma samýma klukama!

Marty - teda Páťa je cestovatel! Vzali jste ho aspoň do Prátru?

Holky mějte se i se cvrčkama pohodově,

Lajka + momentálně kňourající Anička (30. týden)

ROZINKA1
Povídálka 48 příspěvků 24.07.04 00:57

Ahooooooj
děkuju za ofiko přivítání:).
Nesměle to snad ani ne jen jsem nevěděla co mám na poprvé napsat:). JOJO Zuzanka jem moc šikovná, dnes mi to zrovna krásně předvedla. Odskočila jsem si na záchod a když jsem se vrátila byla po celém obyváku byla hlína, Zuzu se pokoušela „pře:,–(it“ fíkus, chi. Byla celá od hlíny, celé chodítko bylo od hlíny no hrůza. Tak jsem pěkně vzala vysavač a začala uklízet. Jenomže to dnes bylo prozatim naposledy, tady než začne chodit sama:), protože jsem si přečetla dost zajímavé články o chodítkách, tak jsem ho hned šouplka do skříně. Jenom jsem zvědavá jak jí zabavíme jí totiž vše baví jen chviličku, no uvidíme budeme se s tim muset nějak poprat, ale chodítko už určitě nevytáhnu. Co vy říkáte na chodítka??????????­????????????????
Ach jo ty vedra mě zničí, Zuzanka je nevrlá, špatně se jí spinká, mohlo by být klíďo o nějaký ten stupínek míň. Nemáme tu pořádně ani žádná koupaliště takže se nemůžeme ani schladit.
Ale Zuzu na tom bude o něco lépe jak mi, koupila jsem jí dnes bazének na balkón tak jí ho hned zítra připravim, hmmm a doufám, že se udělá hnusně:(.
Jsme zvědavá jak se na něj bude tvářit, koupání ve vaně úplěn miluje, dělá vždy šílený skopičiny div se nevycáká ven:)
Už se moc těšim.
Tak se mějte papapa

Rozinka + Zuzanka (6měsíců)

Darka
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 26.07.04 22:23

Ahoj holciny!
Tak sem si práve precetla denicek a zjistila jsem ze asi vyjdou 2 denicky na tento tyden. Nebo si ho snad Jirino jeste nenapsala? JAk se Brusinka zpozdila s denickem (vlastne ona ne, ale e-mimino se dovolovalo :)) tak miminkovskej denicek byl 14 dni a uz v denicku Brusinky sme se domluvily na pokracovani nejdriv ja a pak LAjka a nakonec sme si ho vymenily. :) Takze doufam ze tim nikoho neurazim, ze bude i denicek odemne a od Misutky z cest po Seci. :)
Bala jsem zas tyden u nasich - ty tepla a tak jdu udelat nejaky resty a pak spat.
Tak papa a dobrou!
Darka + Misutka 0,5 roku

Vložit nový komentář