Budu mít brášku IV

Těhotenství

Už brzy! Ahojky tety, už jsem dlouho nic nenapsala, ale mám teď moooc práce, tak to musím dohánět. Mamka s bráchou už jdou pomalu do finále a teda není s nima vůbec žádná legrace. No teda legrace je, když nahážu kostky z lega pod sedačku a mamka se je snaží s tím ooobrouvským pupkem vyšťourat ven a strašně u toho nadává :D

Hyneček
2 komentáře

Tady bude spinkat ;)

a já Emča malá zahradnice

Já už jsem teď velká holka a chodím už druhý měsíc do školky na celý den, vůbec mi tam není smutno, protože tety si se mnou hrají, máme tam asi 10 motorek, velký pískoviště a domeček a spousty hraček. Tety navíc nefuní při každým otočení jak mamka.

Je fakt, že do školky jsem šla narychlo, protože s mamkou a bráškou to bylo jednu chvilku špatný :( Nejdřív mámě zjistili těhotenskou cukrovku, takže má takovou divnou dietu a ráno na nás jen kouká a slintá, jak si s tátou dopřáváme koláčky :D

Potom mamince začaly strašně otíkat a bolet nohy, tak ji honili po nemocnicích, jestli nemá ucpaný žíly, a někde v té nemocnici k tomu všemu chytla nějakýho škaredýho bacila a musela do nemocnice, protože jí bylo strááášně špatně a nemohla nic jíst a pít. To jsme se i já s tátou o maminku s bráškou moooc báli.

Ale ten týden jsme s taťkou sami doma zvládli ;) Sice tu po nás byl děsnej čurbes, já chodila skoro celej týden v jednom oblečení, ale tatínek mi dopřával samý dobrý věci, jako bramboráky, hranolky, čokoládku. Mohla jsem s ním spinkat v posteli, no prostě paráda, ani mi ta maminka nechyběla.

No a jak se má brácha? Ten roste jak z vody, bude to pěknej macík, pan doktor mamince říkal, že pokud vydrží až do konce, tak by mohl být skoro dvakrát takovej jako já, když jsem se narodila :D No mamka z toho měla málem infarkt. Naposledy brášku vážili v 34. tt a to měl už 2700 g (to já se narodila o 14 dní později, a protože jsem holka, co dbá na štíhlou lini, měla jsem jen 2560 g).

Takže teď mamka zkouší vše, aby brácha vylezl dřív a nemusela rodit malýho sloníka. No každopádně na něj ani ta D1, jako na mě, nezabírá, a to už jela 4× 300 km. Pije nějakej hnusnej čaj z malin či čeho, pak do sebe sype nějaký fujtajblový semínka… no a pak dojde k panu doktoroi a ten jí řekne, že budou s bráchou 2v1 ještě na Vánoce. Já mám toho našeho pana doktora tak ráda, on je takovej srandista ♥

Ale tak uvidíme, zbývají nám 3 týdny, snad ten brácha dostane rozum, aby mamce nemuseli řezat bříško, protože to bych měla asi smůlu s chováním a skákáním po břiše. Já mu zkusím domluvit ;)

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
majajajaja  13.05.12 09:57
super

krásně a vtipně napsaný deníček :D mohla by jsi být spisovatelkou ;)

 
Petra2829
Echt Kelišová 7872 příspěvků 13.05.12 10:15

Krásné…Koukám že miminko budem chovat na stejno.I ta váha by seděla.Snad už tě čekají jen a jen samé krásné věci.Pohodový porod přeji. :kytka:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 13.05.12 18:57
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :andel:
 
socina
Závislačka 4104 příspěvků 13.05.12 19:09

Kouzelný :) . Držím mamce palce aby bráška vylezl co nejdřív

 
mabis
Kelišová 5086 příspěvků 13.05.12 20:47

Holky děkuju, ale brácha se zatím drží zuby nehty a vylézt nechce ;) uvidíme co na mě vykoukají ve středu v poradně v porodnici ;)

 
Misah27
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 13.05.12 21:31

:hug: krásnééé mabiiis :hug: už ať máš Hynečka :srdce: u sebe a my máme fotečku.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama